1

Temat: miker beat box and more

na wstepie przepraszam za glupie pytanie ...

mam nagranie mikera "jadacego z koksem na beatboxie" na grzybsoniadzie'2011, dodatkowo kilka slow komentarza nagranego juz po samym party od partowiczow. zrobilem edycje, spakowalem do *.mp3 i chcialbym wrzucic/udostepnic. probowalem na pigwe, ale nie mam pomyslu jak sie zalogowac. ktos ma jakis pomysl gdzie moge wrzucic tak aby udostepnic dla potomnosci ?

2

Odp: miker beat box and more

Jako naczelnu troll MS-owy powiem skydrive wink Albo lepiej poczekać, aż pojawi się ktoś bardziej oblatany i powie jak to na Pigwę poprawnie wrzucić wink

grzybson/SSG

3

Wrzuć to na jakiś serwis hostingowy i podeślij linka na PW; ściągnę i wrzucę na Pigwę. smile

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

4

pre bardzo
https://www.dropbox.com/sh/rz33xevc3bktnwz/5ToiN3h0z8

5

Zrobione. smile Leży w ftp://ftp.pigwa.net/stuff/parties/Grzyb … nd/extras/

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

6

sam bardzo chetnie to obslucham (jestem fanem tongue ), ale chyba wypadalo by spytac mikera czy nie ma nic przeciwko wrzucaniu tego do tak publicznego miejsca...

tj. licze na to ze nie ma, ale...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

7

Ależ czemu? Bardziej już mi by przeszkadza, jak byle.kto tego słucha i się niezdrowo jara, zamiast zająć się tym, czym powinien. tongue

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Jellonek w porządku gościu, nie miał nic złego na myśli przecież...

9

gorgh: daj se spokoj, nie ma z kim gadac. sam tez nie wiem po co sie odezwalem... postaram sie powstrzymywac w tego typu sprawach...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep