Temat: Propozycja zmian w temacie "Ciekawostki na aukcjach"

Wniosek racjonalizatorski: proponuję zamknąć ten wątek (http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=5643) i zrobić zamiast tego odpowiedni dział.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: Propozycja zmian w temacie "Ciekawostki na aukcjach"

Jestem przeciw. Zrobi się wtedy milion wątków o niczym. Facebook się zrobi, przykro będzie zaglądać.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

3

Odp: Propozycja zmian w temacie "Ciekawostki na aukcjach"

a ja jestem za.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

4

Odp: Propozycja zmian w temacie "Ciekawostki na aukcjach"

Przeciw.

5

Odp: Propozycja zmian w temacie "Ciekawostki na aukcjach"

I ja również przeciw. Jest jeden konkretny wątek i nie ma sensu robić z niego osobnego działu.

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

Odp: Propozycja zmian w temacie "Ciekawostki na aukcjach"

Wątek ma już 2500 postów, to więcej niż niektóre subfora i ponad połowa postów z subforum które go zawiera. Wyszukanie czegokolwiek w tym wątku jest kłopotliwe (ponad 100 stron). Myślę że oddzielne subforum lepiej się do tego przyda.

Ostatnio edytowany przez Adam Klobukowski (2013-03-02 08:45:31)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

7

Odp: Propozycja zmian w temacie "Ciekawostki na aukcjach"

Myślę że każdy ma trochę racji.
Może zastosować rozwiązanie które wszystkich zadowoli - Zakładać nowy wątek co miesiąc. Czyli:
"Ciekawostki na aukcjach 03-2013"

Zakładanie nowego wątku dla każdej nowej ciekawostki to porażka, szczególnie że większość jest przeczytana, kliknięta i ... nieskomentowana bo i poco.
Ciężko będzie się przeglądać forum z mnóstwem pojedynczych wątków każdy z jednym linkiem.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

8

Odp: Propozycja zmian w temacie "Ciekawostki na aukcjach"

Ja tez mysle ze podzial na miesiace bedzie dobrym kompromisem. Ostatecznie w dziale kolekcjonowanie niewiele wiecej sie dzieje - od czasu do czasu ktos cos wrzuci.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

9

Odp: Propozycja zmian w temacie "Ciekawostki na aukcjach"

Podział na miesiące jeszcze by uszedł ale aby za każdym razem osobny wątek to bez sensu.

10

Odp: Propozycja zmian w temacie "Ciekawostki na aukcjach"

Ja subskrybuje ten temat ,więc zaglądam gdy wyskoczy nowy post,jest to przydatne bo nie każdy ma czas bez przerwy przeglądać alledrogo czy je****


Problem w tym żę jest to temat wertowany na bieżąco , np jest nowa aukcja ,czy ciekawostka  kilka osób zagląda,
się wypowiada i dyskusja się konczy, bo pojawia się nowy link

więc comiesięczny reset  może się przydać ,ale tworzenie nowego działu z podkategoriami tego wątku niema sensu

Bucik Na Trola

11

Odp: Propozycja zmian w temacie "Ciekawostki na aukcjach"

Przeciw.
Jak dla mnie to bardzo fajny i pomocny wątek.
Rozdrobnienie - co za pomysł, burdel na kółkach się zrobi.
Lepiej już jak u konkurencji po podobnej dyskusji założyć wątek "Ciekawostki aukcyjne 2013" i już.
Co miesiąc nowy trochę uciążliwe, czasem aukcja przechodzi z jednego w drugi, pojawia się ponownie i 12 razy w roku się tak przestawiać?

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

12

Odp: Propozycja zmian w temacie "Ciekawostki na aukcjach"

jedynymentos napisał/a:

"Ciekawostki aukcyjne 2013"

Popieram wniosek jedynymentos'a. Wątek jednoroczny to chyba najlepszy kompromis.

Ostatnio edytowany przez hsimpson (2013-03-03 20:51:08)

13

Odp: Propozycja zmian w temacie "Ciekawostki na aukcjach"

No i co dalej ??
Jest ktoś kto podejmie decyzję ?
Zamknie otworzy skasuje wywali nie wiem ?

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

14

Odp: Propozycja zmian w temacie "Ciekawostki na aukcjach"

JESTEM ZA!!!

a ponieważ mój głos liczy się za kilka, zakładamy!

15

Odp: Propozycja zmian w temacie "Ciekawostki na aukcjach"

A co to za różnica, czy jest pięć wątków, czy jeden? Spowoduje to bałagan w subskrypcjach, za chwilę pojawią się racjonalizatorzy, którzy będą wstawiać swoje wątki (cud, że takowe jeszcze nie powstały), itp. W obecnej postaci wystarczy zasubskrybować jeden wątek i są spore szanse, że będzie się na bieżąco w temacie aukcji.

Poza tym jeśli bezrobotny jest za czymś, to powinna się zapalić lampka (co ja mówię - syrena strażacka) ostrzegająca, że należy się trzy razy zastanowić.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

16

Odp: Propozycja zmian w temacie "Ciekawostki na aukcjach"

Dely - za to wypije z ta syrena..

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey