1

Temat: PMG a tryby GTIA

Jak zachowują się duszki w trybach GTIA (Gr. 9, 10, 11)?

Chodzi mi konkretnie o wykrywanie kolizji i ustawienia priorytetow wyswietlania duszkow. Rejestry kolizji i priorytetow uwzgledniają max 4 kolory.  Czy wiec da sie w jakis sposob sprawic aby "sprzetowo" duszek przykrywal niektore z kolorow i byl przykrywany przez inne w trybach GTIA?

2

Odp: PMG a tryby GTIA

Altirra Hardware Reference Manual czytal?

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

3

Odp: PMG a tryby GTIA

syscall napisał/a:

Altirra Hardware Reference Manual czytal?

A słyszał, że zwracanie się do kogoś w trzeciej osobie to brak wychowania?

A odnośnik ok. Nie przypuszczałem, że tak do dupy jest to rozwiązane...
Podziękował :P

4

Odp: PMG a tryby GTIA

Nie badz taki dworski, pomoglem jak umialem. A pytanie nie licuje z poziomem ktory probujesz imputowac. Blizej mu do pytan bezrobotnego.
Wiec nie spodziewaj sie perfumerii :))

Ostatnio edytowany przez syscall (2012-11-04 19:23:56)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021