1

Temat: QuaST 2004 :)

Czas ucieka... zmieszcze sie jednak w jednej ramce vbl'a...

QuaST 2004 odbedzie sie w troszke innym terminie - tydzien po lub przed tym podanym wszedzie. Wiecej pozniej na ten temat.

Zmiany na pewno beda. Regulamin compotow pewnie tez... Mam juz kilka niespodzianek... I to jakich... heeee - o tym jednak za jakis czas...

pzdr. wszystkich - czekam na niespodzianki od Was

more demos, intros, musicos, grafikos, ludzios, mesia'os

2

Odp: QuaST 2004 :)

ejk a tak z innej beczki to moglbys mi podeslac liste osob co na poprzednim QuaST'cie byli ?@!

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: QuaST 2004 :)

No ja mysle,że bedzie......tylko wyciągnijcie mi z domu syna pewnego ginekologa.:)...on musi byc i koniec!!!!!!!!!!!

gep/lamers^dial

4

Odp: QuaST 2004 :)

Może być wcześniej/później - chyba nikt się nie obrazi!  ;)

Grunt że jest! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

5

Odp: QuaST 2004 :)

Jak dla mnie to nie ma to najmniejszego znaczenia. I tak będę :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

6

Odp: QuaST 2004 :)

Jak dla mnie to nie ma to najmniejszego znaczenia. I tak będę :)

amen

7

Odp: QuaST 2004 :)

Lepiej później. Zawsze to trochę wakacji więcej na dopieszczenie swoich prac.

Poza tym termin wcześniejszy mi z czymś koliduje, czego wolałbym uniknąć.

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

8

Odp: QuaST 2004 :)

Tydzien pozniej! Bo inaczej Jaskier nie przyjedzie, a ja mam butelke alpen gold dla niego:)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

9

Odp: QuaST 2004 :)

Stanowczo później!!! W drugim (trzecim?) tygodniu lipca zawsze jest Stęszew, a chętnie bym się wybrał i tu, i tu... A tak będzie więcej czasu na zebranie kaski ;)

Sikor umarł...

10

Odp: QuaST 2004 :)

No spoko, mógłbym rzec, że w takim razie będzie można być i na QuasTcie i na Woodstocku. Ale akurat w przyszłym rocku Woodstocku ma nie być...  :(  Kij w d... ziuplę tym, co tak znękali Owsiaka (wiadomo o kogo chodzi!).

11

Odp: QuaST 2004 :)

ale nasz yezus jest rolo!
btw. kiedy last? jak wyjade w drugie swieto to bedzie ok?

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

12

Odp: QuaST 2004 :)

Kij w d... ziuplę tym, co tak znękali Owsiaka (wiadomo o kogo chodzi!).

Tez slyszalem, ze nie ma byc WOODSTOCKU w Żarach, ale o kogo dokladnie chodzi ?  Bo slyszalem rozne wersje, a nie jestem tak dobrze w temacie ???

Postaram się być w tej Ornecie... :)

13

Odp: QuaST 2004 :)

Tydzien pozniej dla mnie bedzie OK.

Mam jeszcze jedna prosbe do Eijka:

Moglbys zdjac ze strony http://quast.orneta.net/index.php?co=3 liste ludzikow zadeklarowanych na poprzedniego Quasta i ew. na przyszlej stronie nie umieszczac explicite adresow e-mail, ktore tak ladnie widac z zewnatrz? Chodzi mi o to, ze moje konto z aliasa na scene.pl zaspamowalo sie troszke ostatnio i podejzewam ze to przez ta stronke (przynajmniej pan google jak szukam swojego e-maila to znajduje mi wlasnie to)

14

Odp: QuaST 2004 :)

Osobiscie tez wolalbym tydzien pozniej, niz tydzien wczesniej - chociaz niezaleznie od tego i tak przyjade ;)

15

Odp: QuaST 2004 :)

mnie jest osobiscie wsio ryba kiedy, wazne zeby sie party odbylo i zeby bylo co najmniej tak fajnie jak w tym roku ... ehhh

Odp: QuaST 2004 :)

Niewazne kiedy bedzie, ja bede :D

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

17

Odp: QuaST 2004 :)

...i nie wysyłać drugi raz Zajcyka po tancerki,bo znowu jakies kaczory przytarga..mnóstwo czasu by np.Carmen Electre na Quasta sciągnąć:)

gep/lamers^dial

18

Odp: QuaST 2004 :)

dla mnie okz ! :D

Onizuka róla ! :)

19

Odp: QuaST 2004 :)

A jednak Woodstock będzie i to chyba w Olsztynie - więc może lepiej, że inny termin - pociągi będą ciut zapchane...

20

Odp: QuaST 2004 :)

Nieważne  kiedy, będę na pewno 8).

There's special place for me in hell. It's called the throne.

21

Odp: QuaST 2004 :)

Zrobcie tak aby nie pokrywalo sie z North Party
Pozdrawiam
Cobra/Samar/Fraction

8 bit rulez!!!

22

Odp: QuaST 2004 :)

Błagam, niech sie za bardzo nie skoliduje z Hideconem >< (2o-22.o8.2oo4)!!!

There's special place for me in hell. It's called the throne.

23

Odp: QuaST 2004 :)

I niech nie koliduje z serialem Pokemon w Polsacie :D.

24

Odp: QuaST 2004 :)

hmm temin nie ważny  8)
kiedy by nie było i tak się zjawię  :twisted: