1

Temat: double post delete ?

regularnie zdarza mi sie zrobic double post i za kazdym razem musze wciskac ZGLOS, aby kiero dostal wiadomosc ze cedyn ponownie za szybko klika w mysze :) zamiast zawracac blyszczaca glowe, wiadomo komu, fajnie by bylo abym sam mogl naprawic swoj blad. :)

czy daloby sie dorobic skasowanie wlasnego posta ?

2

Odp: double post delete ?

cedyn napisał/a:

blyszczaca glowe

heheh dobre.

U mnie powyzsze nie wystepuje ale po wcisnieciu wyslij w nic nie klikam dopoki strona sie nie przeladuje. Upierdliwe ale dziala.

3

Odp: double post delete ?

Skoro sytuacja zdarza się często to może wystarczy żeby system po kliknięciu "Wyślij" porównał treść tylko z poprzednim postem i nie wrzucał identycznego jeśli pochodzi od tego samego autora. Dzięki temu głowa admina przestanie błyszczeć od spływającego potu ;)

4

Odp: double post delete ?

Chętnie przyjmę dodatek do forum (źródła są dostępne), który będzie porównywał. Samemu postów kasować nie można i nie będzie można.

Double posty pojawiają się, kiedy ktoś kliknie 2x wyślij. Cierpliwości, wkrótce nowe forum.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: double post delete ?

A wystarczy zrobić submit i przeładować stronę ręcznie... IMHO to jest pewnie mechanizm antyspamowy.
A kiedy nowe forum? Czy wiadomości będą przekopiowane? Prosiłbym o informację tydzień przed, to odpalę skrypt archiwizujący.

Ostatnio edytowany przez qbahusak (2015-02-18 20:02:57)

6

Odp: double post delete ?

A może TapaTalk zadziała w końcu....

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

7

Odp: double post delete ?

ja też miewam ten problem, bo strona się nieraz przeławoduje wieki i wiecznie zapominam, że ponowny klik = DP. Co dziwne, jeśli napiszę za szybko innego posta w innym wątku to otrzymuję informację iż nie minęło 60 sekund od czasu dodania wcześniejszego.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: double post delete ?

Oj tam narzekacie, wystarczy kupic szybszy internet. :)

9

Odp: double post delete ?

albo róter, bo mój działa już tylko wyłącznie po lokalu na 10Mbps na half ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: double post delete ?

Macie ten sam Internet co bezrobotny pewnie ;P

11

Odp: double post delete ?

Pin napisał/a:

Co dziwne, jeśli napiszę za szybko innego posta w innym wątku to otrzymuję informację iż nie minęło 60 sekund od czasu dodania wcześniejszego.

dokładnie, wygląda to na jakiś bug.
zabezpieczenie jest ale działa kiedy nie trzeba

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org