1

Temat: [S] SIDE by Zaxon

Elo,
Mam do sprzedania 2 sztuki SIDE produkcji Zaxona. W pelni sprawne, juz jakis czas nie update'owane (dla chetnych http://atari8.co.uk/apt/side/index.html). Urzadzenia w polprzezroczystej obudowie, z przyciskiem na wierzchu.

Cena 100PLN za sztuke. Moge wysylac, ale preferowalbym odbior na Wapniaku. jesli ktos chce poczta to najlepiej bedzie poczekac, az dojade na party, i wtedy wysle z Wawy.

2

Odp: [S] SIDE by Zaxon

Wezne sztukie.

Serio.

3

Odp: [S] SIDE by Zaxon

A bedziesz na Wapniaku?

4

Odp: [S] SIDE by Zaxon

Ja wziąłbym drugą sztukę.

Będę na Wapniaku.

5

Odp: [S] SIDE by Zaxon

Super, prosze mnie lapac zanim nadejdzie wieczor piatkowy, lub sobotni....

6

Odp: [S] SIDE by Zaxon

A czemu zanim? :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

7

Odp: [S] SIDE by Zaxon

Wybaczcie lamerskie pytanie? Czemu akurat taka popularność? O ile wiem Zaxxon już ich nie robi, a są niewiele droższe Lotharkowe dostępne od ręki. Tamte lepsze czy unikalne?

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

8

Odp: [S] SIDE by Zaxon

Jarkeczek, odpowiedź jest prosta: Lotharkowego już mam :)

9

Odp: [S] SIDE by Zaxon

Tak się domyślałem że jako kolejny eksponat do kolekcji.

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

10

Odp: [S] SIDE by Zaxon

Zbierz je wszystkie! :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

11

Odp: [S] SIDE by Zaxon

syscall napisał/a:

A czemu zanim? :)

Nie robie interesow po pijaku :)

12

Odp: [S] SIDE by Zaxon

Będę na wapniaku. Jak się nie spotkamy, daj Sikorowi. Kaskę wówczas przeleję.

13

Odp: [S] SIDE by Zaxon

OK.