1

Temat: Forever 14

Kto się wybiera na Forevera ? Może ktoś z Warszawy?

W związku z tym, że party place jest na wsi, jak wygląda kwestia zaopatrzenia w prowiant, napoje ;) i ciepłe posiłki? Spanie na party place czy są inne opcje?

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

2

Odp: Forever 14

ja sie wybieram z wawy i mam miejsce.
jest tam jakis lokalny wiejski sklepik, ale nie wiem czy nie bedzie sensownie wstapic do trenczyna po jakies zakupy. albo lepiej - wiezc walowke z polandii. jakby co - czajnik wezne.

tylko spanie na pplace biore pod uwage, a czy jakies pensiony sa jeszcze dostepne - pewnie trzeba dzwonic, chyba Vasco ma jakies nr tam, mozna dopytac.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

3

Odp: Forever 14

Ok, to piszę się. Kiedy planujesz wyjazd i powrót?

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

4

Odp: Forever 14

ja sie wybieram pociagiem z Katowic.

party odbywa sie w pietrowym budynku, na parterze jest glowna sala z big screenem, a na pietrze sa pokoje do spania. rok temu wolne pokoje skonczyly sie w sobote okolo poludnia.

do centrum miasteczka jest kilometr i sa tam dwa sklepy, pizzeria, dwie knajpy.

5

Odp: Forever 14

chcialbym zglosic kandydature sebana

przechodze na tumiwisizm

6

Odp: Forever 14

fox, ok - to dolaczasz do ekipy, jedziemy we 4 - ja, Ty, (przydup)As, i amigowiec z lublina.
wyjazd - powiem dokladniej w poniedzialek - ale prawdopodobnie bedzie to piatkowy poranek, gdzies w okolicy 7 rano.
duzo zalezy od tego czy ami-ziom z lublina dojedzie tu, czy bedzie trzeba po niego zawinac do lublina...

Candle: As sie juz zglosil. jak chlopaki sie pomieszcza we 3 z tylu i nie bedzie im lekki scisk przeszkadzal - ja nie widze przeszkod, chetnie bym i Sebana zabral. W sumie xsara picasso ma calkiem sporo miejsca z tylu, zalezy od tego co powiedza sami zainteresowani.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

7

Odp: Forever 14

Co do spania na party, należy kontaktować się z Ellvisem: ellvis małpeczka zeroteam kropeczka sk. W zeszłym roku było niedrogie i bardzo wygodne, na dodatek w tym samym budynku, co party place.
Ekipy: licheńsko-krakowska, lubelsko-toruńska i ajrisz przyjeżdżają w czwartek. Śpimy w Trencinie i rano organizujemy zapasy w wielkopowierzchniowej świątyni konsumpcji tamże. Co do zaopatrzenia na miejscu, to tak jak napisali koledzy.

Ostatnio edytowany przez epi (2013-03-08 22:35:23)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

8

Odp: Forever 14

@candle: nie rób zamieszania :) tym razem też nie jadę.

9

Odp: Forever 14

przysle ci kartke

przechodze na tumiwisizm

10

Odp: Forever 14

Daj mu spokój. Seban jest zajęty pracami wykończeniowymi nad SlightSIDem, prawda? :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

11

Odp: Forever 14

o tak, wlasnie polozyl na nim gladz, jutro kladzie kafle

przechodze na tumiwisizm

12

Odp: Forever 14

...i zasmażka :)

Nie można tak od razu, trzeba parę dni odczekać, zagruntować i dopiero. Inaczej kafle odpadną po tygodniu :)

MM: a oftopic kwitnie, a zaraz się rozda urlopy...

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

13

Odp: Forever 14

fox, as: jak chcecie jechac w czwartek rano, by dolaczyc w trenczynie do reszty "naszych" - to jestem za, ja na czwartek mam urlop ;)

wieczor: zapewniam ze taki "zart sytuacyjny" nie jest ani motywatorem, ani demotywatorem, co najwyzej irytatorem...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

14

Odp: Forever 14

Jell jak Tobie pisałem w poniedziałek będę wiedział co z moim urlopem...

15

Odp: Forever 14

Wolę w piątek, muszę intro skończyć.

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

16

Odp: Forever 14

no to zalozmy ze wyjazd w piatkowy poranek.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

17

Odp: Forever 14

as sie wykruszyl...
seban - co stoi na przeszkodzie bys sie z nami przewiozl?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

18

Odp: Forever 14

między innymi np. antybiotyki ;/

19

Odp: Forever 14

Ależ antybiotyki są legalne także na Słowacji ;)

Mam dwa miejsca z okolic Krakowa. Start ok. południa w czwartek. Powrót w niedzielę - bez zrywania się o świcie ale też nie o północy. Tylko dla niepalących.

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2013-03-12 19:45:20)

20

Odp: Forever 14

no ok, tym razem wybaczam...
mnie w sumie tez tradycyjnie cos zaczynal lapac tuz przed wyjazdem, ale jadem! ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

21

Odp: Forever 14

post pod postem, ale czasu nieco minelo wiec:

dokoptowany zostal Gorgh do naszej ekipy, wyjazd - piatek 7 rano spod zachodniego pkp. jedziemy we 4.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep