Temat: 10 cartów do NESa pilnie sprzedam

Być może nie jest to właściwa strona na tego typu ogłoszenie (nie dotyczy Atari), ale może ktoś się skusi. Mam do sprzedania 10 cartów do NES'a + 1 pad.

Tytuły gier:

Cart no. 1:
Super Mario Bros, Tetris, Nintendo World Cup

Cart no. 2: 
Rad Racer

Cart no. 3:
Chip'n'Dale

Cart no. 4:
Super Mario Bros 3

Cart no. 5:
Super Mario Bros 2

Cart no. 6:
The Adventures of Bayou Billy

Cart no. 7
Tiny Toon Adventures

Cart no. 8
World Wrestling

Cart no. 9
King of The Ring

Cart no. 10
Double Dragon 3

Całość wygląda tak:

http://www.sillyventure.eu/pics/nes.jpg

cena za carta: 50 zł / sztuka + koszt przesyłki (ok. 9 zł).

cena za pada: 20 zł + koszt przesyłki (ok. 9 zł).

Jak ktoś byłby zainteresowany całością cena będzie niższa.

Część z uzyskanych pieniędzy zamierzam przeznaczyć na przesłanie kilku gadgetów związanych z SV.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2015-04-13 08:49:47)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

2

Odp: 10 cartów do NESa pilnie sprzedam

grey/msb napisał/a:

Część z uzyskanych pieniędzy zamierzam przeznaczyć na przesłanie kilku gadgetów związanych z SV.

Grey, jeśli nadal masz jakieś koszty związane z SV na które nie ma pokrycia to może daj znać tu na forum. Jestem pewien, że kilka osób (np ja) chętnie się symbolicznie dorzuci byś nie dokładał do imprezy z własnej kieszeni:) Peace!

Ostatnio edytowany przez mkm (2015-04-13 09:10:26)

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

3

Odp: 10 cartów do NESa pilnie sprzedam

+1

4

Odp: 10 cartów do NESa pilnie sprzedam

@mkm: dzięki za support, wolałbym jednak coś sprzedać i pokryć tym pewne koszta niż robić zrzutę na siebie samego. spokojnie, Atari na pewno nie sprzedam. Marzy mi się, aby doprowadzić do ładu to co mam - padł mi monitor do Falcon'a (SC 1435), chciałbym w końcu mieć kasę na Ultrasatana do STe, no i małej atarce przydałoby się więcej pamięci. Sporo tego, ale chyba zdołam na to uciułać - w osobnym wątku sprzedaję koszulki po SV:

http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic … 3&p=15

pozdrawiam

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

5

Odp: 10 cartów do NESa pilnie sprzedam

Ja też się chętnie dorzucę. A monitor SC1435 mogę Ci naprawić.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

6

Odp: 10 cartów do NESa pilnie sprzedam

Ja załatwię jego transport do Dudiego..

7

Odp: 10 cartów do NESa pilnie sprzedam

@Duddie, @As: Jesionen już się zadeklarował z naprawą, a mieszka w Tczewie, więc rzut beretem z Gdańska :) Niemniej dziękuję :)

Poza tym, Duddie, to ja mam dług wdzięczności... Właśnie pstryknąłem fotkę:

http://www.sillyventure.eu/pics/ataricover.jpg

Świetna sprawa mieć nowy fabrycznie atarowski gadżet w 2015 roku :) I to do tego jako gift... Wielkie DZIĘKI Jurek.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2015-04-13 10:21:04)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

8

Odp: 10 cartów do NESa pilnie sprzedam

Duddie napisał/a:

A monitor SC1435 mogę Ci naprawić.

dał byś radę rzucić okiem na mój SC1435?

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

9

Odp: 10 cartów do NESa pilnie sprzedam

@grey: cieszę się bardzo, że Ci się podoba!

@Cyprian: tak, napisz mi na maila jakie są objawy.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

10

Odp: 10 cartów do NESa pilnie sprzedam

@Grey: Witam a widzisz byłem w sobotę u Barta w Gdyni, gdybym wiedział że jeszcze nie masz naprawionego to podjechałbym. Może następnym razem. Pozdrawiam

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV

11

Odp: 10 cartów do NESa pilnie sprzedam

Wracam do tematu, ponieważ upłynnieniu uległ tylko kontroler. Ceny kartów do dalszych negocjacji. Proszę o info na mail'a.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

12

Odp: 10 cartów do NESa pilnie sprzedam

Grey, bardzo ciekawe tytuły. Ja zbieram tylko kartridże do Pegasusa/Famicoma, ale wiem, że pr0be zbiera również do NESa, więc może warto spróbować do Niego z tym tematem uderzyć?

Zdravim.

13

Odp: 10 cartów do NESa pilnie sprzedam

MWK, dzięki za hinta. Zapytam prObe'a czy jest zainteresowany.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)