Temat: PARTY Gł-zy 2014

Jestem po wstępnej rozmowie z Panią Dyrektor, która wyraziła zgodę na organizację Atari Party w tradycyjnym miejscu i terminie tj 25-27 lipca br. Proszę o opinie i propozycje dotyczące programu.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: PARTY Gł-zy 2014

I gitara! Będę.
Program dowolny. To mi się zawsze podobało na tym party :)

Odp: PARTY Gł-zy 2014

Jeżeli pogoda dopisze to w sobotę jedziemy na basen do Pokrzywnej   https://www.google.pl/search?q=pokrzywn … mp;bih=719

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

4

Odp: PARTY Gł-zy 2014

Rysiu dogadaj się z dyrekcją coby nie trzeba było znowu opuszczać w pośpiechu sali jak ostatnio ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: PARTY Gł-zy 2014

Myślę o godz 16.00

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

6

Odp: PARTY Gł-zy 2014

Jaka jest qbatura sali?

Ostatnio edytowany przez pajero (2014-01-10 19:29:38)

Odp: PARTY Gł-zy 2014

Nie mam pojęcia, boisko do kosza ?

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

8

Odp: PARTY Gł-zy 2014

Co by można zabić.... nie, nie p.dyr ...tylko dechami okna, skołować klimę od naczepy tira i wtedy już zupełnie się by w d.. pomieszało ;)

A na serio, prosimy o dodatkowe źródła zasilania, co by jedna lodówka nie resetowała kompy.

9

Odp: PARTY Gł-zy 2014

Wstępna rozmowa z żonką wykazała że termin jest kolizyjny, planuje wpaść, coś pokombinuje ale nie mogę obiecywać że będę :(

10

Odp: PARTY Gł-zy 2014

Czy wiadomo juz na 100%, ze impreza sie odbedzie?

ATARI 65XE + SIO2BT
http://atari.pl/hsc/ad.php?i=22.3

11

Odp: PARTY Gł-zy 2014

@Montezuma: odbywa się od lat w tym samym terminie, więc nie widzę powodu, dlaczego w tym roku ma być inaczej...

Sikor umarł...