26

Odp: Upload na pigwe

Tego sie domyslam :) ale skoro pisales, ze sie starasz przywrocic to zajawilo mi sie, ze cos wiesz.
Ok. Bede przy lada okazji molestowal Azbesta. Szkoda tej kupy stuffu, ktora zniknela.

27

Odp: Upload na pigwe

Przynajmniej mniej więcej wiem, czego nie ma: http://www.mmnt.net/db/0/0/ftp.pigwa.net/stuff/

Tyle że wychodzi na to, że moje apele o podsyłanie tych materiałów (jeśli ktoś je pobrał przez te lata z Pigwy) przypominają raczej głos wołającego na puszczy. Odpowiedziały może ze 3 osoby, łącznie z LewiSem.

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

28

Odp: Upload na pigwe

Zaczynam się przychylać do zdania Azbesta, że większość ludzi ze sceny (poza nielicznymi wyjątkami) na całkiem wyj... na to, czy serwer istnieje, czy go nie ma. Rozumiem - praca, dzieci, inne ciekawsze zajęcia... no ale, panowie... Nikt przez te lata nic kompletnie z Pigwy nie pobrał?

Staram się prowadzić serwer w wolnych chwilach, których nierzadko brakuje, śledzić nowinki na scenie i w sofcie, organizować pliki tak, by to miało ręce i nogi, a tu nic... Zero odzewu?

Dla przypomnienia wątek, gdzie zgłaszało się tylu popierających jej dalsze istnienie:  http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=10696

Sorry, ale od jakiegoś czasu to we mnie wzbierało...

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

29

Odp: Upload na pigwe

Voy pobral nie znaczy ze musial sobie to nagrac na plyte/ zostawic na dysku. Ja po jakims czasie kasuje bo wiem ze z pigwy moge sciagnac w innym terminie.
Łacza sie zmienily..... co innego pare lat temu....
Ja bym popytal Dracona i Geparda to byli/sa maniacy wypalania CDkow :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

30

Odp: Upload na pigwe

Dokladnie. Po to sie wrzucalo na pigwe aby to bylo :)
Od czasow jak tam wrzucalem zmienilem kompa kilkukrotnie i niesety tego staffu juz nie posiadam. Stad moje upierdliwe dopytywania.

Odp: Upload na pigwe

Voy, z mojej strony kieruję podziękowania za twoją pracę. Niestety nie posiadam nic ze starej Pigwy :(

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

32

Odp: Upload na pigwe

Czy jest możliwość pobrania Pigwy w jednym kawałku, z wszystkimi nowinkami ?

Nie chcę robić mirrora programem....

33

Odp: Upload na pigwe

@Pajero: niestety nie. Starszy mirror z listopada zeszłego roku (i tym samym dużo mniejszy, bo 90 GB) w jednym pliku jest na archive.org. Sam bym go zrobił, ale mam neta z limitami (od CP - 70 GB łącznie na miesiąc; Pigwa zajmuje teraz ok. 150 GB).

Ok, rozumiem. W każdym razie ten serwer jest też dla Was i zawsze znajdzie się tam miejsce na kolejne rzeczy. Jeśli macie/znajdziecie coś ciekawego lub rzadkiego, po prostu wartego zachowania, Pigwa stoi otworem. :)

@Adam: szukam różnych składanek softu na ST/TT/Falcona, komercyjnych, PD, shareware i innych. Chętnie przyjmę każde .iso. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

34

Odp: Upload na pigwe

Aby porównać  pigwę  do zawartość mojego HDD mogę użyć programu "DuplicateFinder", no ale to wymaga backupu  pierwszego.  Może coś się u mnie znajdzie....  Włączam więc  "HTTrack Website Copier" i zobaczymy.

35

Odp: Upload na pigwe

A nie wygodniej ci będzie użyć jakiegoś klienta FTP? Będzie też szybciej przy kopiowaniu plików. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

36

Odp: Upload na pigwe

Ot, taki hackerski odruch bezwarunkowy. Fakt, już mam 1,6GB bo pierwsze poszły foty :) 

FireFox ma wtyczkę, już pobieram, ino czy cały subdir "collections" czy może tylko "atari forever" ?

37

Odp: Upload na pigwe

Możesz całość. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

38

Odp: Upload na pigwe

@Pajero: jak tam przegląd porównawczy? :)

To all: mam pytanka - czyj jest upload "Drugi sztab u Krolla 09.11.0214" oraz gdzie miał miejsce? Kraków? Potrzebuję do dokładniejszego opisu katalogów. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

39

Odp: Upload na pigwe

Voy:, oczywiscie Sztab odbyl sie u Kroll-a w Krakowie, zdjec ja niestety nie robilem

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

40

Odp: Upload na pigwe

To w takim razie kto pstrykał? :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

41

Odp: Upload na pigwe

voy napisał/a:

czyj jest upload "Drugi sztab u Krolla 09.11.0214" oraz gdzie miał miejsce?

Jak to gdzie? U oberstabsfuehrera Krolla!

Edit: Pstrykał chyba ThePink.

Ostatnio edytowany przez mono (2014-11-12 13:04:10)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

42

Odp: Upload na pigwe

Patrząc na plakaty na scianie widac jakie futbolowe preferencje ma Kroll :)

43

Odp: Upload na pigwe

Ok, dzięki za info. Foty leżą już tu: http://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_v … by_thePink

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

44

Odp: Upload na pigwe

oops, wybacz Voy, zapomniałem dorzucić plik .nfo

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC