1

Temat: TV2000 XP Expert - brak dzwieku pod Win7

Posiadam kartę jak w tytule (dokładniej Leadtek WinFast TV2000 XP Expert (FM1216MK3)) i używam jej pod dwoma Windowsami, które mam - Win XP /SP3/ i Win7 Ultimate. O  ile złego słowa nie mogę powiedzieć o działaniu pod tym pierwszym systemem, to na drugim wszystko niby jest "cacy" oprócz dźwięku, którego za Chiny Ludowe nie mogę tam uzyskać. Próbowałem już wgrywać najnowsze dedykowne sterowniki pod Win7 oraz program obsługujący ten tuner, ale nic z tego. :(
Używam oczywiście w miarę najnowszego programu WinFast PVR2 na obu Windach.
Czy ktoś spotkał się z w/w problemem i wie jak temu zaradzić?

2

Odp: TV2000 XP Expert - brak dzwieku pod Win7

Dracon, spróbuj może wejść w opcje dźwięku w trayu, potem wejdź w wykaz urządzeń nagrywających, wybierz to, które powiązane jest z twoją kartą i zaznacz odsłuch z tego urządzenia. Jestem poza domem i piszę z pamięci, więc nie jestem pewny dokładnego wyglądu tej opcji.

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

3

Odp: TV2000 XP Expert - brak dzwieku pod Win7

U mnie działa. Działało na XP, działa teraz na Windows 7.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: TV2000 XP Expert - brak dzwieku pod Win7

Voy, wielkie dzięki za szybka reakcję. Udało się!!! :)
W trayu przy dźwięku zaznaczyłem opcję "Audio CD" i  nasłuch z niej i wreszcie mam dźwięk.
Jeszcze raz stukrotne dzięksy!!!