Temat: AA nie wróci?

Szczerze pisząc zdębiałem po przeczytaniu tekstu na stronie głównej AA. Strona jest dead? Nikt nie pomaga? Nic nowego, czas się z tym pogodzić. Nie liczyłbym na wolontariuszy, bo każdy woli sobie podłubać w HTMLu sam. Powiedziałbym: ludzkie.

Scena ST: http://demonstracja.scene.pl

2

Odp: AA nie wróci?

To niekoniecznie musi o to chodzic.
Ja swego czasu tez mialem zamiar zamknac swoj serwis, bo... ludzie poprostu olewali (i dalej to robia) moja prace. Przyklad:
byl swego czasu ogloszony konkurs (Little Big Competition). Wiele osob z Polski sciagnelo sobie prace ale NIKT (oprocz mnie) nie wyslal swojego glosu. A ja meczylem sie i tlumaczylem instrukcje, regulamin, cala stronke konkursu, znalazlem serwer w Polsce gdzie znalazly sie prace konkursowe itp. itd. - i po co :?:
A co do newsow to ja np. sam daje sobie z tym swietnie rade. Czasami ktos mi podrzuci newsa, ale to sa pojedyncze przypadki (w sumie dostalem takich moze z 5) a mimo to wszystko jest na bierzaco   :)

Pozdrawiam

Rafal Kawecki

3

Odp: AA nie wróci?

szkoda ze Dely zamknal cale AA
zamiast zamknac tylko dzial news :(

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

4

Odp: AA nie wróci?

Tak, Dely niestety TO ZROBIŁ!!! A przecież była informacja o stronie w Atarynce. Może tam poszukałby chętnych do współpracy?

Sikor umarł...

5

Odp: AA nie wróci?

a ja wiem z dobrego źródła że strona nie zdechła tylko Dely biedaczysko sie przemieszczał do nowego gniazdka i nie miał za bardzo czasu na skubanie w html'u - a to że nie ma chętnych do pomocy to chyba odwieczny problem wszystkich ... niestety panowie zostało nas juz nie wielu i rzadko się zdarza że jakieś 2-3 osoby są z tego samego miasta co umożliwia osobistą motywację ;( bo na odległość troche ciężko to zrobić chyba że ktoś jest bogaty i może wisieć jak Casper po 40 minut na słuchawce z rozmową zamiejscową ;))

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim