76

Odp: tak sie robi dema na 8bit :)

mazi napisał/a:

gepard: jakbys rozmiawial z ludzmi to bys wiedzial

no to teraz poczułem sie jak pustelnik czy inny eremita ;)

Ostatnio edytowany przez gepard (2013-06-27 12:35:26)

gep/lamers^dial

77

Odp: tak sie robi dema na 8bit :)

hehe, dobre :)
Moze tam u Was na pomorzu sie nie rozmawia na te tematy pomiedzy soba ;)

78

Odp: tak sie robi dema na 8bit :)

Ale Panowie o co ten ból? Dla mnie kwintesencją rulezowania jest właśnie obruszanie się o takie rzeczy ;) Myślałem że tylko amigowców to kłuje w oczy, a tu pacz pan... ;) KAAAAAALKULAAAAATOOOOR BOOOOLEEEEK! :) E nie ma efektu :0

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

79

Odp: tak sie robi dema na 8bit :)

... a tymczasem w najbliższy weekend kolejne amstradowe party we Francji. Ciekawe czy znów pojawi się jakieś damko które skopie tyłek pozostałym 8bitowcom.

Ostatnio edytowany przez at0m^Lamers (2013-06-27 19:55:59)

80

Odp: tak sie robi dema na 8bit :)

KAAAAAALKULAAAAATOOOOR BOOOOLEEEEK!

pa na to :D

aaamiigaaahhhh lol

81

Odp: tak sie robi dema na 8bit :)

wieczor napisał/a:

Ale Panowie o co ten ból? Dla mnie kwintesencją rulezowania jest właśnie obruszanie się o takie rzeczy ;) Myślałem że tylko amigowców to kłuje w oczy, a tu pacz pan... ;) KAAAAAALKULAAAAATOOOOR BOOOOLEEEEK! :) E nie ma efektu :0

Nie marudź i nie filozuj tylko leć zrobić popkorn czy zamówić pizzę i siadaj z nogami na biurku i delektuj się tą cudowną retronowelą :)
Jest przecież dobra! ;)

Ostatnio edytowany przez jury (2013-06-27 18:56:13)

82

Odp: tak sie robi dema na 8bit :)

tak to jest jak nie ma produkcji, a jak już są to w liczbach pierwszych.... szkoda że najwięcej do powiedzenia maja Ci którzy niewiele lub nic nie robia by to zmienić...

gep/lamers^dial

83

Odp: tak sie robi dema na 8bit :)

Gepard,  kruczę, myślałem  że temat jest zamknięty ale najwyraźniej myliłem się.

Napisz do kierownika żeby zamkną forum AA dla niescenowców i nieamigowców. A jak, niech tłuszcza zna swoje miejsce. Będziesz miał wtedy spokój.


Podsumuję to słowami at0m^Lamers: "No to Gepardzie zachęciłeś ludzi do pracy ... "

Ostatnio edytowany przez Cyprian (2013-06-27 19:50:30)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

84

Odp: tak sie robi dema na 8bit :)

weź jeszcze raz przeczytaj to co napisałem ze ZROZUMIENIEM, przeliteruj sobie, przepisz, przepuśc przez zrozumiały dla siebie transalor i przestań odwracac kota ogonem

znaczenie tego jest jedno i na pewno nie takie jak proponujesz

gep/lamers^dial

85

Odp: tak sie robi dema na 8bit :)

Gepard  pięknie siebie opisałeś:

gepard napisał/a:

szkoda że najwięcej do powiedzenia maja Ci którzy niewiele lub nic nie robia by to zmienić...

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

86

Odp: tak sie robi dema na 8bit :)

Czekamy!!!
-w takim razie na nowe demo Cypriana na Falcona które zniszczy wszystko na DSP :)

Ostatnio edytowany przez AS... (2013-06-27 20:07:14)

87

Odp: tak sie robi dema na 8bit :)

tu mnie masz Cyprian... nigdy nic nie robiłem na Atari prócz pisania na tym forum. MASZ RACJE.

gep/lamers^dial

88

Odp: tak sie robi dema na 8bit :)

Są inni do Ciebie podobni :)
Nie jesteś sam!

89

Odp: tak sie robi dema na 8bit :)

Gepard, najwyraźniej nad potrzebę scenowania przekładam potrzebę czytania w spokoju forum AA. ale z Twoimi postami jest to naprawdę ciężkie...

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

90

Odp: tak sie robi dema na 8bit :)

nie będe tego komentował bo ręce opadają...

gep/lamers^dial

91

Odp: tak sie robi dema na 8bit :)

Cyprian napisał/a:

Napisz do kierownika żeby zamkną forum AA dla niescenowców i nieamigowców. A jak, niech tłuszcza zna swoje miejsce. Będziesz miał wtedy spokój."

Cyprian sam zacząłeś w tym wątku pisać o Amidze, rzucać linkami do amigowych produkcji i pisać o wyższości Falcona nad Amigą. Sam zacząłeś coś przeciwko czemu później zacząłeś się burzyć ... jak rasowy troll

92

Odp: tak sie robi dema na 8bit :)

Gepciu, olej malkontentów. Takim nie dogodzisz i nie ma się nimi co przejmować. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

93

Odp: tak sie robi dema na 8bit :)

at0m^Lamers napisał/a:

Cyprian sam zacząłeś w tym wątku pisać o Amidze, rzucać linkami do amigowych produkcji

mylisz się,
skomentowałem to poniżej gdzie Gepard żali się na ST.

gepard napisał/a:

Adam: owszem ale i tak imho lepsze niż część dem na 8mhz...

porównałem więc fajne demo na Amstrada do słabych dem z Amigi:

Cyprian napisał/a:

ja zapodam - co prawda nie na ST ale i tak chowa się przy Phortem

Może jest to moja subiektywna ocena ale uważam że na Ami są lepsze.

at0m^Lamers napisał/a:

i pisać o wyższości Falcona nad Amigą.l

odpowiedziałem konkretną treścią i przykładami benchmarków na pytanie kolegi swinkamor12.
Gdzie tu pisanie o wyższości?


at0m^Lamers napisał/a:

Sam zacząłeś coś przeciwko czemu później zacząłeś się burzyć ... jak rasowy troll

W obu w/w przypadkach dałem konkretne odpowiedzi, gdzie tu trolowanie?

Ostatnio edytowany przez Cyprian (2013-06-27 21:15:41)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

94

Odp: tak sie robi dema na 8bit :)

voy: nie przejmuje sie -  nie ma kim i czym a więc robie dalej swoje, niech przemówia produkcje

Ostatnio edytowany przez gepard (2013-06-27 21:08:57)

gep/lamers^dial

95

Odp: tak sie robi dema na 8bit :)

Cyprian napisał/a:

mylisz się, skomentowałem to poniżej gdzie Gepard żali się na ST.

Nie, to Ty teraz odwracasz kota ogonem. W rzeczywistości było tak, że na forum atarowskim ktoś napisał (w skrócie) "zobaczcie jakie fajne demko na CPC .... nawet lepsze niż niektóre produkcje na dużo szybsze ST" ... i tu się odezwały jakieś Twoje niezrozumiałe uprzedzenia i zacząłeś "jechać" na Amigę ... tylko po co? ... ale OK w sumie masz do tego prawo, tylko w takiej sytuacji nie obrażaj się na ludzi którzy wchodzą z Tobą w polemikę i nie każ im spadać na inne forum.

Ostatnio edytowany przez at0m^Lamers (2013-06-27 21:41:24)

96

Odp: tak sie robi dema na 8bit :)

Gepard porównał jednego 16bitowca do Amstrada, ja innego. Czemu ciebie to oburza?

Najwyraźniej jesteś przewrażliwiony na punkcie Amigi.

Ostatnio edytowany przez Cyprian (2013-06-27 22:37:58)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

97

Odp: tak sie robi dema na 8bit :)

Moim zdaniem to demko jest średnie. To co sprawia, że może się podobać to mocno kolorowe grafiki - ale to zasługa chipa graficznego, bo to nie standardowy CPC tylko Plus. Nie jest źle, ale żeby specjalnie się zachwycać...

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

98

Odp: tak sie robi dema na 8bit :)

Cyprian napisał/a:

Gepard porównał jednego 16bitowca do Amstrada, ja innego. Czemu ciebie to oburza?

Ja nie o to mam pretensje, przeczytaj jeszcze raz to co napisałem, może zrozumiesz o co mi chodzi.

wieczor napisał/a:

Moim zdaniem to demko jest średnie. To co sprawia, że może się podobać to mocno kolorowe grafiki - ale to zasługa chipa graficznego, bo to nie standardowy CPC tylko Plus. Nie jest źle, ale żeby specjalnie się zachwycać...

To nie zasługa chipa graficznego tylko grafika który je wypixelował :)

Ostatnio edytowany przez at0m^Lamers (2013-06-28 08:10:32)

99

Odp: tak sie robi dema na 8bit :)

Racja, grafik się napracował ale nic ponadto. Bo muzyczka działa trochę na nerwy...

Po co okrzyk "Amigaaaaaaaaaah!", skoro można spokojniej zanucić "Amigaaaaa for you" jak na Intelu IV we Włocławku.

BTW. wywiad z autorem w/w (który nucił to z M.Pampuchem na IO IV), panem Tyschtschenko, z tego roku, zamieścił miło się nazywający portal "mos6502":
http://www.mos6502.com/friday-commodore … htschenko/
:D

Ostatnio edytowany przez Dracon (2013-06-28 08:56:45)

100

Odp: tak sie robi dema na 8bit :)

at0m^Lamers napisał/a:

"zobaczcie jakie fajne demko na CPC .... nawet lepsze niż niektóre produkcje na dużo szybsze ST" ... i tu się odezwały jakieś Twoje niezrozumiałe uprzedzenia i zacząłeś "jechać" na Amigę ... tylko po co?

Byc moze z tej samej przyczyny dla ktorej gepard stwierdzil (od tego wszystko sie zaczelo):

gepard napisał/a:

Adam: owszem ale i tak imho lepsze niż część dem na 8mhz...

Skoro jeden moze to i drugi moze. Dlaczego tylko to tego pierwszego nie zapytasz sie : tylko po co?