26

Odp: Silly Venture 2k14 - wpis na listę obecności

Sebaloz - a pamiętasz świerszczyki w obciągu na (lub z - nie pamiętam) Forever 2001 bodaj?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

27

Odp: Silly Venture 2k14 - wpis na listę obecności

W 2012 były ze 2 Amigi a w 2013 sam siedziałem ze swoja A1200 i nikt(!) złego słowa mi nie powiedział, więc nie widze podstaw do niepokoju. W tym roku też zamierzam pojawić się ze sprzętem - dziś przyszedł 10" monitorek, z przeznaczeniem na takie własnie wyjazdowe akcje.

Pozdro

28

Odp: Silly Venture 2k14 - wpis na listę obecności

tak, ale nie pamietam wszystkich dziewczyn z twoich stron :)
http://www.elysium.filety.pl/photos/For … OREVER.HTM

29

Odp: Silly Venture 2k14 - wpis na listę obecności

ehhh - nie wiedziałem że tam Koala był ;)

... no i ś.p. Piorun.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

30

Odp: Silly Venture 2k14 - wpis na listę obecności

Lista puchnie :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

31

Odp: Silly Venture 2k14 - wpis na listę obecności

YERZMYEY napisał/a:

No i sam wezmę być może ZX81 i ZX Spectrum w wersji Lotharka, chociaż grey nie odpisuje na maila, więc nie wiem, czy mnie z tym nie wyrzuci.

No Wiesz co :) Oczywiście nie mam nic przeciwko prezentacji Speccy w jakiejkolwiek formie :) Pewnie ciężko będzie się wstrzelić w wolną chwilę, ale nie oznacza to że jest to z góry skazane na niepowodzenie :) Fajnie by było zobaczyć też jakieś mocne prace z X Party na C64, ale (tak jak już wspomniałem) będzie ciężko z uwagi na czas - a raczej jego brak.

Pozdrawiam.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

32

Odp: Silly Venture 2k14 - wpis na listę obecności

Bo SV powinno trwać tydzień :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

Odp: Silly Venture 2k14 - wpis na listę obecności

To byśmy dostali marskości wątroby, a Grey zszedłby z powodu braku snu ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

Odp: Silly Venture 2k14 - wpis na listę obecności

grey/msb napisał/a:

No Wiesz co :) Oczywiście nie mam nic przeciwko prezentacji Speccy w jakiejkolwiek formie :) Pewnie ciężko będzie się wstrzelić w wolną chwilę, ale nie oznacza to że jest to z góry skazane na niepowodzenie :)

No nie wiem, tak tylko pomyślałem, że głównemu sponsorowi (czy tam jednemu z głównych ;) ), dać ze 60 minut, bo to Speccy2020 jeszcze nie weszło, ale testuję je od paru dni i jestem zadziwiony jego poziomem kompatybilności, oscylującym wokół 99%.

Gdyby ktoś w tych ostatnich miesiącach przed wypuszczeniem, wahał się jeszcze - lub po prostu chciał to zobaczyć na żywo w akcji - to SV byłoby dobry miejscem na prezentację, bowiem na zlotach spectrumowskich - wszyscy już i tak ZX Spectrum mają (haha).

Z drugiej strony, jeśli załatwicie kolorowy TV, cali 21 minimum, ze scartem, to mogę się na bigscreen nie pchać, a kto będzie chciał zobaczyć, to zobaczy.

A jeśli nie, to zmrok w zimie zapada szybko i można przez tę godzinę trochę pobzyczeć.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

35

Odp: Silly Venture 2k14 - wpis na listę obecności

Chętnie wziąłbym ze sobą Ami, ale ze względu na to, że w II klasie pociągu RyanAir jest - eufemistycznie mówiąc - dość mało miejsca - poprzestanę tylko na aparacie, coby udokumentować wszystkie ataruchy, komodoruchy i amiskuchy ;)

36

Odp: Silly Venture 2k14 - wpis na listę obecności

@argasek: ja falcona RyanAirem wożę :) Fakt że nie w podręcznym i w walizce jest w oryginalnym pudle ze styropianami. Ale ma to ten plus że w pudle jest jeszce ciut miejsca i jakieś drobiazgi można podorzucać ;)

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:

jestem zadziwiony jego poziomem kompatybilności, oscylującym wokół 99%

A pozostały 1%? Z czym był problem?

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

Odp: Silly Venture 2k14 - wpis na listę obecności

argasek napisał/a:

Chętnie wziąłbym ze sobą Ami, ale ze względu na to, że w II klasie pociągu RyanAir jest - eufemistycznie mówiąc - dość mało miejsca - poprzestanę tylko na aparacie, coby udokumentować wszystkie ataruchy, komodoruchy i amiskuchy ;)

Matko Świnto Przenajśfientszo, to Ty Z KRAKOWA samolotem lecisz? :)

No ja liczę, że Gorzyga weźmie MM, to raz, a poza tym, tradycyjna już posiadówa przy sprzęcie Geparda też może mieć miejsce, więc będzie OK.






Wieczor:

> A pozostały 1%? Z czym był problem?
--------------------
Aaaa, bo to jest sens nadmieniać? Firmware jest, jak rozumiem, na bieżąco korygowany, wszystkie bugi raportowane, więc w zamierzeniach w wersji finalnej ma ich nie być. Tego bym się trzymał.
Parę dem ma problemy i są już zgłoszone do Panów L i C.
Chciałbym tu podkreślić, że wygląda trochę na to, iż nawet z tym 1% problemów Speccy2020 jest spectrumem bardziej kompatybilnym, niż Eva, a to dzięki możliwości przełączania stacji dysków w tryb szybki oraz wolny. Jak coś nie idzie na szybkim, to na wolnym musi iść.
No będę to miał ze sobą, więc co dam radę, to pokażę, a resztę będzie można obgadać poza oficjalnym ględzeniem.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

38

Odp: Silly Venture 2k14 - wpis na listę obecności

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:

Matko Świnto Przenajśfientszo, to Ty Z KRAKOWA samolotem lecisz? :)

Ano :D. Cenowo wyszło mnie jak za PKP-IC, tyle, że a) podróż trwa godzinę, a nie osiem-dziewięć (no, + lotnisko, wiadomo) b) w cenie mam transport busem z lotniska do centrum i z powrotem c) wylot w niedzielę o godzinie, która powinna pozwolić na obejrzenie kompotów do końca (kiedy skończyły się ostatnio? Chyba o 4 rano, jeśli pamiętam ;)) i jakieś względne wyspanie się.

wieczor: ja mam ten problem, że nie mam niestety styropianów (a pudło jest ogromne i w stanie rozkładu) i na dodatek mam wystającego poza obudowę Blizzarda 1260 (przeróbka z 1240), więc ogólnie niestety ze sprzętem jak z jajkiem. A panom ładującym bagaże do samolotu daleko niestety do delikatności baletnic, z kolei za opcję "business" (haha, ach ta RyanAirowa terminologia) czyli z bagażem rejestrowanym musiałbym zapłacić mniej więcej tyle, co za LOT. Tak więc...

Ostatnio edytowany przez argasek (2014-10-24 18:06:08)

39

Odp: Silly Venture 2k14 - wpis na listę obecności

kolejny update listy :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

40

Odp: Silly Venture 2k14 - wpis na listę obecności

Dodane 5 osób (3 ze Szwecji, 3 z Niemiec i 1 z Polski) :)

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2014-10-28 00:05:08)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

41

Odp: Silly Venture 2k14 - wpis na listę obecności

Rozważasz zmianę sali na co najmniej 2x większą niż w zeszłym roku? :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

42

Odp: Silly Venture 2k14 - wpis na listę obecności

@epi: spokojnie, póki co jest (łącznie ze mną) 155 osób ;) jeśli będzie nas faktycznie więcej, to część stanowisk rozstawimy na korytarzu :D a jakby mi kiedyś przyszło do głowy zrobić kolejną edycję - zmiana sali byłaby faktycznie nieuchronna ;)

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2014-10-28 00:17:18)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

43

Odp: Silly Venture 2k14 - wpis na listę obecności

ekipa z Francji nam się powiększa :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

44

Odp: Silly Venture 2k14 - wpis na listę obecności

155 to kod EOL w 8-bit Atari :)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

45

Odp: Silly Venture 2k14 - wpis na listę obecności

grey/msb napisał/a:

ekipa z Francji nam się powiększa :)

Oni zawsze byli zboczeni :P

46

Odp: Silly Venture 2k14 - wpis na listę obecności

Here we go again :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

47

Odp: Silly Venture 2k14 - wpis na listę obecności

OK, obiecałem oddać kilka prezentów na SV, mam więc dobry powód żeby przyjechać tym razem. A jak dyżur wypadnie to zwolnienie biorę z wpisanym od lekarza zaleceniem, że terapia wymaga wizyty nad morzem. ;)
Grey, jeśli jeszcze znajdziesz miejsce to wpisz mnie na listę.

800XL/U1MB/Stereo+USwitch/SIDE2/VBXE 2.1
MegaSTE/USatan,

48

Odp: Silly Venture 2k14 - wpis na listę obecności

kolejne osoby na pokładzie :) witamy!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

49

Odp: Silly Venture 2k14 - wpis na listę obecności

Na liście jest już prawie tyle osób, ile było na zeszłorocznym SV. Dzieje się :)

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2014-10-30 22:31:22)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

50

Odp: Silly Venture 2k14 - wpis na listę obecności

Dopisz i mnie. Wychodzi na to ze bedzie to moje ostatnie party :/

"wszystko się kiedyś kończy......."