26

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Grey - dzięki za kolejną okazję, aby poczuć, że Atari żyje!
Do zobaczenia wszystkim - na SV2014 :-)

Atari Falcon + CT63; Atari 1040 STE 4 MB RAM; Atari Jaguar

27

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

ja krotko... jacieniepierdole.... Grey, dales ognia !

ps. grubej pszole stanowcze NIE

Dzieki wszytskim za wsparcie i za...fajna impreze.

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

28

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

@lotharek - i weź następnym razem akordeon, wystąpicie z Ultrasydem :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

29

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Zarąbiste party i najlepsze ze wszystkich dotychczasowych Silly Venture!
Ogrom świetnych produkcji, ludzi i zajebistego klimatu. :)

I ode mnie podziękowania:

Grey - za super imprezę
UltraSyd - for amazing concert at the "Kwadratowa" Club!
Willy - za pogaduchy o sprzęcie i sofcie i za upublicznienie zaginionego softu
Grzybson i Epi - za wyprawę na plażę :)
sOnar i Gzynio - za fajne rozmowy (sOnar - Kenji Kawai rulez!)
Vasco, Aga, Ptica, Koala, Mazi - za super towarzystwo :)
Xeen - dzięki za transport! :)
Ooz i Nitro - za wspólny powrót do Wrocka (chiptune'y!)

@x-Adam-x: autorem gier jest John Croudy, koder piszący soft dla Firebird UK w latach 80-tych. Jest też autorem Druida na małe Atari i brał udział w tworzeniu gier na Atari ST i Amigę.

Ostatnio edytowany przez voy (2013-11-12 19:49:06)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

30

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Przyłączam się. Świetne party!
P.S. Dla mnie wygranym wszech-kategorii jest Monogatari by Cerebral Vortex - na takie coś czekałem :-)
Te ośmiobitowe cosie też fajne, żeby nie było...

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Doskonałe party.
Jak zwykle.

PS: Kawałki ST ode mnie -
http://yerzmyey.republika.pl/YERZ_SILLY … -SONGS.zip

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

32

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Również przyłączam się do podziękowań!

Śmiało można napisać, że od Silly Venture 2010, scena atari odżyła na nowo.
W tym roku również masa świetnych produkcji, bardzo dobre kompoty na malucha, zajebiste dema na ST oraz niesamowite demo KK/DMA na 2600...
Gdyby nie wkład Greya, nie powstało by tyle produkcji, nie mielibyśmy kompotów trwających ponad 8h i z pewnością nie mielibyśmy tak zajebistego party jakim było SV2013.
Dzięki Grey! Jesteś Wielki!

33

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:

PS: Kawałki ST ode mnie -

A tu ode mnie:

http://wieczorkowski.eu/sv2k13wieczor.zip

Kawałki XL/XE mają i SAP i RMT i XEX. Do SND na ST player można znaleźć w paczce Yerzmyeya.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

34

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

A ja baaardzo żałuję, że tym razem nie mogłem przybieżać :/ Myślę, że kolejne SV będzie i jak dożyję, to przybieżam.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

35

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Party ze wszech miar udane. Bylo super. Organizacja, PRODUKCJE itd. Nie ma co powtarzac, wymienionych wyzej, plusow.
Za to zawsze znajda sie jakies niedociagniecia poniewaz kazdemu sie nie dogodzi. IMHO jedyna, powazna, niedogodnoscia bylo tak dlugie compo przez co nie udalo sie, nie tylko mi, obejrzec calosci. Nawet gdybym nie musial wyjechac o 2 w nocy to zapewne takze by mi zabraklo pary aby dotrwac do konca (co bylo juz trenowane na poprzednich edycjach).

Przydałoby się tez, najlepiej calodobwy (lub bardzo dlugo otwarty), bufet z czyms, najlepiej, cieplym do jedzenia i picia. No i najlepiej niedorgi ;) Zbyt pozno dowiedzialem sie, ze jest w szkole sklepik, w ktorym serwowano, robione na miejscu, kanapki (calkiem dobre).
Ale to juz do ewentualnego wyeliminowania na kolejne edycje.

36

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Party mega wypas:) Trochę mnie wymęczyły kompoty i niestety nie dotrwałem do końca - pod tym względem(i TYLKO pod tym:P) Maziiemu przyznaję rację;)

Grey jesteś MEGA człowiek:)

Ostatnio edytowany przez koala (2013-11-12 19:19:43)

37

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Mega szacunek oraz mega dzięki grey za jedno z najlepszych parties które zaliczyłem podczas mojej scenowej kariery :)

38

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Grey, to moje pierwsze atari party, ale teraz już wiem, że na pewno nie ostatnie.
Ogromne podziękowania oraz gratulacje dla Ciebie! Hats off!

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

39

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Wszyscy właściwie napisali już wszystko wcześniej, ale muszę się powtórzyć: party było po prostu mega. Grey - czapki z głów za absolutnie wszystko. Wielki szacun dla autorów produkcji (obiecuję w przyszłym roku nie dać ciała i do deadline'u mieć prodkę ukończoną w 100%, a nie w połowie), ukłony dla wszystkich, których miałem okazję poznać, porozmawiać i dowiedzieć się więcej o zawiłościach atarowskich układów dźwiękowych (Yerzmyey, jesteś kopalnią wiedzy!). ps. Zdjęcia podrzucę, jak tylko się wywołają.

40

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Grey - chapeau bas!

Dzięki wszystkim za miłe przyjęcie.  Rastan miło wiedzieć, że po 15 latach nic się nie zmieniłeś :)
Do zobaczenia za rok.

41

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Dziękuję Grey za super imprezę! Tak trzymać!

Dziękuję panowie za wspaniałe towarzystwo i żarliwe dyskusje na arcyciekawe tematy!

Dziękuję autorom prac za fantastyczne doznania podczas kompotów.

Dziękuję Lotharkowi za transport i upgrade Atari. No i że nie przekroczył 200 ;)

Nie sposób podziękować każdemu z osobna za wspaniałe chwile na SV 2013!

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

42

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Wielkie Dzięki Grey za wspaniałe SV. Nie będę dużo pisał bo po pierwsze bym się powtarzał za wszystkimi, a po drugi że byłem bardzo krótko czego najbardziej żałuję. Ominęło mnie sporo atrakcji: najważniejsze kompoty no i koncert Ultrasyda.
Jeszcze raz wielki szacunek Grey. Partyzantom za wspaniałe towarzystwo, jak również za pomoc dla Maksa.

Ostatnio edytowany przez Henryk (2013-11-13 10:42:40)

43

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Grey, to było mistrzostwo. :) Party było genialne i aż wierzyć się nie chce, że tego nie organizował sztab ludzi. Szacunek.

44

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

W przyszłym roku, o ile Grey da się namówić na SV 2k14, 11 listopada wypada we wtorek - może pięciodniowe party? :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

45

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

w telegraficznym skrócie: było zajebiście jak zawsze! dzieki za super rozmowy ze wszystkimi z którymi udało mi sie pogadać krócej lub dłużej - szczególnie:

Bitman: co za super koleś z Ciebie, dzieki za wszystko - szczególnie za dyskusje o kobietach złych, przebiegłych i te o pierwszych miłościach które zostają na zawsze gdzies tam... :D super sie gadało - mam nadzieję że za rok pogadamy sobie ponownie - i spytam sie Cię czy do Niej zadzwoniłeś po latach - to zadanie domowe :)

Azbest: jeszcze raz zdrówko Twojej córki Toli - i pozdrów siostrę - zrobiłem mały research - zajebista artystka z Niej! - no i koniecznie musimy obalić nastepną flaszkę - "ta razą" zaliczyłeś glebę za szybko :D

Hospes: kuwa trzeba działać - by za rok można było powiedzieć - ale ta gierka fajna była i będziesz mógł zaprezentować grafike do nastepnej :)

Rocky: Amiga przoduje - mieliśmy chyba jedyne dwa egzemplarze na party i nikt nas nie zabił i nie zalał (choć czosnek Azbest próbował...)

Willy: dzieki za zajrzenie do monitora mego padniętego i wyjaśnienie kilku kwestii elektronicznych oraz zajebiste debaty na fajce :)

oraz dla całej załogi Lamers z którą bawiłem sie przednio - całej reszty partyzantów

na koniec: GREY: JESTEŚ WIELKI!!!! SZACUN!!!! Dzięki!

Ostatnio edytowany przez gepard (2013-11-13 18:05:05)

gep/lamers^dial

46

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Ja również dołączam się do podziękowań, po ubiegłym roku nie wyobrażałem sobie, że nie mogło być lepiej, jak dobrze jest się czasem mile zaskoczyć - fantastyczna impreza Grey!

Acha, personalne pozdrówki dla Nitro :-)

47

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Kochani, bardzo dziękuję za Wasz udział w ostatniej edycji SV2k13. W końcu zaczynam powracać do świata żywych - w tym roku nieco szybciej. Mimo iż nadal mam masę rzeczy do załatwienia po party (nadal mam sprzęt nagłaśniający, puste beczki po piwie, masa skrzynek zawalająca połowę mojego samochodu), to jednak patrząc na "owoce" po party (114 prac konkursowych!) wiem jedno - było warto ! W tej chwili nie myślę o kolejnej edycji - nie mam na to siły.

Czas na krótkie podsumowanie:

- na imprezie pojawiło się ok. 170 osób (+/-)
- w konkursach wystawionych zostało 114 prac
- na party-place odbyła się pierwsza część koncertu Ultrasyda (Francja)

Wejściówka wynosiła 60 zł, w jej skład wchodziło:

- koszulka marki "Fruit Of The Loom" z logo imprezy, Atari, a na plecach pozdrowienia od projektanta i twórcy konsoli Atari Jaguar - Johna Mathiesona - której 20-lecie obchodziliśmy na SV (koszulka warta 30 zł netto)

- darmowy plakat A3 przygotowany na 20-lecie konsoli Atari Jaguar

- darmowy poczęstunek na otwarciu imprezy
- devil's show ( +18 )
- 450 l piwa, tj. 900 piw 0.5 l
- przejazd limuzyną na drugą część koncertu Ultrasyda w klubie "Kwadratowa" (przyjazd i powrót) - w sumie Hummer H2 wykonał 6 kursów. W środku prezentacja dem z Atari, darmowy szampan.
- wiele nagród dedykowanych całej linii Atari - od A2600 po Jaguara.

Na party-place pojawili się ludzie z 9 krajów: Anglia, Francja, Niemcy, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Holandia, Dania oraz oczywiście z Polski.

W tym takie osoby jak JAC! (wybitny koder na małe Atari), Ear_X / LineOut, NO/Escape - najlepsi koderzy na Falcona, czy Defjam / Checkpoint (jeden z najlepszych koderów na ST).

Przed party ukazały się invitki, w tym:

- 2 video (jedna z udziałem Michała Koterskiego)
- 4 w formie intr na platformy Atari XL/XE, Atari ST/STe, Atari Falcon oraz Atari Jaguar
- przez 3 tygodnie przed party emitowane były spoty w radiu ESKA, a także zapowiedzi w POMORSKA TV

Wszystkich partyzantów za pośrednictwem video pozdrawiali m.in.:

- John Mathieson (projektant i twórca konsoli Jaguar, obchodzącego w tym roku swoje 20-lecie)
- Rodzina Tramielów (żona Leonarda i żona ś.p. Jacka Tramiela)
- Wojtek Zientara - autor wielu publikacji o Atari w Polsce (tym szef klanu ATARI w miesięczniku "Bajtek").

Na SV2k13 obecne były media:

- TVP INFO
- POMORSKA TV
- PÓŁNOCNA TV
- SUPERSTACJA
- RADIO ESKA
- MAGAZYN KOMPUTEROWY "CHIP"
- GAZETA WYBORCZA

Każdy uczestnik SV wraz z votką otrzymał długopis - aby nie musiał pożyczać od kolegi :)

Cieszę się, iż mimo że SV2k13 było w całości poświęcone Atari, mogliśmy wspólnie bawić się z kolegami ze sceny C-64 :)

Pozdrawiam serdecznie.

p.s. Przyjdzie czas na podziękowania :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)