1

Temat: [K] małe Atari - 65, 800 lub 130 XE

Z racji tego iż nie udało mi się zmusić mojej 800XL do poprawnego działania z Ultimate, kupię inne małe Atari - 65, 800 lub 130 XE .
Oczywiście sprawne + w miarę możliwości mało pożółknięte.  Najfajniej byłoby ze sprawnym GTIA. Interesuje mnie sam komputer - bez zasilaczy , magnetofonów itd. Oferty proszę składać w wątku lub e-mail - podany w moim profilu.

I am operator of my pocket calculator

2

Odp: [K] małe Atari - 65, 800 lub 130 XE

XLka odeszla? moje kondolencje.
moge pochowac Twoja 800XL - spocznie w mojej szafie obok swoich braci i sostr. a gdyby bylo Ci trudno pogodzic sie z ta strata to w ramach rekompensaty mozesz przyjac ode mnie wyrazy wspolczucia. uczciwa oferta.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

3

Odp: [K] małe Atari - 65, 800 lub 130 XE

wyslij do mnie 800xl

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

4

Odp: [K] małe Atari - 65, 800 lub 130 XE

Dzięki Lotharek za chęć pomocy, ale chyba szybciej będzie jak wmontuję sobie rozszerzenia do innego Atari. Pewnie u Ciebie sterta kompów leży w kolejce do polutowania,  a ja znalazłem wczoraj ładne Atari w 3-mieście, czyli prawie że od ręki miałbym problem z głowy.  A i powód mam teraz dobry żeby kupić kolejne Atari a jak wiemy Atari nigdy za dużo :)

I am operator of my pocket calculator

5

Odp: [K] małe Atari - 65, 800 lub 130 XE

Atari zakupione - temat do zamknięcia.

I am operator of my pocket calculator