Temat: prawy alt + S

czy Kierownika to ch... nie strzela jak musi napisać wiadomość PW w której znajduje się wyraz z "ś"?

Ostatnio edytowany przez bezrobotny (2012-12-26 20:36:13)

2

Odp: prawy alt + S

Ale o co chodzi...? U mnie działa...

Sikor umarł...

3

Odp: prawy alt + S

ś

przechodze na tumiwisizm

4

Odp: prawy alt + S

Kolega ma pewnie kartę graficzną ATI, której sterownik ma taki hot-key.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

5

Odp: prawy alt + S

Popieram bezrobotnego. Przy pisaniu wiadomości (szósta od lewej zakładka na górze tej strony) naciśnięcie r.alt+s kończy edycję. Nie mam ATI.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

6

Odp: prawy alt + S

To może macie taki skrót w przeglądarce. U mnie pod FF działa bezproblemowo, IE, Googla Chrome itp. nie używam, więc nie wiem jak. Aha, działa zarówno pod viśta-wio, jak i pod XPE... Więc póki co - ja problemu nie mam i nie widzę, ale nie twierdzę, że u kogoś bywa...

Sikor umarł...

Odp: prawy alt + S

To jest związane z javascriptem, który wyłapuje ALT-s jako "save" na stronie z edycją PW. Potrzebne to jak rybie rower. Działa na 100% w Chrome, niezależnie od systemu operacyjnego.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

8

Odp: prawy alt + S

Bezrobotny, cośśśśśśśś ty zaśśśśśśśś wymyśśśśśśślił :-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

Odp: prawy alt + S

Spróbuj to zrobić pisząc PW cwaniaku :P

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2012-12-29 16:15:19)

10

Odp: prawy alt + S

SHIFT + ` (tylda), potem s. Proste! :P

I Ty zostaniesz big endianem...

11

Odp: prawy alt + S

:) - wystarczy nie uzywac polskich znakow ;)- hihihihihihhh

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

12

Odp: prawy alt + S

faktymilistycznie alt+s pod chromem 25 + bazylion wtyczek średnio działa...

13

Odp: prawy alt + S

Problem jest w pliku:

http://www.atari.org.pl/forum/extension … hortcut.js

Linia 39:
if (e.ctrlKey && (isGecko && key == 115 || !isGecko && key == 83)) {

Najprościej było by zakomentować linie od 39 do 48 włącznie, lub w linii 38 dodać "return false;" bo faktycznie problem upierdliwy jest.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

14

Odp: prawy alt + S

chyba zglaszalem to juz deliemu wraz z podobnym opisem...
pamietajcie regule ktora przyjal przy migracji na punbb - jak najmniej zewn. pluginow i grzebania w kodzie, bo to meczy przy update silnika.

imo i tak to na tyle niewielka modyfikacja ze moglby sobie dopisac do "podrecznika update" ;)
tak czy inaczej - obecnie dely chyba afk na jakis czas, wiec nie spodziewaj sie szybkiej reakcji, ale mozesz to obejsc po swojej stronie z uzyciem userscripts.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep