Temat: Podziękowania

Serdeczne podziękowania wszystkim którzy swoją obecnością uświetnili "ATARI Party 2014" a w szczególności Gzyniowi,Grzybsonowi,TDC-owi,Nostemu ,Pasiowi i Sikorowi za organizację konkursów gier i muzyki z dem oraz sprawne policzenie głosów i rozdysponowanie pieniędzy.Osobno dziękuję Pablowi za dowiezienie projektora oraz Epiemu za mikser.Serdecznie Wam wszystkim dziękuję i przepraszam za niedogodności związane z lokalizacją. Miałem dwa wyjścia ,na 3 tygodnie przed terminem odwołać party ,lub przyjąć to co dają.Do miłego zobaczenia za rok. :)

Ostatnio edytowany przez Ryszard Mauersberg (2014-07-29 18:45:29)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: Podziękowania

To my Ci dziękujemy Rysiu za superowskie party:) Jak dla mnie miejscówa była "lepszejsza" - przy takich upałach to na głównej sali byśmy się gotowali - i tak by wszyscy siedzieli w korytarzu:) Jeszcze raz mega thx:)

3

Odp: Podziękowania

Dzieki Rysiu za fajne party, a miejscowka byla OK nie ma co przepraszac :)
Pozdro :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

4

Odp: Podziękowania

Rysiu, wielkie dzięki za mega Atari Party. Jak dla mnie miejscówka super, organizacja - żadnych zastrzeżeń :)
Podsumuję to zdaniem:
"Bunkrów nie było, ale I tak było zajebiście" :) :) :)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

5

Odp: Podziękowania

Rysiu - wielkie dzięki!
W korytarzu było bardziej kameralnie i faktycznie zdecydowanie chłodniej niż zazwyczaj w sali gimnastycznej. Dziwnym trafem mniejsze lokum zbiegło się z mniejszą frekwencją, więc było w sam raz.  Choć żal, że brakło wielu osób, które spodziewałem się zobaczyć :/

Dziękuję Markowi za to, że mieliśmy piwa więcej niż byliśmy w stanie wypić (choć walczyliśmy dzielnie) i to bardzo porządnego w smaku!

Dziękuję też wszystkim, z którymi mogłem tak fantastycznie podyskutować na wszystkie możliwe tematy. Nie pamiętam teraz szczegółów, ale jestem pewien, że wyprawę na Kowno, Lwów i Moskwę mieliśmy zaplanowaną praktycznie w całości ;)

PS. Rysiu, mi się podziękowania tym razem nie należą. Całość konkursu growego wymyślił i przeprowadził Gzynio, któremu również serdecznie dziękuję.

6

Odp: Podziękowania

Dzięki! Party super jak zawsze. Do zobaczenia za rok :-)

7

Odp: Podziękowania

Było super, a chłodniejsza salka (korytarz) tym razem było wybawieniem :)

Sikor umarł...

8

Odp: Podziękowania

I ja dziękuję ze swojej strony. Rysiowi za organizację, Markowi za duuuuuży piwny support. Gzyniowi i Tedecowi za dodatkowy konkursy. I w ogóle wszystkim znajomym mordom, za pojawienie się. A miejscówka - naprawdę przednia!

P.S. Co złego, to ja. :D

I Ty zostaniesz big endianem...

9

Odp: Podziękowania

Generalnie nowa sala byla w porzadku. Brakowlo tylko odglosow pokeya przed szkola gdzie odywala sie glowna posiadowa.
Samo party bylo GIT!

10

Odp: Podziękowania

Podziękowania to głownie należą się tobie Ryśku za to że organizujesz te party, a tylko przy okazji my trochę pomagamy i dobrze się przy tym bawimy.

A co chodzi o miejsce to osobiście wole salę gimnastyczną na głównie miejsce party, gdyż na korytarzu jest ciszej i chłodniej dzięki czemu można prowadzić ciekawe dyskusje w komfortowych warunkach.

Oczywiście podziękowania należą się także innym partyzantą ;) którzy przybyli na to party.


P.S.
Gratulacje Ryśku z 1000 na liczniku.

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2014-07-28 13:00:58)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

11

Odp: Podziękowania

Podziękowania dla Ryśka za party i wskazanie warsztatu gdzie mogłem naprawić samochód! :)

Ostatnio edytowany przez Rastan (2014-07-28 18:28:21)

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

12

Odp: Podziękowania

Wielkie dzięki również ode mnie. Warto było przejechać te 700km :)

ATARI 65XE + SIO2BT
http://atari.pl/hsc/ad.php?i=22.3

13

Odp: Podziękowania

Było jak zawsze super, może za rok uda się przybyć na dłużej

14

Odp: Podziękowania

yyyyy

Macie dwie wersje grupówki...

Jak kto zajarzy to:

Sore dewa, Mata Ashita :D

Ostatnio edytowany przez sOnar (2014-07-28 22:51:59)

Post's attachments

Głuchołazy 2014 006.jpg 737.38 kb, liczba pobrań: 4 (od 2014-07-28) 

Głuchołazy 2014 007.jpg 737.39 kb, liczba pobrań: 2 (od 2014-07-28) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

Odp: Podziękowania

Kto ma zdjęcia z party, proszę je ujawnić! :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

16

Odp: Podziękowania

Fotki sa na pigwie ftp://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_vi … 27,Poland/

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

17

Odp: Podziękowania

Doszły dwie fotki grupowe od sOnara (jeśli masz więcej, to zapraszam do uploadu). :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie