Temat: Jaki film obejrzec

Mam dzisiaj jakis c*** dzien (sory za slownictwo) i potrzebuje go chociaz dobrze zakonczyc jakims dobrym sensacyjnym filmem.
Nie musi byc nowy, ale cos dobrego.

Co mozecie polecic ?

2

Odp: Jaki film obejrzec

mnie tam bawi w takich sytuacjach stare dobre kino z roku 1988, a zwie sie "Midnight Run" (Zdążyc przed północą), ale to raczej komedia kryminalna, niemniej mi osobiście poprawia nastrój jak nic na tym świecie ;)
filmidło przednie no i De Niro rozpierdala w pył...

kilka tekstów przeszło do klasyki kina, przykładowo:

- Ma Pan wydać z tysiąca?
- Spadaj menelu!

albo

- Wysoki czarny ?
- Nie , niski blondyn
- Tak to ten!

:D

Ostatnio edytowany przez gepard (2012-09-14 19:14:19)

gep/lamers^dial

Odp: Jaki film obejrzec

http://www.areasega.com/mdc.jpg

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

4

Odp: Jaki film obejrzec

Bitman dobre ;d

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: Jaki film obejrzec

Nie sensacja, ale warto zobaczyć http://www.youtube.com/watch?v=tmTLfMwBf4o

6

Odp: Jaki film obejrzec

"Gorączka" Michaela Manna - arcydzieło kina akcji.
Z mniej oklepanych poleciłbym:
- "Phoenix" Cannona
- "American Gangster" Scotta
- "Dom zły" Smarzowskiego - aczkolwiek na odstresowanie raczej się nie nadaje.
- "Tajemnice Los Angeles" (L.A. Confidential) Hansona
- "Harry Angel" Parkera
- "Złodziej" Manna - klasyka lat 80tych
- "Bullitt" Yatesa - klasyka klasyki
- "Miami Vice" Manna
- "Rzeczy, które robisz w Denver będąc martwym" Fledera

Jest tez troche fajnych filmow Ferrary, Lumeta czy Lyncha, ale to raczej kino ciężkostrawne i nie dla wszystkich. To tyle na goraco. Co do "Midnight Run" to zgadzam się z Gepardem, relaksująca komedia, moge to ogladać w nieskończoność i zawsze mam niezły ubaw.

Mały edit: z czasów głebokiej komuny polecam jeszcze "Brylanty pani Zuzy" Komorowskiego z brawurową rolą Filipskiego.

Ostatnio edytowany przez atari classic (2012-09-14 21:13:16)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

Odp: Jaki film obejrzec

Monsoft napisał/a:

jakims dobrym sensacyjnym filmem.

My z Hellbojem jesteśmy fanami Arnolda i Sylvestra. Więc oczywiście - "Expendables 2"

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

8

Odp: Jaki film obejrzec

Niewątpliwie dobre kino na takie dni to: Zawód gangster (Rise of the Footsoldier).

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

9

Odp: Jaki film obejrzec

Dzieki za prpopozycje.

"Expendables 2" widzialem, nawet OK.

Reszte z proponowanych propozycji postaram sie zaciagnac na kompa w najblizszym czasie.
Moj wybor wczoraj padl na "Sherlock Holmes: A Game of Shadows". Calego nie zdazylem ogladnac bo za pozno mi sie film sciagnal (na wsi mam tylko 2MB lacze). Ale tez calkiem niezly jest.

10

Odp: Jaki film obejrzec

ze świeżutkich pozycji "polecam" Battleship. Nie ze względu na bycie arcydziełem, ale przez jedną scenę z końcówki filmu, która przerosła wyobrażenie wszystkich prócz scenarzysty. Można się pośmiać. No i mogę polecić Prometeusza aczkolwiek spodziewałem się więcej niż naciągania widzów, że to prequel do Obcego bo to nawiązanie wypada baaardzo słabo i jest na siłę, jakby pomysłu zabrakło jak te dwa światy połączyć.
W klimacie Sherlocka polecam już z czystym sumieniem Prestige. Zajebisty film.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

Odp: Jaki film obejrzec

Ink, zajebista bajka (nie animka) zawsze mi humor poprawia.

Ostatnio edytowany przez General_Specific (2012-09-15 14:46:59)

12

Odp: Jaki film obejrzec

A może by tak książkę? Ostatnio wciągnęła mnie seria "Kłamca" Jakuba Ćwieka (nota bene gość jest z Głuchołaz ;) )

grzybson/SSG^NG

13

Odp: Jaki film obejrzec

Prometeusza widzialem juz z miesiac temu i  sie troche zawiodlem, chociaz zalozenia mial calkiem niezle. Battleship tez widzialem.
Ostatnio ogladalem serial Polski "Tajemnica ksiegi szyfrow". Nawet mi sie podobal, tymbardziej iz to jest o stronach gdzie sie urodzilem (luban) i znam te miejsca. Ostatnio tez ogladnalem cala serie "Ancient Aliens". Jak ktos lubi climaty ufo i starozytnosci to polecam.

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2012-09-16 09:26:15)

14

Odp: Jaki film obejrzec

http://www.filmweb.pl/serial/Zagubiony+ … 006-370554

15

Odp: Jaki film obejrzec

A dla wszystkich, którzy nienawidzą wprowadzanego od kilkunastu/kilkudziesięciu lat (przynajmniej) Nowego Porządku Świata polecam ten film. Śmierć wszystkim bankom, a w szczególności Goldman Sachs i reszcie tym pierd...m decydentom, którzy zubożają nas każdego dnia.
Dla każdego kto oglądał Fahrenheit 9/11 pozycja obowiązkowa. Też nacechowana socjotechniką, ale nawet jeżeli tylko 10% z tego jest prawdą to mi to osobiście wystarczy żeby wyjść na ulicę.

http://video.google.pl/videoplay?docid= … &hl=pl

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

16

Odp: Jaki film obejrzec

nie chce trolowac i rozpetywac burzy w szklance wody ale takie filmy to mocne upraszczanie rzeczywistosci

17

Odp: Jaki film obejrzec

Takie filmy są bardzo potrzebne ponieważ nasza rzeczywistość jest mocno "rozkalibrowana" :) Skoro połowa społeczeństwa ogląda "M jak..." czy inne sitcomowe gnioty, to taki film też ma prawo bytu, choćby miał oglądalność rzędu 0,1% To nie jest upraszczanie rzeczywistości, tylko opowieść o rzeczach o których nie dowiesz się z TVN bo .... i tak nikt nie uwierzy i przede wszystkim nie ma czasu żeby poświęcić 2 godziny na to kto tu jest w końcu dobry, a kto zły. A gdzie w tym wszystkim własna analiza otrzymanych faktów i interpretacja powyższych.
Tak jak napisałem powyżej wystarczy mi ułamek prawdy z tego co widziałem + to czego się coraz częściej dowiaduję oficjalnie z różnych programów w TV i mam ochotę coś/kogoś* rozkurw...ć

*globalną instytucję/wpływowego, chciwego gnoja

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

18

Odp: Jaki film obejrzec

zgodze sie z tym,ze ludzie sa w pewnym stopniu sterowalni,  ale w kompletnej manipulacji nie ma, zbyt duzy chaos by nad tym zapanowac.
edit:skasowano

Ostatnio edytowany przez gorgh (2012-09-17 21:01:10)

19

Odp: Jaki film obejrzec

Nie trzeba ogladac takich filmow zeby widziec ze cos jest nie tak :)
A Jones robi biznes i emocjonalnie nastawia ludzi.
Spiskowe teorie dziejow zawsze mialy tyle samo zwolennikow i przeciwnikow.
Ja tam nie wierze w globalne agendy i inne NWO. Nie trzeba patrzec az tak daleko.
Prawdziwe gnoje są bliżej niż się wydaje .... Mogłbym napisac ale mnie zamkną :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

20

Odp: Jaki film obejrzec

Nie zamkną Cię
Na ten przykład:) ja mam po prostu ochotę kogoś załatwić. Kogoś, kogo odejście przyczyni się do zmniejszenia tego syfu, który mnie otacza. (dla aktywnych mentalnie - nie jestem wtyczką PiSu :)))) )

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

21

Odp: Jaki film obejrzec

Monsoft napisał/a:

Mam dzisiaj jakis c*** dzien (sory za slownictwo) i potrzebuje go chociaz dobrze zakonczyc jakims dobrym sensacyjnym filmem.
Nie musi byc nowy, ale cos dobrego.

Co mozecie polecic ?

Predator
Psy
Psy 2
Kobra
Mad Max 1,2,3
.....
mozna by tak dlugo wymieniac

Atari 65/130XE + SDrive + SIO2SD +xc12 ; AMIGA 600 2Mb + CF IDE+HxC SD ; AMIGA 500 +512Kb; C64 + 1541 +mag; klon A2600

22

Odp: Jaki film obejrzec

na chu....we  dni mi zawsze pomaga komedia "Goście Goście" z Jean reno.

23

Odp: Jaki film obejrzec

jeśli chcecie być mistrzami riposty jak "Kepten Kyrk" to koniecznie obejrzyjcie ten serial:

PunBB bbcode test

Shatner robi miazgę :D     niestety po 18 odcinkach zdjęli bo serial okazał się kontrowersyjny :D

gep/lamers^dial

24

Odp: Jaki film obejrzec

"wzgórza mają oczy", zaczyna się ostro, a po tym jest już tylko coraz bardziej hardkorowo... to horror... podobno 2 część też jest mocna, ale nie oglądałem...

ciekawy jest też "cube", najfajniejszy jest chyba "cube 0"...

a taki "Krzyk" też mocne kino...

Ostatnio edytowany przez bezrobotny (2012-09-18 18:58:33)

25

Odp: Jaki film obejrzec

Cube to bylo mistrzostwo, What The f**k Up do konca, Cube 2 podnioslo to troche wprowadzajac element czasu i przestrzeni, moze troche niepotrzebnie pojawila sie otoczka... Ale Cube 0 spieprzyl wszystko niszczac cala tajemnice.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem