126

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

to, to akurat nie jest jakaś magia. Po prostu nikomu się klamotów w tej ilości wozić nie chce, lub chce mieć party dla siebie a nie dla siedzenia nad pracami przez połowę czasu ;)

Ostatnio edytowany przez Pin (2014-12-11 23:11:58)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

yoo , " swiete slowa "
SV2K15 bez Pinokia przy sterach , to strzal w glowe

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

128

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Proszę przenieść tą dyskusją do innego wątku.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

gdzie ?

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

130

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

http://www.sillyventure.eu/

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

131

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

No i? Kto zastapilby nam Pina? Jego talent, sprzet i wiedza sprawia ze organizatorom jest lzej. Jakies trolle patrza tylka na potkniecia - czasem mam wrazenie, ze przyjezdzaja na party wlasnie po to by szukac wtopek a po nim robic mlyn. Zastanawiam sie ile gowna trzeba miec we krwi i umysle by tak postepowac? Wtopy sa i beda a skoro nie dorosliscie do tego, by to zaakceptowac to po prostu trza wpisac takowe rzucajace po party shit-em niczym malpy w zoo na czarna liste i kaszlanie sie skonczy. Trza odciac trolle od zrodelka a zdechna z glodu... Proste...

Zwykle ludzkie zmeczenie potrawi zniszczyc najciezsza prace kazdego czlowieka... Ot co...

Bez Pina, jego sprzetu i wiedzy - party sa po prostu kulawe... i to nie jest to...

Moc jest w jednosci i wlasnie obserwuje rozsypke naszej sceny, co przykre. Juz kiedys widzialem rozwalke pewnej sceny na innej platformie. Teraz owa scena nie istnieje... A wszystko zaczelo sie od... tego co wlasnie robia niektorzy tutaj... rzucania shitem slepo dookola...

Pozdro...

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

132

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Pin napisał/a:

XTD - wnioskuję, że nie rozumiesz istoty problemu. 15 lat temu ograniczeń było znacznie więcej.

Podzieliłem się tylko moimi przemyśleniam. Przeczytaj je. Zgodzisz się z nimi lub nie - to już nie ode mnie zależy. Natomiast kompletnie nie rozumiem Twojej odpowiedzi. Po jej przeczytaniu mam wrażenie, że Ty nie do końca zrozumiałeś to, co ja napisałem. A przecież nie pisałem tego złośliwie ani żeby prowokować.

sOnar napisał/a:

Moc jest w jednosci i wlasnie obserwuje rozsypke naszej sceny, co przykre.

Mam niekiedy wrażenie, że strasznie delikatna jest ta atarowska scena. Dorośli ludzie, w realnym świecie, kłócą się - to normalne. Włączcie dowolną debatę polityków lub program, w którym jest jakakolwiek różnica zdań, a zobaczycie co to jest kłótnia. A to naprawdę jeszcze nic, bo to są mimo wszystko programy moderowane. A tu widzę co? Zwykłe niezadowolenie wyrażone nieco dosadniej i panika po drugiej stronie, bo zaraz się cała scena rozleci przez jednego gościa. Nie bądźcie, panowie, śmieszni.

Ostatnio edytowany przez XTD (2014-12-12 09:17:31)

133

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Zapraszam do obejrzenia klipu z SV2k14, który ukazał się dosłownie przed chwilą :) Klip zawiera tłumaczenie w języku angielskim, jest tam kilka "literówek" ale już to zgłosiłem dziennikarzowi i ma być poprawione :)

http://www.pomorska.tv/informacje/mater … nej-edycji

ENJOY !

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2014-12-12 09:41:09)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

134

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

@XTD - Bo Atarowcy to wrażliwi ludzie są :)
Pozatym, jedna taka awantura robi więcej złego, niż 3 współnie zrobione projekty dobrego.

Ale faktycznie, większość z nas umie oddzielić spór i przedmiot sporu od ludzi, którzy go toczą, co pozwala dalej współpracować.
Pamiętajcie, że jest zasadnicza różnica, powiedzieć komuś "zrobiłeś _to_ do dupy" a powiedzieć "jesteś do dupy".
Dlatego ja zaczynam się martwić, dopiero wtedy, kiedy kłótnia zmierza w tym drugim, złym kierunku

Ostatnio edytowany przez nosty (2014-12-12 09:43:17)

135

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Wow, jakże ja pięknie wypadam w TV :D

136

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Film powróci za 30 min :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

137

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Szacunek za party i za wymianę Hummera na koncert STU (mimo, iż nie byłem na nim - brakło czasu). Oby więcej takich inicjatyw! ;)

Można by na ten przykład zamienić laski na jakąś tematycznie związaną z Atari atrakcję, a z budżetu party Małą Czarną dla świętego spokoju postawić (wiadomo komu - z fan klubu) ;) :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

138

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Pin napisał/a:

Szacunek za party i za wymianę Hummera na koncert STU (mimo, iż nie byłem na nim - brakło czasu). Oby więcej takich inicjatyw! ;)

Można by na ten przykład zamienić laski na jakąś tematycznie związaną z Atari atrakcję, a z budżetu party Małą Czarną dla świętego spokoju postawić (wiadomo komu - z fan klubu) ;) :D

Koniecznie zostawić. Te Atarynki były prześliczne.  Nie tylko fanklub był zachwycony - zaręczam :D

139

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Właśnie właśnie, ktoś nagrywał dupeczki? Siedziałem w takim miejscu że nawet jak z Maciejem weszliśmy na krzesła to nic nie było widać bo wszystkie wielbłądy i inne żyrafy stały akurat w tym miejscu że chu chu było widać. Pozostała tylko wyobraźnia ;) Więc jak ktoś nagrywał może podzieli się linkiem by fun był?

gep/lamers^dial

140

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Zainteresowanie widac jest choc to juz bardzo odchudzona wersja devil show ;)
http://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_videos/SillyVenture,2014.12.5-7,Gdansk,Poland/by_Paptak/photos/SillyVenture-2014-136.jpg

P.s. w katalogu, z ktorego pochodzi powyzsze zdjecie, jest troche dirty pic's.

141

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

.. jeden, to nawet zawstydził turbodymomena ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Mr.Y spi ? nie jada z tego garnka ? ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

143

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Wielkie podziękowania dla grey'a za zorganizowanie kolejnej świetnej imprezy! Niesamowity klimat, wspaniali ludzie, masa dobrych produkcji. Michał rób dalej to co potrafisz najlepiej, nie przejmuj się drobnymi wpadkami których nie sposób uniknąć organizując tak wielką imprezę. Mam nadzieję, że nie zrazi Cię zgrzyt z demem od Desire bo to w żadnym wypadku nie z Twojej winy i w przyszłym roku będzie nam wszystkim dane spotkać się ponownie! :)

PS - to miał być temat z podziękowaniami, a zrobiliście straszny off-top :P

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Faktycznie, ten łysy u dołu nie wydaje się być pod wrażeniem.





Pewnie demo z lotharkowego Speccy 2020 jest lepsze. :)






.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

145

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

grey/msb napisał/a:

relacja z party:

http://www.scenial.pl/archives/19151

Relacja niestety zepsuta przez zwykłą propagandę przeciwko lepszym AMIGOM.

AKIRA jako było pięćsetkowicz ma uraz do lepszych Amig.

Zwalczanie lepszych Amig nic nie pomoże, jeśli pięćsetkowicze chcą nowego softu,

to muszą się wziąć za robotę, za radosne kodowanie na pięćsetce, pod pięćsetkę,

w stylu pięćsetki.

Nikt tu za nich, dla nich nic nie zrobi.

146

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Bitman'Resurrection napisał/a:

Mr.Y spi ? nie jada z tego garnka ? ;)

Ja myślę że już za bardzo napity był.

147

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Pin napisał/a:

Najlepszym rozwiązaniem jest dobry regulamin i dobry kod. Miałem okazję obserwować to od 1998 do 2005 roku. Później zrobił się mniejszy, lub większy śmietnik. Popatrzcie na prace z tych lat i zobaczcie też, że wszystko działa praktycznie zawsze i na wszystkim. Jakaś tego przyczyna jest. Zasady i dbałość o kod.

Teoretycznie tak. Tylko czy akurat w przypadku stacji dysków ma to sens?

Fajnie jest jak zadziała, ale w praktyce ze względu na dostępność/cenę stacji chyba lepiej odpuścić?

148

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

erOS napisał/a:

ale SV jako multi to myślę, że przy całej sympatii to mało kto poprze taki pomysł :> można powiedzieć, że już to przerabialiśmy i dla atarowej imprezy źle to się skończyło.

To może tylko osobna kategoria - Atari 1850XLD ?

Się zamaluje napis commodore na A500 i będzie jak znalazł.

149

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Ja również chciałbym dołączyć się do zbiorowego podziękowania dla organizatora - Grey, mistrzostwo galaktyki i jak zawsze wspaniałe party, Ty wiesz najlepiej, dziękuję i mam nadzieje, że zobaczymy się w przyszłym roku :-)

lotharek, cała przyjemność po mojej stronie, pozdrawiam i dziękuję Ci serdecznie za prezent ;-)

150

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

A propos pań, to choć obejrzałem pokaz z loży dla vipów na balkonie, to jednak nie przypadł mi do gustu. Tzn sam pokaz był pewnie ok, ale nastrój i odpowiedni odbiór skutecznie zakłócał mi kontekst. Mówiąc inaczej, to co jest na miejscu w nocnym klubie, jakoś się nie sprawdza wśród komputerów (nawet Atari) i w szkolnej sali gimnastycznej...
Zdecydowanie nie napiszę jednak, że bym je wymienił na inną atrakcję, bo w najbliższym czasie współpraca pewnego mistrza lutownicy będzie mi bardzo potrzebna ;)

Ostatnio edytowany przez nosty (2014-12-13 21:46:21)