1

Temat: asma2mp3

Hej, ma ktoś może gotową paczkę (wiem wiem - będzie trochę ważyć) ASMY w formacie MP3?
Albo przynajmniej jak samemu sobie skonwercic z automatu całych katalogów z SAPa do MP3.
Jak żech się wk**wił jak sobie skonwertowałem pół ASMY do MP3 za pomocą FOOBARa, pluginu ASAP by FOX i konwertera LAME (v 3.99.5). Wszstko aktualne do stabilnych ostatnich wersji. I jak już se te pół skonwertowałem to taka kupa wyszła że hej: http://fortification.atari.pl/media/Ass … n_Part.mp3
toż to pierdzi i piszczy. W orginale (SAPie) jest oczywiście wszystko OK...

Chcę trochę współpodróżników jadących ze mną na SV pokatować z samochodowej odtwarzajki;)

Edit: zapomniałem dodać że dysponuję tylko winzgrozą niestety:/

Edit:
Dobra, temat do zamknięcia:)
asapconv daje radę, ino muszę se to oskryptować żeby to z automatu "robiło się" (wyciągnąć sobie listę subsongów z nagłówka, i odpowiednio ustawiać swicze i takie tam), ale to już prosta piłka będzie:)

Ostatnio edytowany przez koala (2013-11-02 20:06:05)

2

Odp: asma2mp3

jak skonwertujesz to się podziel...

Sikor umarł...

3

Odp: asma2mp3

oki:)
edit: skonwertowało się, prawie 6gb. Bezsensu to gdzieś pchać bo konwertowanie jest mega banał. Jak ktoś by chciał pomocy to ją oczywiście służę;)

Ostatnio edytowany przez koala (2013-11-03 06:19:55)

4

Odp: asma2mp3

jakbyś mógł zabrać to na jakimś penie na SV to chętnie bym zgrał sobie do katowania sąsiadów :)

gep/lamers^dial

5

Odp: asma2mp3

Udało mi się uploadnąć to co skonwerciłem:
http://fortification.atari.pl/media/ASMA_MP3.ZIP

subsongi są jako osobne mp3, numer subsonga jest po orginanlej nazwie (przed oczywiście rozszerzeniem) w postaci [x], gdzie x to numer songa.
struktura katalogów jest asmowata.

oczywiście będe mieć to na SV jakby komuś się nie chciało ściągać/konwercić:)

Ostatnio edytowany przez koala (2013-11-04 16:43:12)

6

Odp: asma2mp3

Ładne cacko, ale kilka uszkodzonych jest - na przykład DAS OMEN - w dwu miejscach cisza... Ale i tak kawał dobrej roboty ;)

Sikor umarł...