Temat: Pochwalę się

A mi mi tam, pochwalę się. Pewnie każdy ma, ale to moja pierwsza od 20 lat nowa rzecz związana z Atari.
Tylko teraz dylemat, rozpakować czy nie?

http://sq7ai.i8p.eu/atari/z9.jpg

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

2

Odp: Pochwalę się

Nie otwierać, bo to nieprzydatne.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

3

Odp: Pochwalę się

To zależy:

http://atarionline.pl/forum/comments.ph … ionID=2171

Jak się pogrzebie po aukcjach, jest całkiem sporo drukarek które zadziałają.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

4

Odp: Pochwalę się

-->Jarkeczek, jak coś to mam do oddania fajnego igłowego epsona ;)

wszystkie trzy strony świata

5

Odp: Pochwalę się

Jak Jarkeczek nie weźmie, to ja byłbym chętny na tego Epsona....

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

6

Odp: Pochwalę się

Jurek dogaduj się, ja mam już za dużo drukarek w domu, mimo że niedawno 2 Laserjety poszły do ludzi to jeszcze 3 są, nie mam miejsca.

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

7

Odp: Pochwalę się

Jak pamięć nie myli to LX-800 będzie.
Jak jest (tzn. bez traktora do perforowańców) mogę na dniach wysłać (w innym wypadku ze 2-3 tygodnie opóźnienia mogą być - jestem akurat w trakcie robienia remontu/porządków).

wszystkie trzy strony świata

8

Odp: Pochwalę się

Żeby nie powielać bytów to kolejny raz pochwalę się z moich "wykopków", przeglądając starocie na strychu znalazłem teczkę z instrukcjami do gier XL i ST oraz pierwszych PC, oraz dwa niepozorne notesy, w jednym zapiski z rekordów w grach....
(np. 17IX1987 ... rekord Bruce Lee 101 000) poszukiwaniach itd a drugi to spis programów na 8 bitowe Atari. Aż się podziwiam że mi się tak chciało.

Post's attachments

_IGP7099.JPG 53.23 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

9

Odp: Pochwalę się

Teraz jest internet i zarabianie pieniędzy.

10

Odp: Pochwalę się

Jarkeczek napisał/a:

Żeby nie powielać bytów to kolejny raz pochwalę się z moich "wykopków", przeglądając starocie na strychu znalazłem teczkę z instrukcjami do gier XL i ST oraz pierwszych PC, oraz dwa niepozorne notesy, w jednym zapiski z rekordów w grach....
(np. 17IX1987 ... rekord Bruce Lee 101 000) poszukiwaniach itd a drugi to spis programów na 8 bitowe Atari. Aż się podziwiam że mi się tak chciało.

Też jakieś takie dziwne zeszyty wtedy prowadziłem. Nie tak dawno temu jak byłem u ojca i robiłem sobie nostalgiczny przegląd, to wiele z tych zeszytów znalazłem, ale moim chyba największym dziełem było ręczne przepisanie jakiejś instrukcji gry Agent USA na kilka podwójnych kartek w kratkę. Fakt, pamiętam, że to była moja gra nr 1 na "małe", ale kopiowanie instrukcji tak naprawdę bez powodu, to już musiało oznaczać obsesję na punkcie tej gry :)
I aż sobie tą instrukcję zabrałem ze sobą i mam ją w obecnym miejscu zamieszkania :)

Post's attachments

usa1.jpg 263.83 kb, liczba pobrań: 1 (od 2014-06-25) 

usa2.jpg 291.33 kb, liczba pobrań: 1 (od 2014-06-25) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

Odp: Pochwalę się

Ładnie mapkę odrysowałeś. Zmarnowany talent ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

12

Odp: Pochwalę się

Jury - podobne obsesje miał prawie każdy maniak 8 bit (nie tylko Atarowcy). Gra była grywalna i jak na komputer z 64kb robiła wrażenie ogromnej - te przejazdy po USA w poszukiwaniu Matki bomby która infekowała ludzików, rozmnażanie diamentów, mroczny klimat na stacjach, no chyba że uzdrowiłeś te chodzące kapelusze (ludziki). Miłe wspomnienie. Ale co ty zaznaczałeś na tej mapie, przecież podczas gry był podgląd i migały miasta które są zainfekowane. Aaa zapomniałem, przerysowałeś bez powodu, obsesyjnie.

Atari 130XE, LDW Super 2000, Atari410.

13

Odp: Pochwalę się

jakby to chciał skan oryginału:
http://atarionline.pl/v01/index.php?sub … 223eee2e90
Mam jeszcze .tif bez kompresji

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2014-09-22 20:49:45)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.