Temat: ROBBO na ST/Falcon

Nie wiem czy wiecie, ale już kilka lat temu bodajże w 94 lub 95 roku ukazała się gierka ROBBO na ST i Falcona :) Wydawcą gry była firma "LARIX" z Pabianic, która dostała pisemną zgodę od Janusza Pelca na konwersję tej gry. Niestety nie udało mi się jej nigdy kupić, ale z tego co wiem to kolega Hospes/TheVotion (greets!) posiada takową :) Mam nadzieję, że przywieziesz tą giercę na kolejny sztab 3miasto :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

2

Odp: ROBBO na ST/Falcon

Mialem ja w kartonowym pudelku nawet :) - dzialala bardzo ladnie, niestety nie udalo mi sie jej "spiratowac" (chyba badsektory czy cus...)a oryginal sprzedalem dosc lekkomyslnie na allegro wraz z ST, nie wiedzac ze jest tak malo znana - potem szukalem bezskutecznie w internecie.

3

Odp: ROBBO na ST/Falcon

Uuuu, szkoda stary  :oops: Z tego co pamiętam to dyskietka była zabezpieczona fizycznie przed kopiowaniem... wspominał mi coś o tym Hospes...

Może uda mi się skontaktować z kimś z dawnego Larix'a - może mają na zbyciu jakieś kopie :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

4

Odp: ROBBO na ST/Falcon

w 3miescie nie raz radzono sobie z takimi zabezpieczonkami....hehehehe

gep/lamers^dial

5

Odp: ROBBO na ST/Falcon

Gep, Twój brak odzewu co do kolejnego sztabu strasznie mnie smuci  :? Napisz kiedy Tobie/Wam pasuje (mam na myśli Twoją ukochaną :)

pozdro!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

6

Odp: ROBBO na ST/Falcon

Nam pasuje zawsze i chyba w kazdym terminie po tym weekendzie,wiec nie ma problemu.Bedziemy na 100 % :D

gep/lamers^dial

7

Odp: ROBBO na ST/Falcon

Ja rowniez mialem Robbo na ST ;)
O ile dobrze pamietam to nie dzialalo to jednak na Falconie...

No i przez swoja lekkomyslnosc rowniez sprzedalem to razem z moim ST :/

Pozdrawiam

Rafal Kawecki

8

Odp: ROBBO na ST/Falcon

Nie wiem czy wiecie, ale już kilka lat temu bodajże w 94 lub 95 roku ukazała się gierka ROBBO na ST i Falcona :) Wydawcą gry była firma "LARIX" z Pabianic, która dostała pisemną zgodę od Janusza Pelca na konwersję tej gry. Niestety nie udało mi się jej nigdy kupić, ale z tego co wiem to kolega Hospes/TheVotion (greets!) posiada takową :) Mam nadzieję, że przywieziesz tą giercę na kolejny sztab 3miasto :)

Grey i co z tym Robbo załatwisz !!!!!!!????? czy nie...

"wszystko się kiedyś kończy......."

9

Odp: ROBBO na ST/Falcon

postaram się, ale póki co nie wygrzebałem numeru do Larix'a bo mam inne sprawy na głowie. jak coś mi się uda zrobić w tym temacie, to na pewno się odezwę...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

10

Odp: ROBBO na ST/Falcon

.......tego co wiem to kolega Hospes/TheVotion (greets!) posiada takową :)....

no wlasnie napisales ze Hospes posiada ??? i ma ja czy nie ??

"wszystko się kiedyś kończy......."