Temat: Atari PC1 sprzedam lub zamienie.

Witam sprzedam atari pc1 komplet( monitor, klawiatura, jednostka centralna) lub zamienie na zestaw amiga CD32. Pytania proszę kierowac na maila. Zdjecia wysle zainteresowanym.

2

Odp: Atari PC1 sprzedam lub zamienie.

oferuję 1 zł zanim regulamin zadziała... http://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=rules

3

Odp: Atari PC1 sprzedam lub zamienie.

Rozwaze sensowną najwyzszą ofertę forumowiczòw. Nie rozumiem ostrzezenia o regulaminie. Czytalem, lecz moze czegos kolego nie zrozumialem. Nie przytaczam linku allegro i nie proszę o oferty na maila, tylko o pytania dotyczace sprzetu. Wtedy mam mozliwosc szybszej odpowiedzi na pytanie. Pozdrawiam.

4

Odp: Atari PC1 sprzedam lub zamienie.

Punkt 11. Pisze tam, że jak chcesz coś sprzedać, to musisz podać za ile...

5

Odp: Atari PC1 sprzedam lub zamienie.

Oj tam oj tam. Już na forum nie jena licytacjie widzialem...

6

Odp: Atari PC1 sprzedam lub zamienie.

Jednak regulamin po coś jest.  Podaj cenę.

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

7

Odp: Atari PC1 sprzedam lub zamienie.

jestem chętny, mogę policytować: 100 zł

Ostatnio edytowany przez piter (2014-10-25 14:21:43)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

8

Odp: Atari PC1 sprzedam lub zamienie.

Podaje cene: 800 pln lecz jak napisalem wyzej rozwaze najwyzsza oferte forumowiczow. Najwyższa oferta w tej chwili to 400 zł. Umówmy się że oferta jest ważna do 28.10.2014. Do godz 18-tej. O tej porze zamykam temat i rozważam najwyższą ofertę, chyba że padnie 800 pln. Poprawiłem datę zakończenia na październik, przepraszam za błąd.

Ostatnio edytowany przez dadus69 (2014-10-26 06:21:45)

9

Odp: Atari PC1 sprzedam lub zamienie.

Jeżeli chcesz zamienić na CD32 to na allegro chodzi ono po 300 zł (gołe) skąd więc 800 zł? Pytam z ciekawości.

10

Odp: Atari PC1 sprzedam lub zamienie.

@Ender: teoria, bo na allegro obecnie jej nie ma, a na ebayu nie schodzi ze 150-200 euro, więc w sumie się zgadza.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

11

Odp: Atari PC1 sprzedam lub zamienie.

Była ze 2 tygodnie temu, a te 200 euro to na pewno nie za golca, tylko z płytami. Teraz ktoś wrzucił na allegro ste za 999 zł, no sorry, ale tyle ten komp nie jest wart.

12

Odp: Atari PC1 sprzedam lub zamienie.

A pady i akcesoria wszystkie w tym były? Bo kolega wyraźnie napisał że zestaw. A tak oglądam to widzę że i owszem, gry dołączają ale pirackie, czasem jakaś gazeta i jak oryginał to jeden dwa. Poza tym gry na allegro można i po 10 złotych kupić, więc ceny specjalnie nie podnoszą.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

13

Odp: Atari PC1 sprzedam lub zamienie.

Ender napisał/a:

Jeżeli chcesz zamienić na CD32 to na allegro chodzi ono po 300 zł (gołe) skąd więc 800 zł? Pytam z ciekawości.

mysle ze koledzy z forum już udzielili odpowiedzi na twoje pytanie. Interesuje mnie komplet: konsola, zasilacz przewod( najlepiej RGB), 2 pady oryginalne i myszka + pare sztuk gier.

14

Odp: Atari PC1 sprzedam lub zamienie.

Dokładnie. :)

15

Odp: Atari PC1 sprzedam lub zamienie.

Temat zamykam w październiku (28). Poprawiłem datę w poście powyżej. W tej chwili jest 400 pln lub 2-ga oferta - zestaw amiga cd32.

16

Odp: Atari PC1 sprzedam lub zamienie.

Minęła godzina 18-ta. Atari pc1 znalazło nowego właściciela. Jest nim osoba , która zaproponowała wymianę za cd32(uzytkownik tego forum). A jak bedzie się chcial kolegom ujawnic, zrobi to osobiscie. Dziekuje wszystkim za zainteresowanie i pozdrawiam. Proszę o zamkniecie tematu.