26

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

wieczor napisał/a:

Na pewno plansze - tak jak to robią na revision. O wiele lepiej i wygodniej niż ustne zapowiedzi, które można przeoczyć ktoś może się pomylić a tak wjeżdża plansza: Kategoria - Praca numer i inne. W dwóch albo i lepiej - przygotowane wczesniej mogą być w 3 czy 4 językach.

Ale taką planszę to robisz multi-language (że tak to nazwę). Przykład:
Demo #2       Atari XE
unTitled

req: 320k RAM, STEREO


Co tu chcesz tłumaczyć?

27

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Atari XE napisałeś z francuskim akcentem :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

28

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Większość weekendów od czerwca do połowy lipca mam niestety zajęte. W tym terminie wypadam z gry.

Poza tym - odnoszę się z zamiarem odpoczynku od tematu organizacji kompotów, biorę więc roczny urlop wypoczynkowy ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

29

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

@Pin: odpoczynek Ci się należy :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

30

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Jeżeli SV odbędzie się w innym terminie niż listopad/grudzień nie wykluczam swojego przyjazdu z różową damą :)
(ci co bywają na Wap-niaku wiedzą o co chodzi) :D

8 bit rulez!!!

31

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

0%

Od 4 maja jak Pin... Minimum rok bez party...

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

32

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

eeee - sOnar - ja jadę tylko tam, gdzie dam radę. Raz jest to czas a innym razem inne przypadki losowe i zobowiązania - życie to nie bajka ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

33

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Obecnie koledzy z grupy DESIRE pracują nad invitką na SV2k15, co właśnie oficjalnie ogłosili.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

bedzie ciezko ;)

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2014-12-19 20:43:41)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

35

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

@Grey Dzięki za piękną idee.
Może przybliżę poprzednie edycję Silesia Party które jak zapewne nikt nie wie odbywały się cyklicznie i zdobyły na tyle duży rozgłos, że przybyła na trzecią edycję grupa grafików, Veto,  Zer0-X wystawił także grafę Joe...
Powiało zachodem, światowy poziom grafik na zadupiu w Czeladzi.
Co nasza elyta robi ?
Popili się i pewien bardzo znany pan wymyślił że będzie oznaczał samochody gości połamanym krzyżem,Hakenkreuz, oczywiście Niemcy przyjęli to jako gest przyjaźni i nigdy nie przyjechali więcej na Silesia Party.
Pomijam tutaj sławne "zielone noce" i inne atrakcje przypadkowej chuci ... bo wiadomo bydło to bydło, czasami szlachta  kosztem innych zabawić się lubi przednie.
Ja zauważam ogromną przepaść pomiędzy ludźmi na Silesia Party i na SV, to jest przepaść którą śp. Jacek nie zakopie.
Otwartość z jaką spotkałem się na SV a gejowa elyta na Silesia Party to dwa światy.
Są wyjątki , ale ... znasz powiedzenie o rzeczach odnalezionych.

Dlaczego to piszę w tym wątku ?
Bo trzech organizatorów SP nigdy nie poradziło sobie ze zwykłymi chuliganami a Ty jesteś sam.

36

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

grey/msb napisał/a:

Obecnie koledzy z grupy DESIRE pracują nad invitką na SV2k15, co właśnie oficjalnie ogłosili.


Uruchomi się wyłącznie wyłącznie, jeśli księżyc będzie w opozycji do słońca, oraz zaistnieją sprzyjające warunki pogodowe ;)

Bo jeśli na świętego Hieronima jest deszcz, albo go nima to pod koniec listopada pada, albo nie pada ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

37

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Bez przesady :) Niektórzy jednak uczą się na błędach :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

38

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

@Kisiel/Icon: dziękuję za Twoją wypowiedź, aczkolwiek nie wiem jak się do niej odnieść. gdyby była do mnie wysłana jako wiadomość prywatna to chętnie pociągnąłbym temat, a tak "mleko się wylało" i być może ktoś z atarowców pomyśli, że nie warto Was zapraszać. ja jednak zaryzykuję z dwóch powodów - po pierwsze chciałbym symbolicznie zakopać historyczne podziały i pomóc Wam się zintegrować pod szyldem SV, po drugie - nasza impreza jest invite-only, więc potencjalnych "zadymiarzy" po prostu nie zaprosimy, a ew. akcje już na samej imprezie zostaną spacyfikowane w zarodku. oczywiście oznaczałoby to także moją porażkę i byłaby to jedyna taka wspólna impreza.

@Pin: uważam że tego typu żarty są nie na miejscu. jestem bardzo wdzięczny chłopakom z DESIRE, bo w świetle tego co się stało na SV2k14 uważam to za gest bardzo symboliczny.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2014-12-19 22:24:55)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

39

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

W szatni zrobimy areszt oraz salę tortur dla aferzystów...
pozdr
Bachoo

40

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Kisiel/Icon napisał/a:

Dlaczego to piszę w tym wątku ?
Bo trzech organizatorów SP nigdy nie poradziło sobie ze zwykłymi chuliganami a Ty jesteś sam.

I pisze to człowiek, który na Foreverze, w pijackim amoku dewastuje ludziom sprzęt.

Kisiel, srasz we własne gniazdo, a potem przyjeżdżasz na Piernika i jak Cię plują, to udajesz że pada deszcz. Potem siedzisz cicho jak taka pi*.*. Gdybym Cię nie znał, to bym powiedział, że znów była promocja na Neostaradę i dostałeś ją na komunię.

41

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

jestem bardzo wdzięczny chłopakom z DESIRE, bo w świetle tego co się stało na SV2k14 uważam to za gest bardzo symboliczny.

Zaiste, odbieram to dokładnie tak samo.

UNITE ALL YOU BROS!

42

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

@Grey - każdy kumaty koder wie, na co się decyduje pisząc pod specyficzny loader. Ciężko mi teraz skomentować to wszystko, bo jak sobie o tym myślę, to nie rozumiem pewnych decyzji na etapie koncepcji dema (wiadomo którego). Wiem też, co mogło mieć wpływ na taką decyzję. Zachowam to dla siebie, bo i tak wiadomo do jakiej indoktrynacji dojszło ;)

Ja się z tym już użerać nie będę i nie będzie to mój problem na szczęście.

Ostatnio edytowany przez Pin (2014-12-19 22:40:08)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

43

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

@Pin : Dlatego też w przypadku zgranego audio/video nie będzie już (jeśli Grey przystanie na powyższą opcję) takich sytuacji. Będzie parę dni na zgranie materiału - bez presji i stresu który musiałeś dzierżyć.
pozdr
Bachoo

Ostatnio edytowany przez bachoo (2014-12-19 22:47:46)

44

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Znaczy, pomysł jest taki, że wszystkie prace idą jako materiał wideo, czy tylko te, które nie chcą się uruchomić?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

45

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

wszystkie
pozdr
Bachoo

46

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

kenji00 napisał/a:
Kisiel/Icon napisał/a:

Dlaczego to piszę w tym wątku ?
Bo trzech organizatorów SP nigdy nie poradziło sobie ze zwykłymi chuliganami a Ty jesteś sam.

I pisze to człowiek, który na Foreverze, w pijackim amoku dewastuje ludziom sprzęt.

Kisiel, srasz we własne gniazdo, a potem przyjeżdżasz na Piernika i jak Cię plują, to udajesz że pada deszcz. Potem siedzisz cicho jak taka pi*.*. Gdybym Cię nie znał, to bym powiedział, że znów była promocja na Neostaradę i dostałeś ją na komunię.

.. Czułem, na co się zanosi. Z mojej strony EOT.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

47

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

grey/msb napisał/a:

@Kisiel/Icon:..., więc potencjalnych "zadymiarzy" po prostu nie zaprosimy, a ew. akcje już na samej imprezie zostaną spacyfikowane w zarodku. oczywiście oznaczałoby to także moją porażkę i byłaby to jedyna taka wspólna impreza.

eeee tam...
nie kumasz tego środowiska, cytuje Kenjego za C64 power "Ręce normalnie opadają. Sam nie jesteś kryształowy. Piszesz, że na SV jest tak cacy, a rok temu chcieli Ci wpi* dać. Ciesz się że nie przyjechałeś wtedy"

Wiec panie organizerze , Policja, zeznania i sąd... mówię zanim się to stanie.

To jest elyta w czystej postaci i dlatego to jest na forum a nie na prv.  Włamania na komp organizatora i wyciąganie prv z GG to znasz ? http://csdb.dk/release/?id=108417


A tak korzystając z przerwy na reklamę .. UK1541 .. the best ultimate in the world :P

48

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

O Jezusie brodaty!!!

49

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Czyli mamy: Riverwash, Wecan.

To już jest koniec ;)

EDIT:

Party zniszczone - jeden komputer, pecet, knajpa i video na bigscreen ;)

Ok - postaram się więcej nie komentować.

Życzę powodzenia!

Ostatnio edytowany przez Pin (2014-12-19 23:26:47)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

50

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

A to nie jest tak trochę:
http://assets.diylol.com/hfs/bdc/b46/703/resized/white-boy-not-scary-meme-generator-look-at-me-im-a-faggot-boo-b56f74.jpg?1343884846.jpg
?
po prostu trzeba będzie wzmocnić ochronę (ewentualnie wynająć licencjonowaną agencję ochrony) i tak jak Michał pisał, dusić w zarodku wszelakie zapędy awanturnicze uczestników. Nie ma co traktować z góry wszystkich jak bydła, czy też srać pod siebie, nieprawdaż?
pozdr
Bachoo

Ostatnio edytowany przez bachoo (2014-12-19 23:54:26)