Temat: Z okazji okraglego 25cio lecia...

... atarowania draca - Wszystkiego najlepszego panie latynisto!

Drac816: obys kolejnych 25ciolatek wzajemnej milosci z mala atarka mial jak najwiecej ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

2

Odp: Z okazji okraglego 25cio lecia...

To już bardziej okrągłe było 18 rok temu. Niemniej każda okazja jest dobra, żeby się napić. Zdrówko!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

3

Odp: Z okazji okraglego 25cio lecia...

Faktycznie, byłbym zapomniał: równo 25 lat temu odebrałem w Pewex-ie (w Radomiu) własne Atari 65XE. Nawet mam je do tej pory i jest na chodzie (aczkolwiek uległo pewnym wewnętrznym przeobrażeniom). Dzięki ;)

Trzeba byłoby to kiedyś - jakoś niebawem pewnie - oblać.

KMK
? HEX$(6670358)

4

Odp: Z okazji okraglego 25cio lecia...

jellonek, Ty byś mu życzył 25 lat z kobietą a nie ;)

drac030, oblejemy :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

5

Odp: Z okazji okraglego 25cio lecia...

.. z tą samą ? ;)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

6

Odp: Z okazji okraglego 25cio lecia...

uicr0Bee, ja myślę ;)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

7

Odp: Z okazji okraglego 25cio lecia...

Dalibyscie spokoj z tymi związkami partnerskimi juz :))))

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

8

Odp: Z okazji okraglego 25cio lecia...

syscall, przepraszam, już się poprawiam :P

(co z tym opijaniem 25cio lecia?)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

9

Odp: Z okazji okraglego 25cio lecia...

innuendo napisał/a:

(co z tym opijaniem 25cio lecia?)

22 jest ponoć sztab:
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=10848
Więc mam propozycję, drac030 wlewa wszystkim wtedy w gardła :D

10

Odp: Z okazji okraglego 25cio lecia...

jak to ponoć :P ?