1

Temat: Oddam kasety w normalu v2.0

Oddam kilkanaście kaset (składanek) z grami w normalu dla Atari XL/XE. Kasety są opisane, nie gwarantuję, że jest na nich to, co jest na wkładkach - dostałem je jako część innej transakcji. Jak wcześniej bywało zastrzegam, że nie życzę sobie aby były dalej odsprzedane. Dostałeś je za darmo - nie sprzedawaj, oddaj komuś innemu.

Odbiór osobisty w Radomiu, ew. po uzgodnieniu w Piastowie. Od bidy mogę wysłać.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Oddam kasety w normalu v2.0

dołączam się, oddam ok. 10 kaset normal/ turbo 2000. Odbiór drogą pantoflową.

3

Odp: Oddam kasety w normalu v2.0

Witajcie, chętnie przygarnę :) odwdzięczę się browarkiem itp :) do Radomia z Puław niby 60km, do WYszkowa troche dalej... ale wszystko idzie ogarnąć :)

Ostatnio edytowany przez Jaro124 (2014-09-20 12:06:19)

4

Odp: Oddam kasety w normalu v2.0

dely napisał/a:

Oddam kilkanaście kaset (składanek) z grami w normalu dla Atari XL/XE. Kasety są opisane, nie gwarantuję, że jest na nich to, co jest na wkładkach - dostałem je jako część innej transakcji.

Odbiór osobisty w Radomiu, ew. po uzgodnieniu w Piastowie. Od bidy mogę wysłać.

Hej,

Chętnie przygarnę kasety, jestem z Otrębus, więc jeśli to Piastów koło Pruszkowa to mam rzut beretem. Jak możemy się umówić w Piastowie???

Pozdrawiam
Grzesiek

5

Odp: Oddam kasety w normalu v2.0

Jaro był pierwszy jakby co. Najmilej jest widziany odbiór osobisty w Radomiu, potem w Piastowie (w ciągu miesiąca, półtora), a na samym końcu wysyłka.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Oddam kasety w normalu v2.0

dely napisał/a:

Jaro był pierwszy jakby co. Najmilej jest widziany odbiór osobisty w Radomiu, potem w Piastowie (w ciągu miesiąca, półtora), a na samym końcu wysyłka.

Ok, jestem drugi w kolejności i mogę odebrać z Piastowa jak najbardziej... więc proszę mnie mieć na uwadze jakby co...

7

Odp: Oddam kasety w normalu v2.0

jaro: bedziesz na silly venture? jak nie to moze masz kontakt z kims z warszawy?

8

Odp: Oddam kasety w normalu v2.0

Jakieś tytuły lub fotki? Gdyby się towarzystwo rozmyśliło, proszę o powyższe... ;)

XE maniac! ;)

9

Odp: Oddam kasety w normalu v2.0

jestem Panowie! hmm ale ja bardzo chętnie przegram lub nagram na jakieś ładne nośniki te gry i "podam dalej" :) lubię się dzielić i można też wysłać w kopercie bąbelkowej czy coś :) także, bez obaw chłopaki każdy będzie miał swoją kasetę :)
Ze swojej strony mogę zaoferować sprawdzone kasetki z grami np: FRED, MISJA, ROBBO, PRELIMINARY MONTY, ZORRO, RIVER RAID, MOON PATROL, GREMLINS, dalej nie pamiętam, połowa z oryginalnych zestawów, połowa z CASów.

gorgh: a silly venture to czekaj gdzieś chyba w Gdańsku jak dobrze jarzę? chyba nie będę, niestety, no chyba, że coś się zmieni nagle! a kontakt z kimś z Warszawy masz na myśli forumowiczów, czasem z Sikorem rozmawiam i tyle :)

także wracając do tematu:  śmiało koledzy wbijajcie, mam sporo dobrych kaset (nienagranych jeszcze) starczy dla każdego :) ja mimo iż mam stacje i sio2sd często jeszcze odpalam sobie np MISJĘ z kasety i czekammmmmm :)

gg 7396958

10

Odp: Oddam kasety w normalu v2.0

Coś z L.K. Avalon lub inne "ori" ktoś ma?

XE maniac! ;)

11

Odp: Oddam kasety w normalu v2.0

Ja chętnie przygarnę kasety. W każdej ilości. :D Lubię je używać.

Odp: Oddam kasety w normalu v2.0

Też bym przygarnął. :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

13

Odp: Oddam kasety w normalu v2.0

jaro: podaj mi swoj adres

14

Odp: Oddam kasety w normalu v2.0

podałem na pw :) Dely może i Ty mi podeślesz? : pozdro chłopaki!

15

Odp: Oddam kasety w normalu v2.0

Jaro nie odzywasz się od dłuższego czasu - jeśli do końca tygodnia nie pojawisz się po odbiór, kasety idą do Grega (odbiór wkrótce w Piastowie).

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

16

Odp: Oddam kasety w normalu v2.0

dely napisał/a:

Jaro nie odzywasz się od dłuższego czasu - jeśli do końca tygodnia nie pojawisz się po odbiór, kasety idą do Grega (odbiór wkrótce w Piastowie).

Jestem przygotowany na odbiór :) jak już wspominałem do Piastowa mam rzut beretem, więc nie ma problemu... dely daj znać jak już będzie wiadomo kiedy, no i dokładne dane gdzie, no i kontakt  nr tel.

17

Odp: Oddam kasety w normalu v2.0

Jeszcze regulamin przeczytaj, to będzie dobrze.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

18

Odp: Oddam kasety w normalu v2.0

Chyba wiem o co chodzi, przepraszam dely. Musi być dobrze :)

19

Odp: Oddam kasety w normalu v2.0

Dely pisałem do Ciebie na PW, myslałem, że prześlę CI kaske na konto i mi wyślesz, bo Radom niby blisko ale nie za bardzo obecnie mam, jak tam dojechać. No nic jesli tak to trudno niech ta męczybuła odbierze kasety... ehh :)

20

Odp: Oddam kasety w normalu v2.0

Nie czytam PW, pisałem wyraźnie że nie wysyłam (co to za różnica, czy blisko wysyłam, czy daleko?). Zgłosiłeś się do odbioru, nie odebrałeś - trudno.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

21

Odp: Oddam kasety w normalu v2.0

dely, w takim razie czekam na info gdzie w Piastowie dokładnie mogę odebrać od Ciebie kasety no i kiedy... Poproszę również o kontakt tel.

22

Odp: Oddam kasety w normalu v2.0

Prawdopodobnie za 2 tygodnie. Odezwę się, kiedy tam dotrą.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

23

Odp: Oddam kasety w normalu v2.0

Przypominam się odnośnie odbioru kaset. Czy coś już wiadomo, kiedy mogę się zgłosić w Piastowie???

24

Odp: Oddam kasety w normalu v2.0

Bump. Z racji tego ze nie mam dostepu do swojego konta kasety wezme ze soba na sv.Kto bedzie to wezmie. Pozdrawiam
ps przepraszam osoby ktorym obiecalem te kasety ale nie mam jak odebrac kasy za przesylke

Ostatnio edytowany przez gorgh (2014-11-25 15:55:33)

25

Odp: Oddam kasety w normalu v2.0

gorgh: na SV będzie piter - poprosiłbym żeby odebrał te kasety w moim imieniu. Możemy się tak umówić???