Temat: PW do użytkownika z limitem 100 wiadomości...

.. no właśnie, czy przy próbie wysłania PW do użytkownika, któremu wyświetla się:

"Warning! The message count of your Inbox has reached the limit of 100 messages. You cannot receive new messages. Please, delete old and unnecessary messages."

(niedoszły?) nadawca dostaje jakiś komunikat o nieudanym wysłaniu / niedostarczeniu? Jak on brzmi?

pozdrawiam,
µicr0Bee

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

2

Odp: PW do użytkownika z limitem 100 wiadomości...

Oho, a ja nawet nie wiedziałem że jest jakiś limit. Nie widzę żeby forum gdziekolwiek mi pokazywało ile zostało do przekroczenia limitu. A przydałoby się.

uicr0Bee, wysłałem Ci testowo PW, nic się nie pokazało, PW wylądował w Wysłanych jako nieprzeczytany.

EDIT: A nie, nieprawda, po "wejściu" w wysłaną wiadomość widnieje komunikat: "The message status is 'sent'. It means that the message has not been delivered yet because either the receiver has not visited forum since you sent this message or receiver's Inbox is overfilled. You can still edit this message or cancel its sending."

Rozumiem z tego, że wiadomości które nie zmieściły się w Inboksie pozostają "nieprzeczytane" póki nie opróżnisz Inboksa, co powinno spowodować dostarczenie ich do Ciebie.

Ostatnio edytowany przez Krótki (2013-04-23 11:52:05)

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

3

Odp: PW do użytkownika z limitem 100 wiadomości...

merci very much :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

4

Odp: PW do użytkownika z limitem 100 wiadomości...

Na te muchy to ja bym uważał... A bo to wiadomo, gdzie siedziały wcześniej?

Sikor umarł...

5

Odp: PW do użytkownika z limitem 100 wiadomości...

muchy to wiadomo gdzie :)
A tak baj-de-łej, Sikor nie masz przypadkiem nieaktualnej sygnaturki?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

6

Odp: PW do użytkownika z limitem 100 wiadomości...

nie mam ;) Nieaktualne jest wykreślone ;P

Sikor umarł...

7

Odp: PW do użytkownika z limitem 100 wiadomości...

taki user w odebranych ma info o ilości odebranych wiadomości wyglądające tak:

(!)

.. po czym, jak usunie cokolwiek z /inbox/ dostanie tyle wiadomości ile otrzymał, lecz nie więcej niż się zmieści do limitu ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: PW do użytkownika z limitem 100 wiadomości...

Dzięki chłopaki za wyjaśnienia, nie pozostaje mi nic więcej do dopisania. No może tylko to, że nie będę pilnować za wszystkich userów ich kont na PW - jeśli ktoś nie potrafi trzymać porządku i tylko niezbędnych wiadomości, to sam jest sobie winien, że nic do niego nie dochodzi. Poza tym PW to zło i mrokness of darkness.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: PW do użytkownika z limitem 100 wiadomości...

dely napisał/a:

Poza tym PW to zło i mrokness of darkness.

i jerzmiej hooj - bo się z tym rymuje ;P

Sikor umarł...

10

Odp: PW do użytkownika z limitem 100 wiadomości...

dely, ponieważ podzielam Twoje zdanie o PW w całej rozciągłości :) to pytanie zadałem w nadziei, że przy przekroczeniu limitu 100 wiadomości, nadawca kolejnej otrzyma komunikat o braku możliwości wysłania i że nie będzie się tworzyła kolejka niedostarczonych, a nie w obawie że coś do mnie nie dotrze. No i do głowy by mi nie przyszło liczyć na kogoś o pilnowanie mojej skrzynki :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.