51

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

a co to Mac ma wylącznosc na pozdrówka???? oj tendencyjnie.....:)))))
zdjecie nr 69 (!) ze sztabu mowi wszystko o Trophy'm.....ciekawie czym wracal na rumunską haciende......Nastepnym razem wypije z Wami wiecej...tym razem nie moglem...wiecie jak jest......:))))

gep/lamers^dial

52

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Gep, hehe... spoko, spoko :) Zrobimy borutę jakiej nie przeżył nikt  ;) Tendencyjne pozdrafka? Eh... chyba muszę poprosić swoją Ukochaną o sprostowanie tegoż na tym forum :)

a póki co kupować STki, reanimować flaszki... niech coś się qr*a dzieje, bo zastuj że hooy!

narkaz...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

53

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

zastanawiam sie czemu na stronie glownej nie bylo info o odbytym sztabie 3 i przydalby sie tam link do zdjec (podpisanych..!!!):)

gep/lamers^dial

54

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

zastanawiam sie czemu na stronie glownej nie bylo info o odbytym sztabie 3 i przydalby sie tam link do zdjec (podpisanych..!!!):)

niestety praw do dawania newsów niema ;( ma je Dracon, Admin i paru innych.....

"wszystko się kiedyś kończy......."

55

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

mail do dely'ego, rozpatrzenie wniosku :) i juz masz. !!! Max 2 dni :) jak sie postarasz.

56

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

DRC mimo ze ma takowe prawa to sie leni:) pewnie tam cos skrobie na fotoszopie -wiec zajęty.....

gep/lamers^dial

57

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Panowie, nie mam na to za bardzo czasu, a i ostatnio nie mialem netu przez caly dzien...  :(

Po przemysleniu  ;)  zdecydowalem, ze tylko uczestnik tego spotkania powienien cos o nim sensownego napisac, tak wiec zalatwcie sobie u Delego prawa do 'newsow' - na pewno przyda sie i w przyszlosci...  :P   8)    :idea:

58

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

...... a i ostatnio nie mialem netu przez caly dzien...  :(

hmmm jeden dzień toć to tragedia ;) apropo dodalem opisy do zdjec i jak ktos chce cos dodac(zmienić) niech da znac ;)
pozdr.

"wszystko się kiedyś kończy......."

59

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

przydalby sie Sztab nr 4 co myslicie chlopaki????

gep/lamers^dial

60

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

przydalby sie Sztab nr 4 co myslicie chlopaki????

popieram Żbiku chyba tez ;] a z SillyVenture to chyba nici no chyba ze cisza przed bużą ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

61

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

własnie własnie....co sie dzieje z Greyem???????? może by tak w styczniu zrobic sztabika wraz z lepieniem bałwana???;)

gep/lamers^dial

62

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

howdy, bros! sorx za tą ciszę, ale posypały mi się pewne sprawy i zrobiłem sobie break'a z surfowania po sieci... co do sztabika kolego Gep to we'll see! Niech tylko ekipa potwierdzi, że przyjedzie :) A co do SV2k+4 to przesunie się zapewne w czasie, ale zrobię wszystko aby bibka się odbyła (trochę ludzi zapowiedziało prace do compo jeśli party dojdzie do skutku, więc... chyba warto :)

okie dokie, Merry Xmas to everyone and Happy New York!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

63

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

....chyba sie odbedzie?????????? CO TY MI TU DAJESZ???????? ma być i koniec,bo Cie dosiegnie karząca ręka albańsko-samoańskiej mafii z siedziba w Jemenie;)

gep/lamers^dial

64

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Nie chcę tutaj wtrącać wątków osobistych, ale organizacja SV2k+4 zależy od wielu rzeczy... na pewno bibka będzie invite-only i odbędzie się gdy swój przyjazd zapowie ok 30 osób. Na razie męczymy się ze składaniem Chosneck'a... w Styczniu poświęcę się imprezce :)

pozdrafka dla mafii z Jemenu!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

65

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

spox Grey.......formuj liste (tylko bez przekrętów typu Abstract2k3:) hehehehe.....czekam na info o sztabku.

gep/lamers^dial

66

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

okie, ostatni post przed wyjazdem... ;)

Lista będzie na oficjalnej stronce SV2k+4 (podobna do QuaST'owej). Lokalizacja prawdopodobnie ulegnie zmianie, ale to chyba żaden problem :) Pod koniec stycznia ukaża się oficjalne invitki (w tym invitro na ST/Falcon). Jak znajdzie się ktoś chętny do zrobienia takowej na małą atarkę to byłoby za*ebiście :)

Myślę, że z BigScreen'em nie będzie większego problemu, już jakiś czas temu rozmawiałem o tym z Eijkiem... pozostaje tylko sound-system - jak jest ktoś w stanie pomóc to proszę o notkę na e-mail addy...

pozdro!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

67

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Grey jak jest potrzebny grzyb to moge wziasc mojego niejest too najnowszy szczyt techniki ale..... sound mam ale do malej atarki tj. rador 5102TE ;] i Altusy 110 i na party bedzie zaslaby.. jezeli o to chodzilo.. hehe

"wszystko się kiedyś kończy......."

68

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

sniegi puscily wiec czas zwołać watahe na sztaba numero trzy

gep/lamers^dial

69

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Hheh no wlasnie Grey- sztabik czas zaczac...aaaa no i slicznie dziekujemy za goscine w poprzedni weekendzik (hih tylko zazdroscic takiej żony co takie specjaly przygotowuje;) teraz Oli ją za przyklad stawiam;)). Kiedy zajedziesz!!!! Jak zwykle padla Ci telefona i nie moge sie do Ciebie dodzwonic:/

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

70

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

sniegi puscily wiec czas zwołać watahe na sztaba numero trzy

Heh widze Gepard ze jest zajebiste zainteresowanie sztabem .... albo ludzie nieczytaja tego tematu... trzeba by bylo najlepiej zalozyc nowy w dziale 8-bit(tam napewno wiecej osob wchodzi) pod nazwa Sztab Północy 4rd (a nie 3) .. no i moze wiecej osob sie znajdzie... apropo sniegi znowu powrucily ale to chyba nieprzeszkadza ? ;)

pozdr.
Stryjek

"wszystko się kiedyś kończy......."

71

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

panowie, spoko spoko... chętni przecież są: Gepard, Hospes, Stryker, wyciągnę pewnie Trophy'ego, może AdamK i Macgyver znowu do nas zawitają... 4th shtab na pewno będzie, Luty pozostawiam sobie jednak w większości na załatwienie spraw prywatnych oraz rozwiązanie problemuff z magiem.

pozdrafka

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

72

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

mam rozumieć że zaszalejem sobie dopiero w marcu tak? cholera co to za marazm?????

gep/lamers^dial

73

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Jezeli chodzi o mnie to raczej mnie niebedzie :? bo mam przej**** 3 kolejne miesiace... a co do ciebie Grey to czekam na odpowiedz w pewnej sprawie od ciebie ale widze zapomniales juz......

"wszystko się kiedyś kończy......."

74

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Stryker: nie wygospodarujesz nawet 3 godzin? porażka... słuchaj stary, nie zapomniałem o kasetach i jest mi głupio że tak długo to wszystko trwa... nie chcę Ci przynudzać o swoich sprawach, ale jak sam widzisz nie bywam nawet zbyt często na tym forum...

Na pewno się jeszcze odezwę, jeszcze raz sorki!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

75

Odp: Sztab 3miasto - 3rd Volume.

Stryker: a co kaseta Ci sie wkręciła?:) przybywaj nie łam sie!

gep/lamers^dial