1

Temat: Klawiaturę do Falcona

Kupię Klawiaturę do Falcona, najlepiej qwerty.

Moja niestety się poddała :(
-(była już raz reanimowana przez Lotharka)

2

Odp: Klawiaturę do Falcona

Kup od STE - jest taka sama. Najwyżej klawisze przełożysz, jeśli będą za jasne ;)

Sikor umarł...

3

Odp: Klawiaturę do Falcona

Sikor coś czuję że swapp z klawiatury ste > falcon... Nie uda się.... Ponawiam zapytanie nie wala się nikomu klawiatura do falcona?

4

Odp: Klawiaturę do Falcona

best?
tymczasem, odkupie trupa, podaj prosze cene jaka by cie zadowolala

przechodze na tumiwisizm

5

Odp: Klawiaturę do Falcona

Ass: dlaczego czujesz, że się nie uda?

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

6

Odp: Klawiaturę do Falcona

@As, Falcon i STE mają identyczną klawiaturę, za wyjątkiem koloru.

Sikor umarł...

7

Odp: Klawiaturę do Falcona

As: ja długo używałem klawiatury od STe w moim falconie, wszystko działa

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

8

Odp: Klawiaturę do Falcona

A co jej się przydarzyło że nie działa?

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

9

Odp: Klawiaturę do Falcona

Co się zepsuło? Klawiatura!

:D

I Ty zostaniesz big endianem...

10

Odp: Klawiaturę do Falcona

A tak pozatym, to klawiatura rzadko się psuje, częśćiej przepala się jakiś bezpiecznik/ścieżka na płycie. Więc najpierw zmierz, czy jest 5V na złączu klawiatury.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

11

Odp: Klawiaturę do Falcona

Klawiatura i jej klawisze działają dobrze.. Nie działa mi znowu Joy w prawo :-P

Ostatnio edytowany przez AS... (2013-03-24 13:26:07)

12

Odp: Klawiaturę do Falcona

Zimny lut zapewne ( standard przy tych klawiaturach )
Przelutuj gniazdo joy i powinna stać się jasność :)

13

Odp: Klawiaturę do Falcona

W temacie zgodności klawiatur - kilka lat temu gdy padł pierwszy z posiadanych przeze mnie Falconów, dałem klawiaturę Erosowi, któremu bodajże stara klawiatura od ST nie działała - bez problemów podłączył i działała. Z kolei w drugim Falconie miałem zewnętrzną klawiaturę od Mega ST i też pięknie wszystko działało.

14

Odp: Klawiaturę do Falcona

Jakby ktoś z bestu chciał amerykańską ściągać, to się chętnie podłączę do zamówienia - wówczas moja germańska będzie na zbyciu :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

15

Odp: Klawiaturę do Falcona

Ciekawi mnie ile best weźmie za shiping do Pl..napisałem do nich i czekam na info...

16

Odp: Klawiaturę do Falcona

Biorą tyle, ile trzeba. Zawsze proszą o wpłatę górką, a potem oddają różnicę. Przetestowane wielokrotnie - polecam w razie czego.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

17

Odp: Klawiaturę do Falcona

Wysyłka klawiatury z best do Polszy = 50$ ...
Ajajj..

Robimy większe zamówienie klawiatur?

Ostatnio edytowany przez AS... (2013-03-25 15:20:48)

18

Odp: Klawiaturę do Falcona

Witam,

niestety ale i moja klawiatura zaczyna dziwnie sie zachowywac, tzn raz dziala przy starcie systemu raz nie, konfiguracja czysty falcon bez twardego dysku, potrafi sie tez powiesic przy zmianie rozdzielczosci, czy ktos wie co z tym zrobic, ewentualnie tez bylby chetny zakupic jedna nowiutka qwerty. AS poruszyles temat ale chyba umarl smiercia naturalna ?

Pozdrawiam
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

19

Odp: Klawiaturę do Falcona

To chyba pora na zakup grupowy, wtedy i cena wysylki nie straszna. Jakby ktos organizowal to ja sie dopisuje.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

20

Odp: Klawiaturę do Falcona

To Trzeba będzie zorganizować..
Klawiatura w best electronics kosztuje 75$ i jej wysyłka 50$


Kroll, Wieczór "jedziemy" z tematem... ?

21

Odp: Klawiaturę do Falcona

AS: jak najbardziej poruszamy sprawe i to ostro do przodu

Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

22

Odp: Klawiaturę do Falcona

Napisałem do Best jaki będzie koszt wysyłki 3szt klawiatur do PL ..
Jak już to ustalę to zrobimy ściepę...

23

Odp: Klawiaturę do Falcona

sqward napisał/a:

Ass: dlaczego [...]?

A za co to tak kolegę przyzywać? ;)

A do rzeczy, wysyłka przez Polamer jest tańsza, wielokrotnie sprawdzone. Z tym że dla ciężkich paczek bardziej opłaca się morska, która idzie ok. 7-8 tygodni. Niedawno podnieśli obsługę chyba z $10 na $15, ale w wielu przypadkach i tak się opłaca.

AS... a próbowałeś poprawić luty jak poradził Jurek? Miałem to samo kiedyś w STFM czy STE i lutownica pomogła.
I czy to na pewno gniazdo a nie joystick? ;)

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2013-05-27 11:17:55)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

24

Odp: Klawiaturę do Falcona

Tak kabelek który mi przylutował Lothar trochę się obluzował, przelutowanie jego spowodowało że klawiatura działa.
Ale to germańska klawiatura a zawsze chciałem mieć uk ...

25

Odp: Klawiaturę do Falcona

aaaa, a tak dla ścisłości to z Best będzie UK czy US?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.