1

Temat: Wapniak 2013 - oficjalne info

Ci, którzy byli u sOnara wstępnie już wiedzą, Ci, którzy nie byli - właśnie się dowiadują...
Party odbędzie się na 99% w 3-ciw ostatni weekend września (po daniu zaliczki potwierdzę - z tym nie ukrywam, jest kicha). Jak zwykle odbywać się to będzie na zasadzie ściepy sponsoringu...
Teraz fakty: koszt jak w zeszłym roku 1500zł, do tego proponuję oficjalnie zapłacić dniówkę p. Robertowi (od grilla) - patrz ankieta, wtedy nie będzie się martwił o zarobek, a my nie będziemy się martwić o zrobienie żarełka. Oczywiście, jak zechce sprzedawać własne produkty - no problemo...
Do kosztów ogólnych (1500zł plus ewentualnie obsługa grilla) doliczam w tym roku awaryjnie 200zł na ewentualne szkody - jak nie powstaną, to będzie na kolejną edycję lub wybrany w ankiecie po party inny zlot.
Będę dążył do uzyskania pułapu ceny za wejściówkę w wysokości 20zł (nieco więcej niż rok temu). Niestety, w tym roku nie obiecuję sponsorów.
Regulamin obowiązujący z zeszłego roku. Bliższe info i lista powinny się pojawić w najbliższym czasie pod starym adresem strony: atari.sikorsoft.com/party - i tu prośba do ewentualnych grafików chcących opracować banner na stronę główną (rozmiar 593x112px).

Ostatnio edytowany przez Sikor (2013-08-05 08:00:13)

Sikor umarł...

2

Odp: Wapniak 2013 - oficjalne info

tego się obawiałem, szkoda, 20-22 września odbywa się w Łodzi WE CAN
edit: chociaż do łodzi niedaleko, można 1 dzień w wawie, drugi na WE CAN

Ostatnio edytowany przez gorgh (2013-05-06 14:06:22)

Odp: Wapniak 2013 - oficjalne info

Pecetowe party. A fe.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

4

Odp: Wapniak 2013 - oficjalne info

Gorgh, a skąd wiesz, że We Can będzie wtedy? Bo w google nic nie znalazłem na temat party w 2013.

Ostatnio edytowany przez jury (2013-05-06 14:26:59)

5

Odp: Wapniak 2013 - oficjalne info

Za takie pieniadze 80/100 pln x 3 dni od wszystkich partyzantów to ja sam chetnie postoje przy tym grillu :)

6

Odp: Wapniak 2013 - oficjalne info

jury, na fb jest juz oficialne ogloszenie, strona ruszy dzisiaj

7

Odp: Wapniak 2013 - oficjalne info

mazi napisał/a:

Za takie pieniadze 80/100 pln x 3 dni od wszystkich partyzantów to ja sam chetnie postoje przy tym grillu :)

Hehe, ja też. Inaczej: 300złw sumie lub 240zł w sumie z budżetu party (nie wiem, czy na drugą opcję się zgodzi).

Sikor umarł...

8

Odp: Wapniak 2013 - oficjalne info

A w czym to przeszkadza abył był taki sam grill jak na ubiegłym wapniaku???
Kto chciał to kupował jedzenie z grill-a...
Jedzonko z grilla na poprzednim wapniaku było pyszne :)

Ostatnio edytowany przez AS... (2013-05-06 16:04:13)

9

Odp: Wapniak 2013 - oficjalne info

rok temu bylo fajno, wiec w tym roku tez mam nadzieje byc :D

10

Odp: Wapniak 2013 - oficjalne info

Sikor napisał/a:

Hehe, ja też. Inaczej: 300złw sumie lub 240zł w sumie z budżetu party (nie wiem, czy na drugą opcję się zgodzi).

O, i juz lepiej. Mozemy zrobic tak, ze kazdy zaplaci dodatkowo np. 15 pln na grillowego wtedy przy 30 osobach wyjdzie chyba dla niego spoko. Sprzedawac swoj towar niech sprzedaje ale tez niech piecze nasze, tak jak rok temu.
Co Wy na to?

11

Odp: Wapniak 2013 - oficjalne info

Tomiałem na myśli, tylko widocznie niezbyt precyzyjnie to sformułowałem.

Sikor umarł...

12

Odp: Wapniak 2013 - oficjalne info

pawel, a nie wchodzi w gre zmiana terminu?

13

Odp: Wapniak 2013 - oficjalne info

Tydzień w jedną lub w drugą stronę pewnie jeszcze jest możliwy, ale ten termin wstępnie ustalałem ze względu na bliskść Głuchołaz i SV. Możecie się wypowiedzieć w komentarzach, jakby co...

Sikor umarł...

14

Odp: Wapniak 2013 - oficjalne info

No, mi też ten 3-ci tydzień września... też średnio pasi. Co do grilla - deklaruję dorzutkę ofkors. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

15

Odp: Wapniak 2013 - oficjalne info

Mam nadzieję że paypal ten co rok temu bo jak nie to poszło w kosmos :)

16

Odp: Wapniak 2013 - oficjalne info

Ten sam ;) Dzięki, jeszcze nie sprawdzałem ;)
Witam w takim razie pierwszego sponsora ;)
================================
edit: wow, 100 funciaków. Panowie,oficjalnie - mamy już na wstępną kaucję ;) Dzięki Eagle i oczywiście zapraszam.

Ostatnio edytowany przez Sikor (2013-05-07 06:40:22)

Sikor umarł...

17

Odp: Wapniak 2013 - oficjalne info

logo już się robi :) ;) będzie też w wersji na koszulki jeśli Sikor wyrazi zainteresowanie tematem ;)

Atari800XL 130kb, Atari130XE, Atari65XE, SIO2SD, Atari 1040STe, Atari 2600, Atari 7800

18

Odp: Wapniak 2013 - oficjalne info

@insert: sikor wyrazi zainteresowanie, o ile będzie w stanie wykonać koszulki. Jest jeszcze chwila, zobaczymy. Thx ;)

Sikor umarł...

19

Odp: Wapniak 2013 - oficjalne info

sikor, podaj numer konta prosze to sie oczywiscie dorzuce ;)

20

Odp: Wapniak 2013 - oficjalne info

Jeśli robicie koszulki, to może udałoby się przy okazji zrobić jakąś partię z ataryfą made by gorgh i partię z pin-ready?

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

21

Odp: Wapniak 2013 - oficjalne info

w załączniku moja propozycja, co Wy na to? :)

Post's attachments

wapniak_projekty.jpg 144.21 kb, liczba pobrań: 2 (od 2013-05-07) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Atari800XL 130kb, Atari130XE, Atari65XE, SIO2SD, Atari 1040STe, Atari 2600, Atari 7800

22

Odp: Wapniak 2013 - oficjalne info

Fajna ta koszulka;)

Co do WE CAN - to ja nie widzę w tym jakiegoś wielkiego problemu jednak jeśli można to chyba jednak byłoby wskazane przesunąć Wap-niaka tydzień przed lub tydzień po.

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

23

Odp: Wapniak 2013 - oficjalne info

insert: mi sie podoba.
sikor: jak bedzie wiecej propozycji - zrob ankiete. generalnie jeszcze kupe czasu, sie cos wybierze.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

24

Odp: Wapniak 2013 - oficjalne info

insert napisał/a:

w załączniku moja propozycja, co Wy na to? :)

Propozycja spoko, tylko deko za dużo różowego... Zasadniczo - widzę to pod sitodruk ;)

Sikor umarł...

25

Odp: Wapniak 2013 - oficjalne info

@insert: ta kielbe jakbys wasc wieksza zrobil (przeskalowal znaczy sie) to bardziej by bylo widac ze o bbq chodzi :)