51

Odp: pokrywa

Pokrywy na emulator też są w ofercie? Na pewno byłby duży popyt :P

Ostatnio edytowany przez drac030 (2014-09-30 15:46:27)

KMK
? HEX$(6670358)

52

Odp: pokrywa

3 x XE
3 x XL
3 x 1040ST

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

53

Odp: pokrywa

2 x A1200
2 x A600
2 x A500
2 x C64 (slim)

kiedy wstępne wizualizacje ?

Ostatnio edytowany przez djcasey (2014-09-30 22:48:20)

54

Odp: pokrywa

1x XE
2x XEGS
1x 800XL
2x 1040STF/FM/E/Falcon030
2x 260ST/520ST (bez zasilacza i FDD)
2x klawiatura Mega ST
2x klawiatura Mega STE/TT
1x C64/C64G (bochen)
1x klawiatura C128D
1x A600
1x Amstrad CPC 6128
1x ZX 128k
2x XC12
2x XC11
1x BBC Master
1x Acorn 3000
1x Sinclair QL

a co :)

--edit--
1x Apple IIGS
1x Mac Color Classic

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2014-10-01 18:39:40)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

55

Odp: pokrywa

W związku ze sporym zainteresowaniem, przejadę się do tej firmy i zamówię wstępnie na razie na małe Atari, zobaczymy jak im to wyjdzie. Jak się Wam spodobają, to będziemy działać dalej.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

56

Odp: pokrywa

To ja dopisalem u siebie klawiature 128D bo widze, ze nie jestem sam :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

57

Odp: pokrywa

Nie mam C= 128D, więc ktoś musiałby użyczyć na wzór.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

58

Odp: pokrywa

Ja mogę użyczyć :)

59

Odp: pokrywa

Mi osobiście bardziej odpowiadają z twardego, grubszego plexi (nazwa potoczna, może niefachowa), niż takie z miękkiego, giętkiego. I lepiej nie całkiem przeźroczyste, tylko 'przydymione' np.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

60

Odp: pokrywa

uicr0Bee napisał/a:

...  z twardego, grubszego plexi ... 'przydymione'.

Od początku wydawało mi się, że o takich mówimy. Ja także wolałbym pokrywy ze sztywnego ciemnego plexi.

61

Odp: pokrywa

uicr0Bee napisał/a:

Mi osobiście bardziej odpowiadają z twardego, grubszego plexi (nazwa potoczna, może niefachowa), niż takie z miękkiego, giętkiego. I lepiej nie całkiem przeźroczyste, tylko 'przydymione' np.

Będą z grubej, sztywnej plexi, przezroczystej.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

62

Odp: pokrywa

W sumie to ok. Ważne, że z grubej i sztywnej. Zawsze to dodatkowa ochrona nie tylko przed kurzem ;).

@Duddie: Na PPA.pl jest już jedna deklaracja na pokrywę na klawiaturę od A4000. Może będzie więcej :).

Ostatnio edytowany przez hsimpson (2014-10-01 11:41:44)

63

Odp: pokrywa

@hsimpson: może będzie. Ale robienie projektu ma sens (cenowo) przy kilkudziesięciu sztukach. Na chwilę obecną duże szanse mają małe i duże Atari, Commodore 64.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

64

Odp: pokrywa

Post 26 ... pisales co innego.
Podeslij od nich jakies foto czegokoleiek.. skoro zajmuja sie pokrywami.
Bo tak na slepo kijowo sie deklarowac....

"wszystko się kiedyś kończy......."

65

Odp: pokrywa

Stryker, może to był skrót myślowy z mojej strony. Bo i tak trzeba zaprogramować maszyny, a robienie tego dla 5 sztuk spowoduje, że pokrywa będzie kosztować 80 zł. Kupisz?
Oczywiście, że pokażę jak wyjdą prototypy, zanim kogokolwiek poproszę o wpłatę kasy. Nikt nie będzie kupować w ciemno. Jak już napisałem, zainwestuję w Atari XE i ST na początek, jak się spodobają, poproszę o wpłaty.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

66

Odp: pokrywa

Duddie napisał/a:

Na chwilę obecną duże szanse mają małe i duże Atari, Commodore 64.

Myślę, że pokrywy do Amig mają coraz większe szanse. Na PPA.pl jest dość duże zainteresowanie :).

67

Odp: pokrywa

Też tak sądzę, że Amiga może się przyjąć :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

68

Odp: pokrywa

Dodałem jeszcze dwa w swojej liście: http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic … 75#p192675
Bez wielkiej nadziei na zebranie wystarczającej ilości chętnych, ale co mi tam.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

69

Odp: pokrywa

XE -2szt
XL - 1szt

Atari 65/130XE + SDrive + SIO2SD +xc12 ; AMIGA 600 2Mb + CF IDE+HxC SD ; AMIGA 500 +512Kb; C64 + 1541 +mag; klon A2600

70

Odp: pokrywa

Prototypy powinny być za 4-5 dni. Wtedy pokażę zdjęcia i zdecydujecie, czy chcecie czy nie. Materiał - przezroczysta plexi o grubości 2 mm.

Ostatnio edytowany przez Duddie (2014-10-02 13:31:12)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

71

Odp: pokrywa

Jeśli za 30 zł, to ja bym chciał:

65XE
C64C (płaski)
A600

Ostatnio edytowany przez sna (2014-10-05 13:24:27)

Sprzęt Atari: 65XE (BOX), 800XL, 1050, XC12 (BOX)

72

Odp: pokrywa

Jeszcze nie znam cen końcowych, będą znane po wykonaniu prototypowych egzemplarzy, za parę dni. Wtedy podam ceny i zdjęcia pokryw i każdy będzie mógł zdecydować, czy i co bierze. Nie ukrywam, że trochę kasy w to inwestuję (wykonanie prototypu) i nieco ryzykuję, ale liczę na to, że zainteresowanie będzie i się zwróci. Do modeli których nie posiadam u siebie będę potrzebował wypożyczyć choćby samą obudowę z klawiaturą, żeby wykonać prototyp.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

73

Odp: pokrywa

Chociaz z kasa strasznie krucho to i tak 1szt. XE ;)

Ostatnio edytowany przez Iron (2014-10-09 08:19:03)

74

Odp: pokrywa

@stryker: Nie wiem czy zaglądałeś ostatnio na PPA.pl, ale twój wątek ws. pokryw rozwinął się dość potężnie :).

75

Odp: pokrywa

Podeślijcie linka.....

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...