1

Temat: Sztabik warszawski

Zapraszam na sztabik który odbędzie się  5.01.13 - sobota, w lokalu Rama przy Dickensa róg Grójeckiej od 17:30.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

2

Odp: Sztabik warszawski

Tradycyjnie, jako że to sobota, odpadam. Bawcie się dobrze :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

3

Odp: Sztabik warszawski

My odpadamy z innych względów - konkurencyjna impreza umawiana już dobry rok z górką, także next tajm jak coś.

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Sztabik warszawski

Ja na 70% będę.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

5

Odp: Sztabik warszawski

Standardowo. Jak mi nic nie wypadnie to chetnie na piwko do Ramy wpadne.

6

Odp: Sztabik warszawski

Gzynio napisał/a:

Zapraszam na sztabik który odbędzie się  5.01.13 - sobota, w lokalu Rama przy Dickensa róg Grójeckiej od 17:30.

Postaram przynajmniej dotrzeć na chwilę aby oddać Tobie zakup z SV :) ( choć mam nadzieję, że będę mógł posiedzieć dłużej :) )

7

Odp: Sztabik warszawski

też postaram się pojawić

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

8

Odp: Sztabik warszawski

I ja tysz postaram się!

9

Odp: Sztabik warszawski

miker napisał/a:

My odpadamy z innych względów - konkurencyjna impreza umawiana już dobry rok z górką, także next tajm jak coś.

A jednak się pozmieniało i jest DUŻA szansa, że zajrzymy! :)

I Ty zostaniesz big endianem...