Temat: Sztab warszawski

By nie mnożyć bytów - osobny watek...

Tym razem proponuje 31.05.2013 (niesmiale, acz na przerost (kto u mnie byl, zna wielkosc lokalu - zrozumie) odwaznie) - proponuje sztaba u mnie, przy bigskrinie crt, atarce maziaca (mam nadzieje ze do tego czasu ja zrobie).

Mieszkanie ~29m2, ale miejmy nadzieje ze sie pomieszcza chetne osoby. Jesli bedzie ekipa jak na ostatnim sztabie - to mam cholerna nadzieje, ze pogoda na tyle dopisze, by dalo sie wykorzystac balkon, ktory dodatkowych kilka metrow przestrzeni daje ;)

Prosze o informacje na temat kto moze w tym terminie dotrzec na kabaty - postaram sie dokupic wystarczajaca liczbe krzeselek/taboretow/poduszek na podloge - w zaleznosci od ilosci zainteresowanych ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

2

Odp: Sztab warszawski

Ja bede (o ile cos nie wyskoczy, wiadomo).

KMK
? HEX$(6670358)

3

Odp: Sztab warszawski

Postaram się być!

4

Odp: Sztab warszawski

90% że dam radę.

5

Odp: Sztab warszawski

wybieram się

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

6

Odp: Sztab warszawski

Forse io :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

7

Odp: Sztab warszawski

Ja jebie, jak nie w srodku tygodnia to w srodku dlugiego weekendu...
Egh, jak nie wyjade albo nie bede mial gosci to sie doturlam bo mi jeszcze atarke dojebiecie.

8

Odp: Sztab warszawski

Będę. Poproszę współrzędne czasoprzestrzenne.

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

9

Odp: Sztab warszawski

no i wypadla lipa... gdy pisalem posta nawet nie wiedzialem ze to dlugi weekend... rodzina mi sie wtedy zjedzie.
za to mozna by sie w tym terminie spotkac w lokalu jakims.

znajomi znajomych? inne propozycje?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

10

Odp: Sztab warszawski

Ooo to dałeś czadu :P Jak prawdziwy jell :)

-Rezerwuj salę u znajomych tą z rzutnikiem..
W nagrodę przynosisz Atari :)

11

Odp: Sztab warszawski

oddychac sily nie mam, a ten mnie jeszcze ganiac chce bym cos rezerwowal...

pojdziemy "na jana", jak za czasow dekanty.
jak nie bedzie miejsca - to sie pojdzie gdzies indziej i tyle...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

12

Odp: Sztab warszawski

Proponuję Harendę http://www.harenda.pl/

Można zrobić rezerwację. Jak będzie ładna pogoda, to jest i ogródek całkiem w porządku. Okolica spokojna. Jedyna wada: od stacji metra Świętokrzyska trzeba podejść z buta ok. 15 minut.

Podaję solution:

Zaczynamy przy metrze Świętokrzyska. Trzeba przejść przez Marszałkowską, trafia się wtedy twarzą w płot budowy drugiej linii metra. Odbiwszy się, skręcamy w lewo, a potem idziemy cały czas wzdłuż płotu tak, żeby trafić na chodnik wzdłuż byłej ul. Świętokrzyskiej.

Idąc dalej cały czas prosto prosto dochodzimy do gmachu Ministerstwa Finansów. Jest to miejsce, w którym droga na wprost nieodwracalnie się kończy. Skręcamy zatem w lewo i idziemy wzdłuż gmachu aż trafimy na bramę wiodącą na wewnętrzny dziedziniec ministerstwa. Przechodzimy tenże na przestrzał, omijając fontannę, która jest na środku, wchodzimy w drugą bramę, jest pozornie zamknięta kratą, ale ma otwartą furtkę.

Trafiamy na zewnętrzny parking MF, skręcamy w lewo, idziemy wzdłuż zielonego płotu do chwili spotkania w nim otwartej bramy. Wchodzimy w nią, to już teren UW. Idziemy dalej prosto, przechodzimy przez następną bramę i jesteśmy na Krakowskim Przedmieściu 1. Dalej trzeba przejść mimo Kopernika, punktem orientacyjnym jest KFC. W tym samym budynku, tylko na drugim jego końcu, jest Hotel Harenda - a knajpa jest za winklem.

Bonus, level completed.

PS. W piątek metro i tak nie jeździ.

Ostatnio edytowany przez drac030 (2013-05-29 22:02:15)

KMK
? HEX$(6670358)

13

Odp: Sztab warszawski

na ladna pogode nie ma co liczyc, jak i na podejscie z buta z metra. chyba ze do niego dojedziesz trampkiem.

po tym jak gorgh zareklamowal 100detnkami - jestem za.

proponuje oscylowac z trafieniem w 19ta, badz w jakas 19tke.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

14

Odp: Sztab warszawski

Na studentki bym się zbytnio nie nastawiał: w piątek, jak przypuszczam, na większości wydziałów będą godziny dziekańskie.

KMK
? HEX$(6670358)

15

Odp: Sztab warszawski

tia, długi weekend... "warszawiacy wracaja z warszawy do swoich domow..."

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

16

Odp: Sztab warszawski

... ze słoikami do napełnienia ? ;)  :D

Ostatnio edytowany przez Dracon (2013-05-30 09:29:41)

17

Odp: Sztab warszawski

drac030 napisał/a:

Proponuję Harendę http://www.harenda.pl/


Rozumiem że sztaba mamy w harenda.pl ???
Bo jakoś jell pogubił nas w tym gdzie ten sztab będzie :P

18

Odp: Sztab warszawski

dobrze rozumiesz.
dzisiaj w harendzie, o 19tej

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep