51

Odp: Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene !

Compo w sobotę od 18:00. Akurat jest dużo czasu żeby zjeść obiad, wypić kawę, wyleczyć piątkowego kaca, zaliczyć spacer po Gda.

Deadline złożenia prac sobota 12:00 - do tego godziny raczej wszyscy zainteresowani powinni dojechać / dosłać swoje produkcje.

Kara finansowa - bez sensu, karanie kogoś że zrobił coś na Atari.

Who loves kids? Charlie Waffles!! Damn right...

52

Odp: Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene !

@Grey: spoko, trudności obiektywne są zrozumiałe, jest masa innych rzeczy do ogarnięcia.

Tak i też zdaję sobie sprawę, że podział na 2 dni jest trudny. Kompo z rana to chyba słaby pomysł. Ale godzinę rozpoczęcia trzeba chyba jakoś zafiksować na powiedzmy umiarkowane popołudnie - powiedziałbym nawet 16-16:30, żeby skończyć przed północą. Oraz mieć przygotowany, przetestowany sprzęt, żeby kabelkologia nie zajmowała godzin (bez zarzutów w niczyją stronę, tylko rady ;) ).

Oraz np. posortowanie kompotów wg platform, co też uprości przełączanie. Opłaty to oczywiście żart :)

Ostatnio edytowany przez wieczor (2014-03-16 22:13:45)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

53

Odp: Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene !

@bartek030: Wieczór oczywiście żartował :) Tak jak kiedyś z hostelem Bursztynek, że na hasło "Commodore" każdy dostaje darmowy wpi**dol na wejściu :D

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2014-03-16 22:16:26)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

54

Odp: Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene !

Darmowy wpi***dol w Gdańsku jest na hasło Arka Gdynia :)

Who loves kids? Charlie Waffles!! Damn right...

55

Odp: Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene !

Zaproście znowu striptizerke Nadie Balsevicz, jest lepsza od Czarnej i można się z nią napić wódki :)

56

Odp: Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene !

@sebaloz: mam nowy, niepoprawny obyczajowo pomysł. samo złoooo :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

57

Odp: Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene !

Dla odmiany striptizer? :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

58

Odp: Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene !

Justin Gromada :)

59

Odp: Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene !

Jeżeli już to Justine :D Ale nie, puuuudło.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

60

Odp: Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene !

Natalia Starr? :)

61

Odp: Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene !

Sasha Grey :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

62

Odp: Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene !

Arnold Schwarzenegger? ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

63

Odp: Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene !

@pin: coś ciągnie Cię w stronę "chłopców" widzę :) chyba nie mam wyjścia :D dobrze że zrobiłeś sobie rezerwację do spania za bannerem SV - pokaz czarnego człowieka z 20 calowym "atrybutem" tylko do Twojego wglądu.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

64

Odp: Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene !

... o nie, to może jednak przestawimy baner gdzieś indziej ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

65

Odp: Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene !

Co do "grup zorganizowanych" - czy to takie trudne przy rejestracji na party spisywać kto jest z jakiej grupy a następnie wprowadzić OBOWIĄZEK głosowania na siebie maksymalną ilością głosów? Na koniec odejmuje się tyle głosów danej produkcji, ile było członków grupy (x10) i w ten sposób rozwiązuje się sprawę. Tyle lat organizujecie te różne parties, jesteście grupą komputerowych maniaków, a prosty problem matematyczny jest, jak widzę, wyzwaniem ponad siły. :P

66

Odp: Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene !

karty do glosowania sa podpisane. publikowac :-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

67

Odp: Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene !

Jak dotąd nie były. Czyli głosowanie jawne? To by się działo dopiero... po party :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

68

Odp: Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene !

z tego co wiem fakt pobrania karty jest odnotowany podczas rozdawania votek na SV. wszyscy, ktorych znam podpisuja swoje votki. ty nie podpisywales?

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

69

Odp: Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene !

hehe to moze jak na krymie ?? zrobimy referendum z kałachami :D

70

Odp: Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene !

@xxl: Nie, nigdy. Czy głos był wtedy uznawany za nieważny? Zresztą nie zauważyłem żeby ktokolwiek w moim pobliżu podpisywał.

Co do jawności to mnie z kolei zastanawia następujący fakt: podczas compos 8-bitowych (msx/gfx) autor jest niejawny a i sam tytuł można wywnioskować jedynie z krótkiej nazwy pliku. Przy dużym Atari wszystko jest doskonale widoczne. Abstrahując od słuszności jednej czy drugiej metody taka dwoistość wydaje mi się co najmniej dziwna, o ile nie niewskazana.

Edit: apropos podpisywania votek, nie żebym miał coś do ukrycia, po prostu nie przyszło mi to głowy. Teraz jak o tym wspomniałeś wydaje mi się to logiczne - zapobiega ewentualnym "duchom" czyli nielegalnym votkom. Trzeba by dodać więc taką rubryczkę żeby było jasne - dla mnie nie było. Albo po prostu numerować votki i odnotowywać numer przy pobraniu.

Ostatnio edytowany przez wieczor (2014-03-18 10:28:58)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

71

Odp: Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene !

wchodzisz na party, wpisujesz sie na liste, wnosisz oplate i masz prawo zaglosowac. przy liczeniu glosow pod uwage brane sa tylko glosy osob z listy. dlatego kobiety tez powinny sie wpisac na liste (bez oplat) i po to votki sa podpisane.

nie tak to dziala?

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

72

Odp: Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene !

Szczerze - nie wiem. Ale jeśli niepodpisane votki nie były brane pod uwagę, to cała masa głosów chyba poszła do śmieci - przynajmniej z tego co widziałem :) Wydawało mi się, że weryfikacja następuje przy wydawaniu votek tylko.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

Odp: Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene !

To jest bez sensu moim zdaniem. Wszystkie głosy powinny zostać policzone bez patrzenia kto na kogo głosował.

Jak ktoś ma inny pomysł, to niech sam liczy głosy.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

74

Odp: Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene !

Adam, ten pomysł potraktowałem jako dowcip i tak chyba też było :) Nie wiem tylko czy votka musi być podpisana do celów weryfikacyjnych. I jak? Nickiem? Imieniem i nazwiskiem? Nikt o tym nigdy nie wspomniał.

Ale co do jawności autorów albo chociażby PEŁNYCH tytułów prac na 8-bit msx/gfx compo to nie wiem skąd ta niekonsekwencja. Albo w jedną albo w drugą. Zresztą uważam, że nawet jeśli autor ma być utajniony to pełen tytuł powinien być widoczny. Dla mnie tytuł stanowi część pracy i jakoś tam wpływa na odbiór (co poeta miał na myśli ;) ).

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

75

Odp: Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene !

tak samo jak na liscie obecnosci. chyba ze organizatorowi latwiej wpisac na votce liczbe - pozycje na liscie obecnosci.

jak mozna sie nie podpisac na votce, nikt nie wspominal bo podpisywanie sie jest oczywiste.

Ostatnio edytowany przez xxl (2014-03-18 12:34:44)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.