251

Odp: TOMEK-8 cartridge tech-demo

@Nosty, Seban Wie do czego piję. Teraz i tak już musztarda po obiedzie. I wiem, że to hobby - ale jak ktoś mi coś obiecuje, trzynma ze dwa lata że już, zaraz, prawie gotowe - potem się okazuje, że w tym samym czasie robił dla kogo innego (fakt, dla Ciebie wtedy) - to sorry, gul deko skoczył mi wtedy. A wystarczyło powiedzieć: nie wiem, nie chce mi się, nie mam czasu...
Nieważne, nie offtopikujmy. Zasadniczo jest mało prawdopodobne, abym chciał jeszcze cokolwiek wydać na Atarkę, zarówno z przyczyn finansowych, jak i z powodu zainteresowania nowymi produkcjami, więc i tak teraz jest to musztarda po obiedzie. ZX81 Ekran Master też pewnie będzie jednym z ostatnich programów użytkowych, jaki oficjalnie wypuszczę, bo odzew mam zasadniczo zerowy, więc po co? Dla siebie będę dłubał, ale pewnie to będą programy, które zginą w wirze historii...

Sikor umarł...

252

Odp: TOMEK-8 cartridge tech-demo

Sikor napisał/a:

Dla siebie będę dłubał, ale pewnie to będą programy, które zginą w wirze historii...

Spokojnie. Tak samo jak moje muzaki. Dlatego mam to gdzieś i piszę dla siebie nie licząc na nic. Po prostu sprawia mi to przyjemność ;)- Wyluzuj.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

253

Odp: TOMEK-8 cartridge tech-demo

Jedni robią dla siebie, inni dla "poklasku". Takie rzeczy w naszym biosie są wbudowane baaaaaaaaardzo głęboko  :)

Ostatnio edytowany przez jury (2013-03-21 07:52:13)

254

Odp: TOMEK-8 cartridge tech-demo

Co tam słychać?
Coś nowego się dzieje z tym projektem?

255

Odp: TOMEK-8 cartridge tech-demo

tak ;)

256

Odp: TOMEK-8 cartridge tech-demo

Konkretne pytanie, konkretna odpowiedź :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

257

Odp: TOMEK-8 cartridge tech-demo

tak, umiera...

258

Odp: TOMEK-8 cartridge tech-demo

chyba bezrobotny, z nudów. Bo ostatnio jakiś taki aktywny się zrobił...

Sikor umarł...

259

Odp: TOMEK-8 cartridge tech-demo

Zalinkuję tylko, bo to (chyba) nie miejsce na ewentualne dysputy.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

260

Odp: TOMEK-8 cartridge tech-demo

w zeszly czwartek mial imieniny...

co u Tomasza?

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.