51

Odp: frasunek dla Sikora V3

Sepienie fajek to jeszcze nie jest afera. Mozna nie dawac i olewac :) Problemem jest to ze irata zupelnie nie umie sie zachowac i wprowadza na party element kryminalno-patologiczny :) (dopoki nie przyjezdzal nie slyszalem aby ktos na party uzywal wobec kogokolwiek/czegokolwiek przemocy)

EDIT: usunalem filmik gdyz nie byl ilustracja powyzszego i powoduje konfuzje :)

Ostatnio edytowany przez syscall (2014-09-18 13:28:29)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

52

Odp: frasunek dla Sikora V3

Nie rozumiem, IRata uderzył Roberta?
pozdr
Bachoo

53

Odp: frasunek dla Sikora V3

Ludziki Mój falcon był na 15-20 zlotach z moim atari xe. Nigdy nic mu się nie stało.. Wyluzujcie!

54

Odp: frasunek dla Sikora V3

Tak Grey - zero darmowego browara to po pierwsze... odciąć ścierwo od wyżerki... to bardzo dobry pomysł!

Tak poza tym trza nareszcie zacząć tępić takie wszy...

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

55

Odp: frasunek dla Sikora V3

Dajcie juz spokoj temu piwu :) Jak wam Irata doskwiera na zlotach, to nie darmowe piwo jest tu problemem (na Wapniaku jest? Nie ma) - chyba, ze to ktore uda mu sie od Was wyzebrac. Po prostu asertywnie go traktujcie - dyplomatycznymi odpowiedziami typu "nie" czy inne "sp......aj" i problem w koncu rozwiaze sie sam. Tak długo jak ekscesy sa tolerowane tak beda sie powtarzac. Troche asertywnosci.

Chcecie sobie nakładac ograniczenia z powodu jednego nachalnego człowieka - to głupie :) Boli mnie głowa wiec ja urzne... Swietny pomysł.

@Bachoo: z tego co ja rozumiem to Irata swoim zachowaniem prowokuje do uzycia przemocy. Co raz miało miejsce i nawet powstał utwor muzyczny upamietniajacy ten fakt :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

56

Odp: frasunek dla Sikora V3

Zle rozumiesz. Na wapniaku irata uzyl przemocy wobec sonara, myslac ze sie wszyscy dobrze bawia.

Ostatnio edytowany przez syscall (2014-09-18 16:27:50)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

57

Odp: frasunek dla Sikora V3

Trzeba bylo spacyfikowac z piety w oko i po sprawie.
Potem sie watek robi na 10tki postow i piwo sie zdejmuje i ogolnie wielka afera bo irata cos tam odwala.
Co prawda na party mnie nie bylo ale skoro Irata pomyslal ze wszyscy sie dobrze bawia to wyglada na to ze nikt odpowiednio szybko go nie sprowadzil na ziemie. Zgadza sie ?

Osobiscie mi to tam wsio ryba czy bedzie free beer czy nie bo i tak sobie przywioze w razie potrzeby, ale to troche paranoja ze akurat z powodu jednego kolesia robi sie takie ruchy.... bez przesady .... zaraz sie okaze ze w maskach gazowych bedziemy chodzic bo ebola i w ogole ktos baki puszcza ...

58

Odp: frasunek dla Sikora V3

ja proponuje jeszcze osobne sleeping roomy dla chrapiących ;D ;D i tych co będą jedli fasolkę.... ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

59

Odp: frasunek dla Sikora V3

Regulamin Zlotu Silly Venture 2014:
Punkt I - osoby zachowujące się agresywnie, używające przemocy fizycznej lub psychicznej lub w stanie nadmiernego upojenia alkoholowego zostaną usunięte z miejsca zlotu.
Przy odbiorze identyfikatora podpis regulaminu. I chyba styka
Mogę pomóc w egzekwowaniu, sam będę bezalkoholowy ;)
pozdr
Bachoo

60

Odp: frasunek dla Sikora V3

Nie dałoby się znowu zamknąć tego Iraciaka w "sarkofagu" na czas trwania całego zlotu? ;)

Co do stosowania przemocy na zlotach, to dawno, daaawno temu
za lasami i jeziorami - na QuaST '95, ludzie z legendarnej grupy Freezers
zmuszali (za kotarą) do robienia pompek paru lekko podpitych ataroscenowców.
Darcik powinien to potwierdzić... ;)

Ostatnio edytowany przez Dracon (2014-09-18 19:06:48)

61

Odp: frasunek dla Sikora V3

Amigowcy? Co to za przykład? :P

62

Odp: frasunek dla Sikora V3

bachoo napisał/a:

Mogę pomóc w egzekwowaniu, sam będę bezalkoholowy ;)

tia.... jak zawsze, kurna książkowy abstynent.... pfffff... i jeszcze dopisz że wpadniesz na 109 minut, czyli tradycyjnie... :-]

gep/lamers^dial

63

Odp: frasunek dla Sikora V3

W końcu, po latach walki, zauważyłem u siebie problem z alkoholem i zdecydowałem się na terapię. Katuję się na siłowni od paru miesięcy. Jestem więc idealnym kandydatem na egzekutora, karcącego z uniesieniem najebanych debili...
pozdr
Bachoo

64

Odp: frasunek dla Sikora V3

Mam nadzieje, ze chociaz org Fortification nalozy odgornego bana na Irate. Co ciekawe najbardziej odpierdala temu czleniowi wlasnie na Wapniaku...

65

Odp: frasunek dla Sikora V3

To, co wyprawiał na Grzybsoniadzie, też do chlubnych dokonań nie należy. Tradycyjne sępienie o fajki i napitki oraz pełzanie ze spuchniętym odnóżem w sieni świetlicy również.

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

66

Odp: frasunek dla Sikora V3

No tak, ale rozwalenie sobie nogi przeciez tez mialo swoje przyczyny (alkoholowe). Nie mowiac juz o "koledze"...

Odp: frasunek dla Sikora V3

Nikt raczej nie obraża się na grypę, że zachorował. Oczywistym jest, że jeśli ktoś zostanie narażony/wystawiony na działanie zarazków, to może paść ich ofiarą, chociaż one tego nie planują, a po wszystkim tego nie pamiętają - trudno obarczać winą tego typu stworzenia.

Człowiek jest, co do zasady, istotą inteligentną – planuje następne posunięcia w oparciu o posiadane doświadczenia. Sugeruję każdemu organizatorowi na przyszłość zaszczepienie się przeciwko złośliwym zarazkom, ja w każdym razie, nauczony doświadczeniem, narażać się odtąd już więcej nie zamierzam. (Pierwszy następny zlot jest u Greya – i już wysłałem mu zapytanie o warunki _higieniczne_ na party, bo nie piwo jest tu problemem: przecież wszyscy na zlotach pijemy od lat).

Nie ma co się nad tym wszystkim rozwodzić, bo czasu i mózgu szkoda – zaszczepić się trzeba, bo wyraźnie widać eskalację choroby, z roku na rok. Koniec tematu.

Natomiast – wiedząc, że zloty robi się dla sprzętu i dla ludzi, a nie w celu bezużytecznego posiedzenia w knajpie – otwarcie wyrażam zdumienie nad głębią ludzkiej głupoty, słysząc twierdzenia, że amigowcy nie powinni jeździć na zloty, bo ich komputery kosztują tysiące złotych, pecetowcy nie powinni jeździć na zloty, bo ich komputery kosztują tysiące złotych, falconowcy nie powinni jeździć na zloty, bo ich komputery kosztują tysiące złotych, a posiadacze samochodów powinni jeździć komunikacją miejską, bo cena samochodu to już przecież w dziesiątki i setki tysięcy złotych idzie, więc tylko szaleniec odważyłby się opuścić dom w czymś takim.
Persona dochodząca to tego typu konkluzji, nie ma pojęcia, o co chodziło w atarowskich zlotach jeszcze parę lat temu i zapewne już nigdy tego nie załapie. Jak widać, nie tylko pani profesor Pawłowicz lubi ośmieszać swój tytuł.

To w sumie tyle, co chciałem napisać przed wyjazdem.
Życzę owocnej przemiany materii.

PS: Dzięki Lewis za zainteresowanie, a Ty Sikor nie zbieraj tu żadnych pieniędzy, bo jest to bez sensu.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

68

Odp: frasunek dla Sikora V3

Yerz ten temat to ja zaczelem juz na samym party jak sie zjawilem po przyjezdzie... takie zboczenie ze wchodze i ogladam "sprzety" :) w sensie komputerki :)

Byly tez opinie ze to niby tez ty mogles to zrobic ?
Niewiem jak ta noc u was wygladala i w jakim stanie % kazdy tam byl.....

Ostatnio edytowany przez stryker (2014-09-19 08:59:21)

"wszystko się kiedyś kończy......."

69

Odp: frasunek dla Sikora V3

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:

Natomiast – wiedząc, że zloty robi się dla sprzętu i dla ludzi, a nie w celu bezużytecznego posiedzenia w knajpie – otwarcie wyrażam zdumienie nad głębią ludzkiej głupoty, słysząc twierdzenia, że amigowcy nie powinni jeździć na zloty, bo ich komputery kosztują tysiące złotych, pecetowcy nie powinni jeździć na zloty, bo ich komputery kosztują tysiące złotych, falconowcy nie powinni jeździć na zloty (...tu inne przesadzone porównania...).

Racja. Ciekawe to za głęboko głupi człowiek tak stwierdził... Masz może jakiś cytat? ;)

Persona dochodząca to tego typu konkluzji, nie ma pojęcia, o co chodziło w atarowskich zlotach jeszcze parę lat temu i zapewne już nigdy tego nie załapie.

Jeśli pijesz do mnie, to oczywiście, że nie mam pojęcia o co chodziło w zlotach parę lat temu, bo Atari miałem głęboko w piwnicy. Party, na których bywam od 2012 wyglądają z grubsza tak, jak ostatni Wap-Niak i niestety nie wiem, jak daleko odbiegają od romantycznych ideałów sprzed lat...

Jak widać, nie tylko pani profesor Pawłowicz lubi ośmieszać swój tytuł.

Acha, jednak do mnie pijesz! :)

70

Odp: frasunek dla Sikora V3

sie czepiasz , spodziewales sie czerwonego dywanu ? :P

71

Odp: frasunek dla Sikora V3

gepard, na panienki ja utyskuję, bo jak są panienki, to dlaczego nie może być i pana?

Piwo i inny alkohol zawsze były, a od paru zlotów coś dzieje się z niektórymi ludźmi. Albo przemoc, albo nachalne typy, które ewidentnie pomyliły imprezy. Może idea zlotów przez invitkę, jak ma to miejsce na SV, załatwiłaby sprawę?

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

72

Odp: frasunek dla Sikora V3

nie miałem Ciebie na myśli Innuendo jeno dwóch utyskiwaczy (jednego dyżurnego trolololo) i całkiem nowego (pomorskiego) któremu się ostatnio chyba pogorszyło ;)

Przychylam sie do diagnozy, która jest oczywiście może krzywdząca i bazuje na zbytnim uogólnieniu, ale jakże celnie została naświetlona całkiem niedawno - iż w środowisku retro, które składa sie w dużej mierze z tetryków, frustratów, indywidualistów do potęgi, egocentryków i można tak wymieniać w nieskończoność - zamknijmy to w klamrę i pojęcie komputerowców - starzejących się co nie ulega wątpliwości, nasze przyzwyczajenia, zboczenia i dajmy na to wszelkiej maści odchyły (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) zaczynają sie pogłębiać wprost proporcjonalnie do osi czasu. Ehh.... jakimi geekemi będziemy za 10 lat i jak będziemy irytować tych "poprawnych społecznie" wokół nas którzy odbierają nas jak dziwaków, któż to wie?... :P :-]

Ostatnio edytowany przez gepard (2014-09-19 17:50:32)

gep/lamers^dial

73

Odp: frasunek dla Sikora V3

To przecież proste - tak nas widzą :D :
http://img2.cda.pl/g/34562_39235bd4a571e50127e10a3818e57690.jpeg

Ostatnio edytowany przez mono (2014-09-19 18:07:27)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

74

Odp: frasunek dla Sikora V3

gepard napisał/a:

nie miałem Ciebie na myśli Innuendo jeno dwóch utyskiwaczy (jednego dyżurnego trolololo) i całkiem nowego (pomorskiego) któremu się ostatnio chyba pogorszyło

Możesz pisać wprost do kogo konkretnie te aluzje? Bo tak niepotrzebnie wprowadza to konfuzję. ;>

Ehh.... jakimi geekemi będziemy za 10 lat i jak będziemy irytować tych "poprawnych społecznie" wokół nas którzy odbierają nas jak dziwaków, któż to wie?... :P :-]

To zalukaj teraz na zloty Abbuca, gdzie od lat średnia wieku uczestników to pewnie +50. ;P

75

Odp: frasunek dla Sikora V3

Albo na party użytkowników ZX81 :D Tam dopiero średnia zwyżkuje :] Aż dziw, że połowa nie przyjeżdża z balkonikami. Widać dbają o siebie.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje