51

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

thePink wysłałem Tobie na priv-a... sprawdź..

52

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Hehe, Grey w 2010 zrobił pożegnalną, ostateczną edycję SV.... ;)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

53

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Przyłączam się do opinii - Głuchołazy mają fajny klimat, zbliżony nieco do Lata Ludzików czy ostatnich QuaSTów - fajnie jak jest dużo dobrych produkcji, ale jak nie obrodzą zbytnio na danym zlocie, to nie ma problemu, liczy się spotkanie, wspólne piwko, wesoły klimat, to co ludzi łączy, a nie dzieli.

Poza tym letnie zloty w małych miejscowościach mają swój urok - cała frajda wyjść na "zieloną trawkę" (bliskość pleneru) z piwkiem, pogadać przy słoneczku (jak na ławkach przed MDK-iem w Ornecie czy na łączce za Taklamakanem w Opalenicy).

54

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Developerzy zajumali łączkę :(

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Popierając wniosek Drac030 " W roku 2015 zlot ma się odbyć dziesiąty raz, i faktycznie dobrze byłoby zrobić coś specjalnego, ale niech to może będzie "10 dem na 10-lecie"? wink Czytaj: niech będzie 10 prac, takich serio, na demo kompo, tzn. dem i intr. Wygląda to utopijnie, ale może... smile" 
  organizator zapewni PUCHARY I DYPLOMY za pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii.Nie zapomnę również o zwycięzcach w konkursach / puchary i dyplomy ,może nieco mniejsze/. Do Mosznej możemy pojechać własnym transportem, bo na wynajem czegokolwiek kasy nam braknie, ale do benzyny się dołożę.
Tyle na teraz i niech mi ktoś powie że nie motywuję do tworzenia prac. Jeżeli ktoś z Was ma pomysły dotyczące ww motywacji ,proszę się nimi podzielić. :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

56

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

czy w tym roku bedzie mozna prezentowac prace na 8 bitowe Atari xl/xe czy moze nadal beda utrzymywane ograniczenia?

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

57

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Jakie ograniczenia?

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Można.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

59

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

"Wszystkie prace 8-bit będą uruchamiane na komputerze Atari XEGS z procesorem 65c816, 1 MB, stereo, Covox i ładowane z kontrolera IDE Plus/IDEa"

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

60

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Pin i parę innych osób już doskonale podsumowało bardzo przyjazny, relaksacyjny i bardzo pozytywny klimat zlotu u Ryśka :) Do zobaczenia w Głuchołazach latem 2015!

61

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

xxl napisał/a:

"Wszystkie prace 8-bit będą uruchamiane na komputerze Atari XEGS z procesorem 65c816, 1 MB, stereo, Covox i ładowane z kontrolera IDE Plus/IDEa"

Nie uważam tego za ograniczenia.....

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

62

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Proponuję, żeby administracja od razu przeniosła flejma, na którego się zanosi, do innego wątku albo w ogóle działu (a najlepiej na inne forum).

KMK
? HEX$(6670358)

63

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

@thePink, na przerabianym komputerze prezentacyjnym nie dzialaja programy, ktore dzialaja na zwyklych atarkach.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

64

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

drac030 napisał/a:

Proponuję, żeby administracja od razu przeniosła flejma, na którego się zanosi, do innego wątku albo w ogóle działu (a najlepiej na inne forum).

Nie będzie flejma. Zadałem pytanie, otrzymałem odpowiedź i ustosunkowałem się do niej. Z mojej strony jest koniec tematu.
Bez obaw.

TP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

65

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Jak widać, nawet nadmiar czystego powietrza w uzdrowisku może zaszkodzić. Historia ostatnich trzech lat wyklucza tak szybkie zakończenie tematu. Będzie trol pierdział dalej...

Ostatnio edytowany przez gepard (2014-12-15 21:31:46)

gep/lamers^dial

66

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Nie ma jeszcze oficjalnej strony zlotu, nie ma jeszcze regulaminu i nie wiadomo (bo nie ma decyzji jeszcze) kto to prowadzi w sensie konkursów.

I teraz chciałbym bardzo grzecznie i ostrożnie, ale wyjdzie jak zwykle ;) . Jeśli jednak cokolwiek mam robić na kompo, to tak jak mówiłem: bez całodysków i bez xBiosa. Zasady mają być klarowne - ma działać z każdego medium. Stacja dyskietek (std, US itd), SIO2COŚ tam, HDD, z dosa, lub inita (np. sdload). Ram do oporu (czyli 1MB itd). Reg. moim zdaniem trzeba uprościć i skrócić do kilku prostych i zrozumiałych zasad.

tyle.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Będzie również inny komp, bez obaw. Myślcie o pracach.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

68

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Zawsze jest, na każdym party, ale niektórzy ignorują ten fakt :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

69

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

w zeszlym roku tez byl... ale regulamin swoje :-)


gepard napisał/a:

Jak widać, nawet nadmiar czystego powietrza w uzdrowisku może zaszkodzić.

Tobie by sie przydalo... dotlenic mozg ;-)

Ostatnio edytowany przez xxl (2014-12-15 21:48:12)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

70

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

a nie mówiłem?.... :~}

gep/lamers^dial

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Przecież zawiesiłem regulamin po Twojej kłótni z Pinem?

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

72

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Pin napisał/a:

Zasady mają być klarowne - ma działać z każdego medium.

Już widzę te 15 minutowe ładowanie z magnetofonu bez turbo... :)

73

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

no dobra, z magnetofonem to lekka przesada ;)

:) - chyba, że prac będzie mało - to czemu nie. Taki folklor ;)

EDIT:

Ryszard Mauersberg napisał/a:

Przecież zawiesiłem regulamin

Tzn - pisać prace bez regulaminu .. w jakich kategoriach grzecznie chciałem zapytać?

Ostatnio edytowany przez Pin (2014-12-15 22:36:23)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Moja odpowiedż o zawieszeniu regulaminu odnosiła się do party 2014, przecież spieraliście  się z XXL. A tak na marginesie po co wam teoretyczne spory skoro prac żaden z Was nie wystawia.???

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

75

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

na Glucholazach nie wystawiam bo nie jestem w stanie napisac programu ktory spelni wymogi uruchomienia okreslone na stronie zlotu (skopiowane ze strony zlotu):

"Wszystkie prace 8-bit będą uruchamiane na komputerze Atari XEGS z procesorem 65c816, 1 MB, stereo, Covox i ładowane z kontrolera IDE Plus/IDEa pod kontrolą systemu operacyjnego SpartaDOS X, lub spod inita SDLOAD bez DOS. Jeśli Twoje demo lub intro wymaga specjalnego rozszerzenia do działania (lub wykorzystuje niepublikowane rozkazy 6502C) - musisz dostarczyć odpowiedni sprzęt i go obsłużyć podczas compo (podłączyć, uruchomić, wgrać demo)."

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.