Temat: Zabezpieczenia transportowe napędów FDD.

Hej, mam pytanie - czy komputery z flopami 3.5" (ST(e)/Falcony) miały przy zakupie jakieś kartoniki/wkładki etc zabezpieczające głowice na czas transportu? Mam do wysłania pocztą napęd 3.5" (oryginał) do Falcona i chciałbym go zabezpieczyć przed niezbyt korzystnymi okolicznościami transportu i zastanawiam się, czy oprócz zewnętrznego zabezpieczenia włożyć też "coś do środka"? Np. w przypadku stacji TOMS (5.25") do małego Atari producent dostarczał specjalną wkładkę zabezpieczającą.

2

Odp: Zabezpieczenia transportowe napędów FDD.

Nic takiego nie ma w oryginale i do fdd 3.5'' nigdy nie było stosowane. Nic się nie stanie, zabezpiecz tylko plasikowy panel żeby nie się nie połamał, jeśli będzie to paczka a nie polecony w kopercie bąbelkowej to na 99.9% dojedzie w całości.

Who loves kids? Charlie Waffles!! Damn right...

3

Odp: Zabezpieczenia transportowe napędów FDD.

A nie można włożyć dyskietki? Wada jest taka że wtedy guzik do wysuwania bardziej wystaje więc trzeba go lepiej zabezpieczyć.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.