1

Temat: Sztab naprawde kryzysowy

Elo teges,
Poniewaz okazalo sie, ze na WAP-NIAKowe party place mozna dostac sie dopiero w piatek z rana, to chcialem sie zapytac czy szanowne kolesiostwo ma ochote aby z powodu braku miejsca na tradycyjna czwartkowa hlejnie zrobic naprawde kryzysowy sztab w czwartek, 27.09. Miejsce i czas: wedlug rekomendacji stale sztabujacych.

2

Odp: Sztab naprawde kryzysowy

Hmm,rotunda i hostel w trencinie again? Wtedy party przed party bylo udane, CZemu nie powtorzyc?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

3

Odp: Sztab naprawde kryzysowy

Trochę jakby nie ta pora, nie ta lokalizacja. :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

4

Odp: Sztab naprawde kryzysowy

Mi brakuje wyboru: niewiem :) 
No bo nie wiem :) ale że chciałem zobaczyć liczbę głosów to zagłosowałem na chybił trafił wybierając: Nie :)

Ostatnio edytowany przez jury (2012-09-25 21:21:34)

5

Odp: Sztab naprawde kryzysowy

Zax - to ty też będziesz na Wap-niaku?

grzybson/SSG^NG

6

Odp: Sztab naprawde kryzysowy

No widze, ze przynajmniej 5 innych osob sie tutaj zatakowalo. Tak wiec niech sie ujawnoa i wyznacza miejsce spotkania. Ja sie dostosuje, a sam nic nie proponuje, bo jestem nie na czasie z lokalami na sztaba w Wawie.

7

Odp: Sztab naprawde kryzysowy

bede na 50% jak juz ustalicie lokal.
ja mocno zadowolony jestem z dekanty poleconej przez foxa, 10 pln za litr piwa? w lublinie w barze wiecej place...
no i ten sznycel na caly talez...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

8

Odp: Sztab naprawde kryzysowy

Jak dla mnie może być Dekanta.

KMK
? HEX$(6670358)

9

Odp: Sztab naprawde kryzysowy

no mi szanse na jutro znacznie wzrosly, tak wiec jestem za, w tym za dekanteminacja...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

10

Odp: Sztab naprawde kryzysowy

Jutro w Dekancie. Jestem zupełnie bez grosza przy duszy, ale Wam potowarzyszę :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

11

Odp: Sztab naprawde kryzysowy

Adres i godzina, or it didn't happen!

12

Odp: Sztab naprawde kryzysowy

Marszałkowska 55/73 Może 18?

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

13

Odp: Sztab naprawde kryzysowy

Stoi. Do zo.

EDIT: ja bede po siodmej jednak.

14

Odp: Sztab naprawde kryzysowy

ekh, a juz mialem nadzieje na spotkanie z ekstra ekipa :/
nie bedzie mnie :/

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

15

Odp: Sztab naprawde kryzysowy

Będę koło 19.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

16

Odp: Sztab naprawde kryzysowy

Dzięki za przybycie na fajny sztabik dla: drac030 i lewiSa :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już