1

Temat: GEPARD KUPI

Pisze ja, bo Gepard nie umie wybrac dzialu dla ogloszen:
teraz mam pytanko: czy ma ktos dzialającego steka (najlepiej ste) i za ile
chce sie pozbyc tego sprzeciora? ofery w razie czego na priv prosze.
Flaszki jak dotad nie znalazlem....

2

Odp: GEPARD KUPI

roszada iscie szachowa....:) dzieki za przeniesienie.
Dopisuje tez chcialbym kupc Video Interface by Mirage do XE jak ktos w garazu takie cos posiada; taki fajny wynalazek był....

gep/lamers^dial

3

Odp: GEPARD KUPI

Oj z tym to ciezko bedzie. Ja osobiscie widzialem to w zyciu jeden raz. I ciezko to bylo kupic.

4

Odp: GEPARD KUPI

A ja chetnie kupilbym blaszana obudowe do ca-2001 w komplecie z plastikiem ktory znajduje sie z tylu, w dobrym stanie :)

bits received: 001000100010110000100010

5

Odp: GEPARD KUPI

A ja chetnie kupilbym blaszana obudowe do ca-2001 w komplecie z plastikiem ktory znajduje sie z tylu, w dobrym stanie :)

hmm a moze ma ktos sprawny  czytnik do stacji 2001 ?? osobnego tematu nie dawalem bo chyba nie ma sensu ?? jakby co kasowac ;) ale nie banowac ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: GEPARD KUPI

Oj z tym to ciezko bedzie. Ja osobiscie widzialem to w zyciu jeden raz. I ciezko to bylo kupic.

Marcys ma dzialajacego video interface  jak by ktos chcial to moze od niego odkupic (kiedys chcial to sprzedac) ... tylko nie mam z nim kontaktu :(

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

7

Odp: GEPARD KUPI

To jak bedziesz go widział (to znaczy jak go ta blondyna z łańcucha spusci) to zapytaj jak bedziesz pamietał...z gory thx.

gep/lamers^dial

8

Odp: GEPARD KUPI

kruca a nie mozna bylo by tego miedzymordzia mariagu rozrysowac? :>

przechodze na tumiwisizm