1

Temat: Poszukiwany transport na trasie Krakow - SV2k13 - Krakow

Jak w temacie poszukuje kogos kto jedzie samochodem na SV 2k13 z Krakowa i z powrotem.

Pozdrawiam
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

2

Odp: Poszukiwany transport na trasie Krakow - SV2k13 - Krakow

też mamy z tym problem. Na dzień dzisiejszy wychodzi na to, że na party nie dojadę - nie mam z kim, lub nie mam czym.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Poszukiwany transport na trasie Krakow - SV2k13 - Krakow

http://www.polskibus.com/
Odjazd 05:15 piątek 8 listopad – Kraków, Regionalny Dworzec Autobusowy
Przyjazd 15:35 piątek 8 listopad – Gdańsk, Dworzec PKS, stanowisko 8

4

Odp: Poszukiwany transport na trasie Krakow - SV2k13 - Krakow

nie no jasne, tylko jakoś nie widzę Pina z jedną skromną walizeczką w tym busie, który to zobrazować mozna hasłem "polskibus.zip"

gep/lamers^dial

5

Odp: Poszukiwany transport na trasie Krakow - SV2k13 - Krakow

Fantastyczna przygoda, tym bardziej ze sprzętem = niewykonalne działanie.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Poszukiwany transport na trasie Krakow - SV2k13 - Krakow

Ja lecę na party z małym plecakiem, nie wiem w czym problem. Nie musisz targać całego junk-u za każdym razem :)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

7

Odp: Poszukiwany transport na trasie Krakow - SV2k13 - Krakow

Sqward, ale Ty nie jesteś "funkcyjny" - junk u Pina jest "służbowy" a nie z widzimisię. Mam nadzieję że coś się znajdzie jednak.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

8

Odp: Poszukiwany transport na trasie Krakow - SV2k13 - Krakow

wiesz, mogę się zabrać "polskimbusem" tylko, że moja obecność będzie wówczas bez żadnego znaczenia, bo sens wyjazdu pozostanie zasadniczo tam, gdzie leży aktualnie sprzęt. Czyli w domu ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: Poszukiwany transport na trasie Krakow - SV2k13 - Krakow

Do Polskiego Busa możesz zabrać milion walizek. Testowane.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Poszukiwany transport na trasie Krakow - SV2k13 - Krakow

Pin napisał/a:

wiesz, mogę się zabrać "polskimbusem" tylko, że moja obecność będzie wówczas bez żadnego znaczenia, bo sens wyjazdu pozostanie zasadniczo tam, gdzie leży aktualnie sprzęt. Czyli w domu ;)

Jestem zadziwiony celnością powyższej wypowiedzi.
Brawo!

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

11

Odp: Poszukiwany transport na trasie Krakow - SV2k13 - Krakow

Mam nadzieję chłopaki że uda Wam się z transportem. Pisałem to już wielokrotnie, że jestem BARDZO zadowolony ze sposobu prowadzenia compo na małe Atari przez Pinokia, zarówno od strony prezentowania stuffu jak i celnych komentarzy ;)

No i oczywiście support od Yerzmyeya jest niemniej cenny (perfekcyjna znajomość trackerów na ST i Falcon'a  - ich zalet i bolączek).

Jedyne czego mi teraz brakuje do szczęścia to problemy przy zaprezentowaniu stuffu, o który staram się od tylu miesięcy :( (mam tu na myśli małe Atari, bo o jeśli chodzi o duże to tutaj AdamK i Piter znakomicie dają radę).

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2013-10-28 13:37:43)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

12

Odp: Poszukiwany transport na trasie Krakow - SV2k13 - Krakow

Dzień, w którym Pinokio przestanie prowadzić compoty będzie ostatnim dniem cywilizacji Zachodu... Krowy przestaną się nieść a kury - dawać mleko.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

13

Odp: Poszukiwany transport na trasie Krakow - SV2k13 - Krakow

Już nigdy nie będzie jak dawniej!
Zawsze uwielbiałem pracę no signal input !

Pin a biały potwór combi...?

Odp: Poszukiwany transport na trasie Krakow - SV2k13 - Krakow

To był mój, ale się rozjechał.
Jak to samochód.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

15

Odp: Poszukiwany transport na trasie Krakow - SV2k13 - Krakow

Jak nic nie wymyślicie to coś wymyślę. Ile osób miało by się pomieścić?

16

Odp: Poszukiwany transport na trasie Krakow - SV2k13 - Krakow

Ok - sprawa wprost wygląda tak.

Moim autem nie pojadę nigdzie dalej, bo biorąc pod uwagę dalszą trasę jest to pojazd niesprawny technicznie i nie mam ani czasu ani floty by to uporządkować. Inne podejmowane opcje (rozmowy na priv z różnymi osobami) zakończyły się na etapie braku miejsca. Nie mam też hajsu, co niestety w znaczny sposób przekłada się na życie i ogólną sytuację związaną z wyjazdem.

Temat jest więc wprost mało ciekawy, a konkretnie w temacie SV potrzeba: zabrać mnie z Y. wraz ze sprzętem. Mam możliwość dojechać na farta gdzieś do 100kM od Krakowa.

Sprawa numer dwa. Wygląda to tak (i to poważnie), że ze względu na sytuację w 2014 mogę sobie pozwolić na jeden wyjazd. I to nie jest żart wcale.

EDIT:

Co do nadbagażu z mojej strony:

* klasyczny żółty koszyczek
* walizka z kablami, model późny Gierek.
* SC1224
* LCD
* sóbófer

Nie biorę: końcówki mocy, projektora, upeesa, esteka, żadnych stacji dysków, żadnych zbędnych zajmujących miejsce rzeczy.

Ostatnio edytowany przez Pin (2013-10-28 20:53:07)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

17

Odp: Poszukiwany transport na trasie Krakow - SV2k13 - Krakow

Ja mam niejasną sytuację z urlopem, gdybym na dzień dzisiejszy wiedział wszystko na 100% to mam samochód gdzie pomieściłoby się sporo sprzętu bo sam nic nie biorę. Oprócz pracy jeszcze sporo mi się psuje poza nią.

Jak dobrze pójdzie to możliwe, że w piątek będę wiedział co i jak. Mieszkam nie aż tak daleko Krakowa i dojechać tam to nie problem chociaż to w sumie trochę w przeciwnym kierunku z Katowic.

Ja nic nie gwarantuje na dzień dzisiejszy - znajdą się inni z transportem to korzystać, samemu samochodem nie pojadę - trochę by mnie to za drogo wyniosło. W środę powalczę z kierownikiem.

Ostatnio edytowany przez pawel (2013-10-28 21:24:27)

18

Odp: Poszukiwany transport na trasie Krakow - SV2k13 - Krakow

Dam znać, bo mogę dołować zanadto z finansami i cała ta rozmowa będzie bez sensu.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

19

Odp: Poszukiwany transport na trasie Krakow - SV2k13 - Krakow

Ja tam po was nie pojade z 3miasta ale dajcie znaka co tam do picia i jedzenia wam kupic to ja to ogarne ;)

Ostatnio edytowany przez drygol (2013-10-29 07:07:15)

20

Odp: Poszukiwany transport na trasie Krakow - SV2k13 - Krakow

Mam nadzieję, że jednak wszystko się dobrze ułoży i wszyscy, którzy mają być to będą. Nie wyobrażam sobie prezentacji bez Pinokia.
Pin, przyjedź, bo dobrze byłoby omówić "na żywo" jeszcze projekt, nad którym pracujesz :-)

21

Odp: Poszukiwany transport na trasie Krakow - SV2k13 - Krakow

@Larek: dokładnie. Zawsze byłem po stronie Pina gdy wytykano mu różne "wpadki", bo wiem jak ciężki jest to kawałek chleba aby poprowadzić compo - a On w mojej opinii robi to doskonale. No i (jak widać) nikt "nie wali drzwiami i oknami" aby pomóc.

Pin, kolega Drygol ma dla Was obu konkretną ofertę - komplet "żywieniowy" (że tak to ujmę) przez cały okres trwania party (od piątku do poniedziałku) w postaci śniadań i obiadokolacji.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

22

Odp: Poszukiwany transport na trasie Krakow - SV2k13 - Krakow

@Grey. Czy "Gruba Pszczoła" będzie chociaż na miejscu? ;)

23

Odp: Poszukiwany transport na trasie Krakow - SV2k13 - Krakow

@dracon: a tego nie wiem :) a co, chcesz pobzykać Michale? Załatwimy :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

24

Odp: Poszukiwany transport na trasie Krakow - SV2k13 - Krakow

Dracon napisał/a:

Czy "Gruba Pszczoła" będzie chociaż na miejscu?

Co najmniej dwie , pod lotharkowe zamowienie ;P

25

Odp: Poszukiwany transport na trasie Krakow - SV2k13 - Krakow

Recenzja na stronie producenta brzmi zachęcająco - tutaj (w Dublinie) jeszcze tego nie widziałem - a raczej będzie, bo w tutejszych monopolowych można kupić każdy polski alkohol :D. A w Polsce to trzeba jakoś tropić czy jest powszechnie dostępne?

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem