1

Temat: Party (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Aby nie było niedomówień i niesnasek w przyszłym roku - postanowiłem założyć odpowiedni wątek. Proszę, aby tutaj przyszli organizatorzy proponowali wstępne terminy (rezerwacja) - zakładam, że Atari Party Głuchołazy ma zarezerwowany stały termin (o ile Rysiek nie zrezygnuje z prowadzenia - prosimy o ewentualną informację). Reszta - jako, że są to nowe party - do dyspozycji.
Ze swojej strony pragnę zaznaczyć, że postanowiłem przez jakiś czas nie robić żadnego oficjalnego zlotu - przynajmniej przez pięć lat. i nie chodzi tu tylko o sprawy osobiste (te by były do ogarnięcia) - lecz o ogólną atmosferę wobec mojego punktu widzenia.
Dobra, myślę, że dość tych wynurzeń. Potencjalni organizatorzy niech wpisują ewentualne terminy do dyskusji poniżej - wątek, myślę, do zamknięcia w okolicach października-listopada.
Jak ja widzę wpisy? Podam przykład poniżej - ale być może ktoś ma lepszy pomysł.
====przykładowy wpis====
Spontaniczne Party Zalanych Miłośników Sprzętu Atari Przy Grillu <nazwa>
Miejsce: Stodoła w Klubogospodzie
Organizatorzy: QQ, Aa,ZZ <wiemy, do kogo jedziemy>
Termin: 12-15.13.2016 <lub kilka alternatywnych>
Compos: 9 bit demo, 17 bit demo, 9 bit gfx... <co się ma odbyć>
Cena wejściówki: sto piętnaście dwieście fafnaście <zakładana cena>
====koniec przykładu====
Myślę, że taka organizacja we wskazanym terminie pozwoli co nieco uporządkować. W przykładzie specjalnie przykłady od czapy - to tylko wzór...

Sikor umarł...

Odp: Party (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Skoro dyskusja jest otwarta, to się wypowiem. Moim zdaniem za wcześnie na takie deklaracje. W tym roku odbywają się 2 nowe zloty i trudno wymagać w tej chwili od organizatorów jakichkolwiek deklaracji. Imprezy mogą się nie udać tak, że nawet słowa na ten temat nie będą chcieli powiedzieć. Mogą też być takim sukcesem, że padną deklaracje, że będą co kwartał (czego im życzę!)...

Ta dyskusja powinna się zacząć jesienią.

I organizatorzy nie powinni wpisywać terminów do dyskusji, tylko mają nadal prawo organizować w tym samym terminie co roku. Tak długo, aż z niego nie zrezygnują. Tak było kiedyś... i "to było dobre".

3

Odp: Party (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Owszem, było. I dlatego mają prawo wstępnie zarezerwować termin. Dyskusja ma się skończyć późną jesienią - więc jest czas na modyfikacje.

Sikor umarł...

4

Odp: Party (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

przez niepotrzebne dyskusje nie ma SV....

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

5

Odp: Party (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

przez niewłaściwy termin nie ma dwu innych party...

Sikor umarł...

6

Odp: Party (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Po głębokim i szerokim przemyśleniu: Zgadzam się z Vasco :-)

7

Odp: Party (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Sikor napisał/a:

przez niewłaściwy termin nie ma dwu innych party...

Jakich?

lotharek napisał/a:

przez niepotrzebne dyskusje nie ma SV....

Smutne to i prawdziwe!
...

Ostatnio edytowany przez AS... (2015-04-09 22:50:15)

8

Odp: Party (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

A jak się Sikorowi nie spodoba termin albo organizator to też będzie wciągnięty na listę, czy nie? :D Moim zdaniem to jakaś paranoia. Nagle się okazuje, że jest jakaś lista, i jakiś kierownik który prowadzi oficjalną jedynie słuszną linię zlotów dopuszczonych. To chyba jakaś prowokacja. Znowu będzie brednio-serial na 30 stron. Nuda, wtf?

Może przesadzam. Przyznaje, że ja stoję tam gdzie stało zomo i ubolewam nad brakiem SV...

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

9

Odp: Party (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Sikor znowu zaczynasz cos, czego nie bedziesz mogl opanowac. Wiec apeluje juz teraz - opanuj sie.

I miedzynarodowe Party kosciola przenajswietszej sceny atari 8bit.
Lublin - 23.11.2016
Miejsce nieznane - prawdopodobnie moj kwadrat
Invite only

Ostatnio edytowany przez syscall (2015-04-10 00:03:52)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

10

Odp: Party (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Sikor napisał/a:

I dlatego mają prawo wstępnie zarezerwować termin

A inni nie mają prawa? Jeśli zechcę zrobić party np. w tym samym terminie co inne, to chyba mi wolno? Najwyżej nikt nie przyjedzie. Pierwszy raz słyszę, że trzeba coś rezerwować, ba, że niektórzy mają do tego prawo.

Ostatnio edytowany przez wieczor (2015-04-10 00:15:45)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

11

Odp: Party (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Wolno organizować w terminie innego party. Tylko czy wypada?

12

Odp: Party (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Wypada sprawdzić, czy termin aby nie zajęty, skoro w tym terminie zwykle odbywa się jakaś impreza. Proste, przynajmniej dla niektórych.

I Ty zostaniesz big endianem...

13

Odp: Party (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Publikacja terminów planowanych zlotów jest dobrym pomysłem, oczywiście jak ktoś chce się kłócić, to zawsze znajdzie pretekst, jednak lista o charakterze czysto informacyjnym to dobre rozwiązanie.

Zgadzam się z Vasco, że jakiekolwiek deklaracje w tym temacie, będą nieco bardziej realne jesienią, a nawet pod koniec bieżącego roku.

14

Odp: Party (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Wypada, nie wypada... Nikt nikomu na zadne party ani nie zabrania ani nie nakazuje przyjezdzac. Dogadywanie sie organizatorow jest raczej w interesie ich samych, bo jesli ktis zorganizuje cos w terminie popularnego party, to musi liczyc sie z tym, ze bedzie mial pustki. A jesli sie tego nie boi, to jego sprawa. Nikt na kalendarz monopolu nie ma. Party jest (bylo) kilka, nie na wszystkie wszyscy jezdza z roznych powodow i terminy tu nie maja nic do rzeczy. Lista moglaby byc przydatna z powodow czysto infotmacyjnych, obawiam sie jednak, ze tloku juz raczej nie bedzie, a sam wydzwiek rezerwacji czy zaklepywania terminow mi sie nie bardzo podoba. W moim mniemaniu jesli organizator dolozy staran i zrobi dobre party to o frekwencje obawiac sie nie musi, niezaleznie ile imprez bedzie w bliskim terminie, sa jeszcze koncerty, imieniny a np revision jest w Wielkanoc, to jest konkurencja.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

15

Odp: Party (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Jeżeli dla Ciebie wypada, to nie ma o czym mówić.

Kłóćcie się dalej, a ja jadę na zlot. Bo wypada.

16

Odp: Party (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

kiedys na zloty jezdzilo sie z przekonania, czlowiekiem kierowala chec spotkania z ludzmi czy pozyskania wiedzy od bardziej doswiadczonych kolegow, byc moze zlot byl tez tlem dla oklaskiwania nowych produkcji...

dzis na zloty jezdzi sie bo tak wypada ;-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

17

Odp: Party (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Sikor napisał/a:

Ze swojej strony pragnę zaznaczyć, że postanowiłem przez jakiś czas nie robić żadnego oficjalnego zlotu - przynajmniej przez pięć lat.

W takim razie również nie wpi* się przez przynajmniej pięć lat w to, kiedy i jak i z kim inni robią swoje zloty. Dziękuję. Kalendarz imprez jest od dawna na http://www.demoparty.net/, po co mnożyć kalendarze w kolejnych wątkach.

Ostatnio edytowany przez epi (2015-04-10 12:20:46)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

18

Odp: Party (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Amen!

19

Odp: Party (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

ooo!! jest taki kalendarz :) - no to już mamy :D

Temat do zamknięcia ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

20

Odp: Party (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Czyli jak zwykle zamiast rzetelnej informacji mamy gówno i pustą dyskusję.

wieczor napisał/a:

A inni nie mają prawa? Jeśli zechcę zrobić party np. w tym samym terminie co inne, to chyba mi wolno? Najwyżej nikt nie przyjedzie. Pierwszy raz słyszę, że trzeba coś rezerwować, ba, że niektórzy mają do tego prawo.

Wolno, ale będzie rzetelna (mam nadzieję) informacja, że w tym czasie jest coś planowane

sqward napisał/a:

A jak się Sikorowi nie spodoba termin albo organizator to też będzie wciągnięty na listę, czy nie? big_smile Moim zdaniem to jakaś paranoia.

Paranoja pisze się przez "j". Sikor nie ma tu nic do rzeczy, oprócz tego, że chciałby wiedzieć, co gdzie i kiedy odpowiednio wcześnie.

macgyver napisał/a:

Publikacja terminów planowanych zlotów jest dobrym pomysłem, oczywiście jak ktoś chce się kłócić, to zawsze znajdzie pretekst, jednak lista o charakterze czysto informacyjnym to dobre rozwiązanie.

To było moim założeniem, ale jak widzę lepiej bić pianę i się kłócić.

epi napisał/a:

W takim razie również nie wpi* się przez przynajmniej pięć lat w to, kiedy i jak i z kim inni robią swoje zloty. Dziękuję. Kalendarz imprez jest od dawna na http://www.demoparty.net/, po co mnożyć kalendarze w kolejnych wątkach.

Po to, że mnie interesują atarowskie zloty dla atarowskiej braci, o których się mogę dowiedzieć z atarowskiego forum. Co więcej - ja czasem na atarce coś jeszcze dłubię, w odróżnieniu od wielu krzykaczy. Żygać mi się chce na takie argumenty jak tu zaznaczono.
Co do sv - nie ma z przyczyn wpier..a się z kalendarzem właśnie. Info dla As..a: wapniak i fortyfikation.

Sikor umarł...

21

Odp: Party (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Sikor napisał/a:

Paranoja pisze się przez "j".

Sikor napisał/a:

Żygać mi się chce na takie argumenty jak tu zaznaczono.

Zanim kogoś zaczniesz pouczać - sam pisz bez błędów.

Rzygać. Przepisz 100 razy.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

22

Odp: Party (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Sikor: nie zauważyłeś że dzięki Twojej różnej "aktywności" forum umiera.. ??

to jest moje spostrzeżenie, moja uwaga.

bardzo dobrze że dłubiesz na Atari ! super ! ale ogranicz się PROSZĘ do publikowania informacji na temat właśnie tych prac, nie zabieraj głosu w sprawie zlotów - jeśli tak Tobie zależy na braci atarowskiej...

może jest jeszcze szansa na uzdrowienie całej tej sytuacji jaką mamy w tym momencie...

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

23

Odp: Party (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Witam wszystkich :)
Ręce opadają jak czytam jakiekolwiek wypowiedzi Sikora :(
Popieram stwierdzenie Pitera, AS..a i innych.
Dzięki takiej "aktywności" jak napisał Piter mamy tak naprawdę tylko "Sztaby" a nie międzynarodową imprezę, gdzie jak pokazuje REVISION inne kraje dają radę.
Dalej się nie wypowiadam bo ........... :(
Pozdrawiam

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV

24

Odp: Party (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Za długo był spokój...
Chętnie bym zrobił imprezę 10.04 ale ... no właśnie, termin już zajęty:(

Właśnie dzięki takim jak Sikor, całe to "Atari" przestało mnie już jarać.
Przyznam, że szykowałem się do wystawienia 16KB Intra na SV w tym roku, ale dałem sobie spokój.

Sikor, jak lubisz sobie rezerwować terminy, to może powinieneś pracować w Kinie/Pubie lub w NFZecie.

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

25

Odp: Party (liczba mnoga) w 2016 roku - otwarta dyskusja.

Mnie Atari nie przestało jarać. A informacja o zlotach by się przydała, ale jak widzę - większość tu piszących od lat g..o robi na Atari, a wymądrzają się jak cholera. Trochę empatii by się przydało. Heh, żenua, drodzy państwo... :/ Szkoda, wielka szkoda.

Sikor umarł...