Temat: Zgłoszenie celne za paczkę już dostarczoną? P o l a m e r.

Cześć,
Zdarzyło mi się wcześniej że musiałem dokonywać zgłoszenia celnego paczki z USA, ale przed faktycznym dostarczeniem paczki. Paczkę fizycznie otrzymywałem po dokonaniu zgłoszenia celnego i opłaceniu cła lub VATu. Tym razem P o l a m e r zaskoczył mnie odwrotną sytuacją... Paczkę już dostałem, a później, osobno, list z informacją o konieczności dokonania zgłoszenia celnego.

Czy zdarzyło Wam się może coś podobnego z P o l a m e r em (czy innym kurierem, itp)?

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2015-04-22 14:25:54)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

2

Odp: Zgłoszenie celne za paczkę już dostarczoną? P o l a m e r.

Tak, zdarzało sie. Procedura niczym sie nie rozni. Wypelniasz kwit, wysylasz, uiszczasz clo.
Szczegolow nie pamietam bo to bylo dawno i papierami zajmowala sie inna osoba, ale co do meritum to - zdarza sie i nie jest niczym szczegolnym taka sytuacja.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021