1

Temat: Szkoda s0nara

Szkoda, że chłopak się załamał. Miał fajnie pomysły i niestety wredną cechę - spamowanie na gg rzeczami z PC - przez co sie na mnie obraził i zbanowal mój numer na gg.
A najbardziej mi żal gier, które miały powstać. C óż, kurczy się nasz światek...
Z rzeczy wiadomych:
gry:
Sub Chase - miał być dokończony, ale zapewne nie będzie. A zapowiadało się nieźle (Koala+s0nar)
Zorro - wersja podrasowana (larek+s0nar+string+miker)
Odyseja Armorii (s0nar+wieczor, pierwsze przymiarki s0nar+sikor, ale s0nar chciał zbyt szybko zrobić i projekt umarł śmiercią naturalną z powodu błędów proceduralnych w scenariuszu)
Magazyny:
NEMOzin - próba zrobienia atarowskiego magazynu, jeden testowy artek i grafa s0nara (plik w załaczeniu)
Poza tym: autorskie programiki do obsługi radia.

Jak ktoś ma chęć - wyślijcie mu słowa wsparcia. Przydadzą się chłopakowi.

Post's attachments

TEST_v2.XEX 18.1 kb, liczba pobrań: 19 (od 2015-04-08) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Sikor umarł...

2

Odp: Szkoda s0nara

Moglbys jasniej napisac o co chodzi? Nic nie rozumiem z tego co napisales.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

3

Odp: Szkoda s0nara

No właśnie, o co chodzi?

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

4

Odp: Szkoda s0nara

Sikor - czy ja muszę od rana łazić wkur...ny i zaglądać a nawet logować się tam gdzie nie chcę zaglądać i się już logować (mimo szacunu do ekipy poza jednym ultra-trollem?)

Parę faktów:

Sub Chase - będzie dokończony bo słowa zamierzam dotrzymać mimo, że nie bardzo mi to na rękę... taki zwyczaj...

Zorro - podrasowana powiadasz? Heh... sorry - nie, nowa - ale było to tylko założeniem... i nie powstaje... ^^

Odyseja Armorii - błędnych procedur? w scenariuszu? taaa ciężko napisać scenariusz na pięć endingów. Trzy są.

Projekt nie umarł... Wieczór umarł... bynajmniej dla mnie... bo żadne słowa motywacji mej przez ostatni czas (ponad rok?) nie spowodowały procedury odwarcia u niego notatnika i napisania choć - lol... spacji? To o czym z nim gadać?

No kółka różancowego do 'świętego Wieczora' nie będę zakładać... co by za katusze moje i ekipy - zajrzał do notatnika i zamnkął?

Sorry... sadomasochiści to inny team... a nie CGS - my działamy a nie się biczujemy...

Magazyny:

NEMOzin - próba zrobienia atarowskiego magazynu, jeden testowy artek i grafa s0nara (plik w załaczeniu)

Tu masz bonus. Bo to przeżyło... Mi padł dysk. Tylko strzępy przetwały na penie. Nie wiem - może kiedyś projekt się rozwinie. Zależy czy minie mi k****...

Poza tym: autorskie programiki do obsługi radia: czepiasz się.... takie tam pierdoły. O nich nawet nie warto nawet wspominać...

Dobra - to tyle... spadówam.

Przy okazji pozdrawiam szanowną ekipę! Log out i guzik mnie interesuje co tu wykwitnie...

Dzięki!

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

5

Odp: Szkoda s0nara

Zastanawiam się, jak długo jeszcze będą się co poniektórzy obrzucać błotem i niszczyć naprawdę fajne środowisko Atarowe?

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

6

Odp: Szkoda s0nara

Trzymaj się sOnar i dzięki, że znalazłeś siłę by sprostować rzeczy z tego dziwnego tematu.

Mam nadzieję, że mimo wszystko uda się spotkać w Głuchołazach - "jak zawsze" :)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2015-04-09 10:08:41)

7

Odp: Szkoda s0nara

@s0nar: chodzi właśnie o to, że szkoda tych projektów.
Dobra, temat do zamknięcia, zbyt wrażliwa sprawa jak widzę. Cieszę się tylko, że s0nar obserwuje forum (fora) - wbrew temu, co pisał.

Sikor umarł...

8

Odp: Szkoda s0nara

Dostał linka, raczej nie obserwuje :(

9

Odp: Szkoda s0nara

Temat nazwany słusznie. Szkoda człowieka z zapałem.

Czy już zauważyliście, że jak nastała "moda" na nierobienie stałych zlotów (SV, Wapniak, Forti) to zamilkli co poniektórzy, na przykład ludzie z tzw. "trollmiasta" ? :o  Nie będę wymieniać personalnie ale widać chyba kogo zaczęło brakować na obu forach.

BTW.
Grey po latach poświęceń, wyrzeczeń na rzecz atarosceny usłyszał zarzuty o "megalomaństwo" i inne takie... :|
Czekamy na jego oficjalne oświadczenie (pożegnanie?!) - może jeszcze w tym roku je wyda?

A sillyventure warto było robić co 2-3 lata i nie w grudniu...

Ostatnio edytowany przez Dracon (2015-04-09 12:21:48)

10

Odp: Szkoda s0nara

Grey,
był też posądzany o zabicie sceny i zlotów.
I kto tutaj zabił scenę.....!

p.s.
Sikor, s0nar się nie załamał, za dwa tygodnie organizuje bibkę z łychą dla .. /I\ ..
Ostatnio modne stało się nie pisanie na forum, trzeba tak zrobić i tak robię :)

11

Odp: Szkoda s0nara

Hmm, nie wierzę, że Wieczór z czymś zbyt długo zwlekał... :>

Odp: Szkoda s0nara

Dracon, ludzie maja tez takie coś jak 'życie osobiste' które stawiają przed 'życiem scenowym' co wymusza czasami długie przerwy w tym drugim.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

13

Odp: Szkoda s0nara

Złota myśl w temacie "niezgody":

Konflikty dwustronne można porównać do iloczynu logicznego - jeżeli po obydwu stronach jest chęć dojścia do zgody/kompromisu, to takową/takowy da się osiągnąć, jeżeli zaś przynajmniej jedna strona do tego nie dąży, to zgody/kompromisu nie da się uzyskać.

14

Odp: Szkoda s0nara

tak, to wersja po/eu...

niby jaki może być kompromis jak obie strony mają w 99% przypadków sprzeczne interesy?

wtedy wiadomo, oni się kumają, a reszcie się dostaje...

15

Odp: Szkoda s0nara

bezrobotny: rozgranicz udawane chęci (dla mydlenia oczu publice) od szczerych - mimo wszystko w społeczności atarowskiej dużo łatwiej o szczerość i uczciwość niż w polityce ;)

16

Odp: Szkoda s0nara

bezrobotny napisał/a:

tak, to wersja po/eu...

A ja myślałem, że ac/dc....masz jakąś traumę i ciągle to wstawiasz czy też twoja klawiatura ma jakiś błąd i Ci podmienia, to co piszesz ? Tak czy inaczej w obu przypadkach w tym wątku niespecjalnie się ten wtręt komponuje.

17

Odp: Szkoda s0nara

bezrobotny to zwolennik PO, ale jako, że ma łatkę "negatywnego bohatera tej kreskówki" celowo udaje jej przeciwnika, żeby wywołać u forumowiczów stwierdzenie: "skoro on krytykuje PO, to znaczy, że należy na nich głosować" ;)

18

Odp: Szkoda s0nara

Polityczne tematy zachowajcie dla siebie albo na inne topiki, nie widzę sensu mieszania innych światów i naszych "problemów".

Z góry też uprzedzam, że nie chcę nikogo obrażać ani polemizować. Piszę tylko o swoich odczuciach, które mam nadzieję, że nikogo dodatkowo jeszcze nie urażą.

Ja tam nie wiem kto i o co się wzajemnie popstrykał. Nie wnikam też kto komu i co obraźliwego powiedział ani kto w czyjej obronie stanął lub nie stanął ani jaka była geneza konfliktów, a przynajmniej nie będę tego czynił publicznie.

Tak się tylko zastanawiam (bo to co się ostatnio dzieje to jakiś wysyp animozji i 'fochów'):

rozumiem że każdy może mieć czegoś lub kogoś dosyć, że można stracić zapał czy miłość do hobby, że potrzebuje się czasu na sprawy prywatne i życie rodzinne... i gdyby każdy postawił sprawę jasno, mówiąc: "mam ważniejsze sprawy" lub "mam dosyć, nie mam serca" czy "nie chce mi się", "wkurw*em się - musze odpocząć" to bym to zrozumiał, ale niestety odnoszę wrażenie (być może mylne) że różni nasi bohaterowie obrażają się nagle i na cały świat i jeszcze publicznie się z tym obnoszą. Kompletnie tego nie rozumiem, nie wspominając, że nie jest to też specjalnie dojrzałe zachowanie dorosłych ludzi. Nie dość, że ich decyzje nie są miłe, to sprawiają wrażenie działań wyłącznie emocjonalnych i nieracjonalnych, przez co są jeszcze mniej miłe i trudniejsze do zrozumienia.

Btw. mam nadzieję, że kiedyś te sytuacje się wyklarują, atmosfera oczyści i jeżeli nie wszyscy to przynajmniej część z nas powróci do swojej działalności za którą ich lubimy i szanujemy.

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

19

Odp: Szkoda s0nara

erOS napisał/a:

Polityczne tematy zachowajcie dla siebie albo na inne topiki, nie widzę sensu mieszania innych światów i naszych "problemów". ...

... Btw. mam nadzieję, że kiedyś te sytuacje się wyklarują, atmosfera oczyści i jeżeli nie wszyscy to przynajmniej część z nas powróci do swojej działalności za którą ich lubimy i szanujemy.

Ok. :/

"Tak się tylko zastanawiam (bo to co się ostatnio dzieje to jakiś wysyp animozji i 'fochów')"  z kobiecieli :)

20

Odp: Szkoda s0nara

i tak was mordy lubię :)

3mta się!

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

Odp: Szkoda s0nara

Lubimy Sonara.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

22

Odp: Szkoda s0nara

Ja się zgadzać z jeżem ;)

23

Odp: Szkoda s0nara

Tez zgadzam się z Yerzem,  sOnar to świetny człowiek ...

24

Odp: Szkoda s0nara

sOnar - weź nie*p i_erdol i skończcie tego Zorro 2.

Aha - tylko nie na quasi-biosie ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

25

Odp: Szkoda s0nara

Pin napisał/a:

sOnar - weź nie*p i_erdol i skończcie tego Zorro 2.

Racja. Jak go napiszemy to chyba go jednak przejdziemy - żeby nie było że się nie skończyło.

Pin napisał/a:

Aha - tylko nie na quasi-biosie ;)

Yyyy. No co ty. System ma stać a nie leżeć ;-)

3mta się i nie dajtaSIĘ!

Ostatnio edytowany przez sOnar (2017-08-27 23:39:43)

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]