1

Temat: Czerwony Kapturek - Ziomal ver.

Czerwony Kapturek po hiphopowemu: Zapina ziomala Kaptur przez osiedle na miejscówke do starszej Jareckiej. Pokitrane ma po kieszeniach troche bakania i jakis szamunek. Wyczail ja wilk wypas i scieme jej z klatki odstawia: - Elo sztuka. Gdzie sie idziesz ustawic? - Wybilam sie z chawiry i hetam sie z tym towarem do starej ojca. Wilk skumal akcje w moment i miedzy blokami skrót na miejscówke do starej Jareckiej wylukal, a po drodze zdazyl jeszcze bucha sciagnac z writerami. wpi* Jarecka, kabone jej z szuflad powyjmowal, co by na ziolo starczylo. Jebnal sie na wyro i scieme odstawia. Moment i laska w czerwonej bluzie tez ustawia sie na miejscówce. Patrzy na babke i nie czai wszystkiego: - Babka, melanz jakis byl, ze uszy i oczy troche przyduze masz, czy to moze ja za duzo smazylam? A wilk zajawke juz taka zlapal, ze opierdolil w moment Kaptura i faze na wyrze dalej odstawia. Nagle psy wbily sie do chawiry Jareckiej i w moment skatowaly wilka za odstawianie nielegalu. Klime z podwórka zdazyl jeszcze pozdrowic, 'HWDP' krzyknal i zszedl ze swiata z rozpierdolonym bebnem. Psy Kaptura i Babke wywlekly z bebechów i razem z wilka towaru po kresce sciagneli

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Czerwony Kapturek - Ziomal ver.

róló  :twisted:

All I hear is the sound of me falling on the ground

3

Odp: Czerwony Kapturek - Ziomal ver.

roksor :!:  :!:  :!:

sun/goes/nowhere/fo/real

4

Odp: Czerwony Kapturek - Ziomal ver.

Mooocno owocowe :)

: 404. Stopka not found

5

Odp: Czerwony Kapturek - Ziomal ver.

Dobreeeeeee XD Znajdźcie bajke o Królewnie śnieźce. Wiem, ze jest ^^.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

6

Odp: Czerwony Kapturek - Ziomal ver.

kewl :) !!

Onizuka róla ! :)

7

Odp: Czerwony Kapturek - Ziomal ver.

Najlepsze sš "Magiczne przygody Kubisia Puchatka"  :D Pewnie leżš gdzieœ na sieci  8)

8

Odp: Czerwony Kapturek - Ziomal ver.

hehhehee ... kozacka zajawka

9

Odp: Czerwony Kapturek - Ziomal ver.

a cala historia miala pewnie miejsce w betonowym lesie...

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

10

Odp: Czerwony Kapturek - Ziomal ver.

heh... ścierwiony captoorek of the flag :) !

Axe Twoja fota wypas :) to jakiś nowy rodzaj wenery
czy kręcisz z jakąś perwersyjną lalką ? :)))))))

joke of coz !!!   

Mam nadzieję, że będziesz na next CP i walniemy jakieś wino mocy ?

pozdrówka !!!

Onizuka róla ! :)

11

Odp: Czerwony Kapturek - Ziomal ver.

mow do mnie 'darth axe'   :twisted:
a wino? - jak nie jak tak!

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

12

Odp: Czerwony Kapturek - Ziomal ver.

mow do mnie 'darth axe'   :twisted:

a dla mnie to polaczenie Dartha Maula z Wlodzimierzem Leninem (ale bez obrazy, AXE)   ;)

a bajka rzadzi - w koncu trzeba trafiac do dzisiejszej mlodziezy jej wlasnym jezykiem...  :P   8)

13

Odp: Czerwony Kapturek - Ziomal ver.

lenin zyl, lenin zyw, lenin budiet zyc  :P
a moze ktos przelozy dziela ojca rewolucji na dzisiejszy ziomalski jezyk?

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

14

Odp: Czerwony Kapturek - Ziomal ver.

Bajka fajna ale  bolesne jest to, ze sporo kolkow naprawde tak mowi... ych jak ich czasami poslucham to mi sie topor dworeczny w kieszenie otwiera...

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

15

Odp: Czerwony Kapturek - Ziomal ver.

żadnego przekładania dzieł Lenina czy innego Marksa..... :twisted:
a co do bajki to rulez.....
zróbcie więc miejsce z deka,bo Dely zaraz będzie tańczył breka:)

gep/lamers^dial

16

Odp: Czerwony Kapturek - Ziomal ver.

Dely: megaroxor melanż bez ding-dong!

17

Odp: Czerwony Kapturek - Ziomal ver.

Rulerowo ziomnale, jou manamana! :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info