Temat: stacja HD ; zegar ; TOSPL206(HI i LO )....

1. Mam pytanie jak podłączyć te nieszczęsną stacje 1,44MB od PC i tak znalazłem na sieci ww informacje: http://www.xox.pl/~krzes/lista_d/atari16-listy1.html#26
tu mam zdjecia dwóch stacyjek Samsung i  Alpsa   http://www.gdansk-orunia.eu.org/atari/stacjahd.jpg i gdzie tam trzeba te zworki zmienic bo mi cos niewychodzi i jak uruchomic te HD jest na tej stronce opis ale bym prosil o schemacik ;) bo jest chyba prosty czytajac opis.
2. Hmmm czy w STE do sie podlaczyc zegar i czy ma ktos schemat ???
3. jakie sa jeszcze schematy do st(e) użyteczne ???
4. Szukam TOS'a206PL w sieci jest ale jest mi potrzebny juz rozdzielony na HI i LO ;) (ma byc sprawny i przetestowany ;)  wiec jak ktos ma namiar lub ma niech daje na maila ;)
5. jak se przypomne dam znac..
pozdr.

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: stacja HD ; zegar ; TOSPL206(HI i LO )....

oooo cos znalazlem jeszcze o stacji HD ;) przez google ..
http://hardware.atari.org/hacks/floppy.htm
tyle ze jezeli dobrze przeczytalem to pisza tam ze scalak ktory siedzi w mojej Atarce WD-1772-02-02 moze niedzialac zadobrze przy HD...i kurna nie moge odpalic zamieszczonego tam schematu na grzybie....

cd... dobra schemat odpalilem ;) tyle ze troche dziwnie wyglada... i jedna stacje tez uruchomilem ta Alpsa tzn. zmienilem zworke i odwrucilem wtyczke tasmy ;) .....

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: stacja HD ; zegar ; TOSPL206(HI i LO )....

i jak działa to to czy nie?

gep/lamers^dial

4

Odp: stacja HD ; zegar ; TOSPL206(HI i LO )....

i jak działa to to czy nie?

co dziala ??? HD w stacji - jeszcze nie ;( bo niemoge kupic na mojej pierd***ej wsi generatora kwarcowego 16MHZ i szlak mnie trafia....

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: stacja HD ; zegar ; TOSPL206(HI i LO )....

4. Szukam TOS'a206PL w sieci jest ale jest mi potrzebny juz rozdzielony na HI i LO  (ma byc sprawny i przetestowany  wiec jak ktos ma namiar lub ma niech daje na maila

Z tego co wiem Paskud sie tym zajmowal, moze pusci.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

6

Odp: stacja HD ; zegar ; TOSPL206(HI i LO )....

Z tego co wiem Paskud sie tym zajmowal, moze pusci.

wiem ze sie zajmuje ale na maile nie odpisuje ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."

7

Odp: stacja HD ; zegar ; TOSPL206(HI i LO )....

Mi wlasnie odpisal. Byl gdzies na wyjezdzie, wiec moze zaraz napisze.

8

Odp: stacja HD ; zegar ; TOSPL206(HI i LO )....

Mi wlasnie odpisal. Byl gdzies na wyjezdzie, wiec moze zaraz napisze.

a dobry mam email: paskud@rsi.pl ???

"wszystko się kiedyś kończy......."

9

Odp: stacja HD ; zegar ; TOSPL206(HI i LO )....

Tak.

10

Odp: stacja HD ; zegar ; TOSPL206(HI i LO )....

Tak.

widac niema juz w Polsce zadnych elektronikow ST(e)/falcon.....bo wyslalem email do Paskuda 2 tyg. temu i brak odpowiedzi...total porazka....

"wszystko się kiedyś kończy......."