Temat: [Kupię] Zasilacz do Amigi lub sam kwadratowy wtyk

jak w temacie - uszkodzony, połamany, niekompletny itp. , ważne aby kwadratowy wtyk był cały

oferty proszę wysyłać na maila
bartek030(wytnij_to)@o2.pl

Who loves kids? Charlie Waffles!! Damn right...

2

Odp: [Kupię] Zasilacz do Amigi lub sam kwadratowy wtyk

nie ten dział-bałagan!!!

Sikor umarł...

3

Odp: [Kupię] Zasilacz do Amigi lub sam kwadratowy wtyk

Ale zasilacz do Amigi jest jak najbardziej sprzętem związanym z Atari - Lotharek może zaświadczyć :D

___
Press play on tape...

4

Odp: [Kupię] Zasilacz do Amigi lub sam kwadratowy wtyk

Nie zgadza się.

Sikor umarł...

5

Odp: [Kupię] Zasilacz do Amigi lub sam kwadratowy wtyk

Sikor - sam robisz bałagan. Ponad 4000 postów a nie wiesz że w takim przypadku trzeba kliknąć przycisk Zgłoś i podać powód raportowania? Znowu chciałeś zabłysnąć na forum i nie wyszło?

Do moderatorów: Proszę o przeniesienie do działu Bałagan.

Who loves kids? Charlie Waffles!! Damn right...

6

Odp: [Kupię] Zasilacz do Amigi lub sam kwadratowy wtyk

@bartek030: tak się składa, że zgłosiłem, zaraz po napisaniu posta#2. Co do "zabłysnięcia na forum"-właśnie tacy jak Ty błyszczą, olewając odpowiednie działy ciepłym moczem. Do czego piję? Proszę:

strona_główna napisał/a:

Kupię / Sprzedam / Zamienię

W tym miejscu ogłaszamy co mamy do sprzedania, czego poszukujemy lub umieszczamy oferty zamiany. Handlujemy tylko sprzętem związanym z Atari! Zanim coś napiszesz przeczytaj regulamin.

Wystarczy czytać ze zrozumieniem i dawać w odpowiedni dział, a nie robić burdelu w innych działach. Błyszcz dalej, mistrzu.

Sikor umarł...

7

Odp: [Kupię] Zasilacz do Amigi lub sam kwadratowy wtyk

Nie wiem co Ty olewasz i czym, ani co pijesz i do czego, ale dalej klepiesz posty zupełnie nie związane z tematem. A skoro zgłosiłeś to od tego jest moderator żeby poprawić i przenieść do odpowiedniego działu. Ja już poprosiłem o przeniesienie do działu Bałagan co traktuje jako przyznanie się do błędu, czas na Ciebie z prośbą o skasowanie postów nie związanych z tematem.

Who loves kids? Charlie Waffles!! Damn right...

8

Odp: [Kupię] Zasilacz do Amigi lub sam kwadratowy wtyk

Ale macie problem...

Ja też chętnie kupię wtyk albo padnięty zasilacz od Amigi. ;-)

9

Odp: [Kupię] Zasilacz do Amigi lub sam kwadratowy wtyk

Jest tutaj: http://allegro.pl/amiga-zasilacz-do-ami … 43278.html

Jaguar 64-bit, Skunkboard ... MIST