Temat: [S] bajtek

kilka Bajtków, najlepiej całość - 3,5 pln za sztukę (do negocjacji, ale wygrywa najwyższa oferta) + 10-15 pln wysyłka...

9 (21) / 1987
http://zsyp.eu/smieci/Bajtki/1.jpeg

6 (42) / 1989
http://zsyp.eu/smieci/Bajtki/2.jpeg

4, 7, 8, 9, 10, 11 / 1992
http://zsyp.eu/smieci/Bajtki/3.jpeg

2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12 / 1991
http://zsyp.eu/smieci/Bajtki/4.jpeg

5/94
http://zsyp.eu/smieci/Bajtki/5.jpeg

1/95
http://zsyp.eu/smieci/Bajtki/6.jpeg

Ostatnio edytowany przez bezrobotny (2014-02-18 19:51:35)

2

Odp: [S] bajtek

jak negocjacje to negocjacje, w końcu to wolny rynek
dam 1,5PLN za sztukę
wysyłka wg cennika poczty 8

kto da mniej?

pobawmy się kto wygra tą licytację

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2014-02-19 20:55:55)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

3

Odp: [S] bajtek

jedynymentos napisał/a:

kto da mniej?

1.49pln. Przesyłka wg. pp ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: [S] bajtek

1,30

5

Odp: [S] bajtek

Heh... 3,50 to według mnie uczciwa cena, troll, bo troll, ale tak nie można. Ja nie wezmę, bo większość z nich mam, a te których nie mam- nie interesują mnie.
Co do wysyłki - to faktycznie przeholował, chyba, że ma na myśli wysłanie całości - ale wtedy też powinno się w 11 zł zamknąć (pp do 1kg).

Sikor umarł...

6

Odp: [S] bajtek

Śmiechem żartem, a ja się dogadałem i kupiłem.
Można? Można! :-)

--------------------------------
Atari 65 XE | CA-12 z KSO Turbo 2000 | SN-360 | SIO2SD | MATT | Dokumentacja + książki od Retronics'a! | Atari 2600 Junior

7

Odp: [S] bajtek

... i nie chodziło o zakup, czy cenę - tylko każdy z Was chciał wiedzieć skąd pochodzi Bezrobotny :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: [S] bajtek

Pochodzi z Siedlec....

Ostatnio edytowany przez AS... (2014-02-20 23:26:01)

9

Odp: [S] bajtek

troche szperania i mamy...


[ocenzurowano przez myretroworld]

każdy kto będzie chciał to znajdzie sobie dane w "pięć sekund". Google Twoim przyjacielem:)

W dzisiejszym świecie niestety nikt nie może pozostać anonimowy...

Ostatnio edytowany przez myretroworld (2014-02-21 13:41:57)

10

Odp: [S] bajtek

Panowie mam nadzieję, że z tym szpiegowaniem bezrobotnego to sobie jaja robicie, bo jeżeli te dane są prawdziwe to podawanie ich na forum publicznym, bez wiedzy i zgody bezrobotnego, nawet we fragmentarycznej formie, uważam za objaw czystego kur.stwa. Nie lubicie człowieka, uważacie że trolluje? Okey, to zwalczajcie go drogą wymiany poglądów, kpiny, ingnorowaniem itp. ale nie bawcie się w domorosłych szpicli. Bezrobotny nie jest osobą publiczną i jak dotychczas nikogo nie okradł, nie oszukał (co mogłoby ewentualnie uzasadniać podawanie danych). Że w dzisiejszym świecie niestety nikt nie może pozostać anonimowy? Być może, ale nie oznacza to, że mamy się zachowywać na tym forum jak złamane fiuty. Sam jestem zwolennikiem ostrej i otwartej dyskusji, ale tego typu akcje powodują u mnie odruch wymiotny. Panie i Panowie, trzymajmy poziom i nie róbmy tutaj drugiego onetu, bo jak zaczniemy sobie grzebać w danych osobowych i naszych prywatnych sprawach to do czego nas to doprowadzi?

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

11

Odp: [S] bajtek

heh... tylko, że te dane to są dane z Google - dwa czy trzy pierwsze wyniki... KAŻDY ma do nich dostęp... powtarzam raz jeszcze: DANE TE SA DOSTĘPNE PUBLICZNIE...

jak ktoś SAM zostawia swoje dane tu i tam to chyba robi to z pełna świadomością... No ale w przypadku Bezrobotnego nie możemy chyba mówić o jakiejkolwiek świadomości;)

12

Odp: [S] bajtek

Sugerujesz, że jest to byt pozbawiony świadomości swego istnienia?

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

13

Odp: [S] bajtek

w przypadku Bezrobotnego to wszystko jest możliwe... wystarczy lektura zaledwie kilku jego postów:) ale... koniec, koniec... niepotrzebnie wywiązuje się dyskusja nie na temat...

edytuje również powyższy wpis - kto będzie chciał to sobie znajdzie:)

14

Odp: [S] bajtek

Jeżeli nawet to prawda to jakie to ma znaczenie i jaki związek z wątkiem? Bezrobotny wystawił na sprzedaż gazety. Zrobił to zgodnie z regulaminem, znalazł się kupiec, sprawa zamknięta. Aż tu nagle wyskakują inni uczestnicy forum i zaczynają go lustrować, niby dla jaj, ale jak się okazuje na końcu to niekoniecznie. Rozumiem, że to ma być norma i od teraz wszyscy będziemy się tak bawić i ochoczo przeszukiwać zasoby google, polując na ludzi z forum, których nie lubimy, po czym będziemy te dane upubliczniać ku radości gawiedzi. Jeżeli tak, to od razu proponuję nowy wątek w bałaganie „UBecja wiecznie żywa”. Jeżeli bezrobotny zechce udostępnić na tym forum swoje dane osobowe to zapewne zrobi to sam, a osoby postronne nie powinny go w tym wyręczać. Zwracam również nieśmiało uwagę na fakt, że w tym wątku to trollowania jest w pytę, ale akurat nie ze strony bezrobotnego.

Ostatnio edytowany przez atari classic (2014-02-21 13:55:18)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

15

Odp: [S] bajtek

proszę uprzejmie wyjawić mi ten sekret gdzie publikowane są moje prywatne dane osobowe... proszę o pomoc, jak atarowiec do atarowców...

Ostatnio edytowany przez bezrobotny (2014-02-21 17:35:11)

16

Odp: [S] bajtek

Kiedys dane osobowe byly znane bo korespondowalismy ze soba poczta, i byl sceneregister.
Dla wiekszosci dzisiejszych 'atarowcow' to jest nie do pomyslenia ze jakto dane osobowe dostepne.... <tu panika>
Kiedys bylo inaczej... Ale fakt ze lustrowanie bezrobotengo jest slabe :)

Ostatnio edytowany przez syscall (2014-02-21 19:21:49)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

17

Odp: [S] bajtek

ale ja nie rozumiem, gdzie niby podawałem swoje dane? nie rozumiem jak obcy mi zupełnie gość przedstawia moje dane osobowe i jeszcze pisze, że znalazł w 5 sekund... gdzie On je znalazł? chciałbym wiedzieć gdzie są moje dane...

jak Ktoś chce mieć pozytywa na zleceniach to mogę wystawić, bo i tak chyba wystawię zlecenie, skoro tu wszyscy robią mi wielką łachę ze wszystkim...

18

Odp: [S] bajtek

Zawsze można napisać do Google, by usunęło niektóre z wyników wyszukiwania i umotywować konkretnie prośbę. Sprawdzone, działa.

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

19

Odp: [S] bajtek

ale niby jakie wyniki? ja jakoś nic nie mogę znaleźć... nigdy nie publikowałem danych osobowych na moich stronach, więc ki diabeł?

P.S. po to mi właśnie te wyniki.

Ostatnio edytowany przez bezrobotny (2014-02-21 19:44:07)

20

Odp: [S] bajtek

Aż tak dokładnie nie jak myretroworld nie znalazłem, ale i tak troszkę było. Wystarczy szukać i kojarzyć ze sobą rezultaty. :) Używasz w Sieci co najmniej trzech nicków (w tym jeden ma w nazwie datę) i trzech adresów mailowych; na pewnym portalu elektronicznym podałeś w publicznie dostępnym profilu miasto pochodzenia i numer GG, a na YouTube w nazwie jedynego filmiku swoje inicjały i maila. Do tego w samym filmiku widać jeszcze jeden. :P

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

21

Odp: [S] bajtek

przepraszam Cię, ale ja chyba jestem za głupi na takie poszukiwania... proszę Was Panowie podeślijcie mi na maila qwertz99@go2.pl albo PW linki do stron z moimi danymi... z góry dzięki.

22

Odp: [S] bajtek

voy napisał/a:

Aż tak dokładnie nie jak myretroworld nie znalazłem, ale i tak troszkę było. Wystarczy szukać i kojarzyć ze sobą rezultaty. :) Używasz w Sieci co najmniej trzech nicków (w tym jeden ma w nazwie datę) i trzech adresów mailowych; na pewnym portalu elektronicznym podałeś w publicznie dostępnym profilu miasto pochodzenia i numer GG, a na YouTube w nazwie jedynego filmiku swoje inicjały i maila. Do tego w samym filmiku widać jeszcze jeden. :P

dokładnie... odrobina chęci, kojarzenie i dopasowywanie poszczególnych elementów układanki... I tak kroczek po kroczku wyłania się z mroku obraz Bezrobotnego:)

wystarczy, że się raz zostawi jakiś ślad w sieci i późnej to już przechlapane;) NK, Facebook, inne portale społecznościowe, fora tematyczne gdzie się udziela itp. itd.

23

Odp: [S] bajtek

bezrobotny napisał/a:

przepraszam Cię, ale ja chyba jestem za głupi na takie poszukiwania... proszę Was Panowie podeślijcie mi na maila qwertz99@go2.pl albo PW linki do stron z moimi danymi... z góry dzięki.

Sam poszukaj:) A poważnie... jak to napisali na pewnym forum:

"Karolu [nazwisko wymoderowane przez myretroworld] jaki problem masz dziś? "

A potem to już jadą z grubej rury... To co Bezrobotny wypisuje tutaj jest niczym w porównaniu z tym co wypisuje w innych miejscach:)

24

Odp: [S] bajtek

faktycznie, jakiś smart w poszukiwaniach nie jestem ale ludzie są powiedzmy to nieroztropni wpisując różne rzeczy w sieci ;-)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

25

Odp: [S] bajtek

Wiecie Panowie, tak czytam to - i kilka innych wątków, np. związanych z regulaminami konkursów - i zastanawiam się, czy na prawdę nie ma innych, ciekawszych, więcej noszących tematów? Fajnie jest wleźć na kogoś, pod warunkiem, że to nie "ja". Boje toczone o jakiś tam zapis, obozy, fun-grupy... Qrczaczki, jak organizator wymyśli kiedyś, że przyjść można tylko w koszulce z Ricki Martinem, to zrezygnujecie ze świetnej być może zabawy "bo tak"?
OK, czasem ktoś przywali, że ręce opadają. Czasem kilka razy. OK, niektórzy częściej niż rzadziej... No ale to taki urok i już. Regulamin nie pasuje? OK - nie biorę udziału w konkursie, albo biorę na takich zasadach, po co boje toczyć?
Więcej pokory. Więcej wyrozumiałości. Więcej dystansu :-)

Tyle słowa na sobotę, pozostańcie w pokoju... :-)

PS. Powyższe nie dotyczy chamstwa - to należy wycinać w zarodku i nie dyskutować z takimi...

--------------------------------
Atari 65 XE | CA-12 z KSO Turbo 2000 | SN-360 | SIO2SD | MATT | Dokumentacja + książki od Retronics'a! | Atari 2600 Junior