Odp: Degeneracja!

Spoko, dzięki!

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

27

Odp: Degeneracja!

Ja też dziękuję organizatorom mimo, że nie dojechałem... Brawa za chęci i poświęcenie. Za rok postaram się być.

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

28

Odp: Degeneracja!

Party mega świetne, dzięki organizatorom i uczestnikom za fajnie spędzony czas! A miejscówka naprawdę super :)

Pin napisał/a:

@Jury - nie oddałeś mi dwóch kabli :P

Pin, przeszukaj swoje pudło z kablami, bo oddawałem je Tobie do rąk własnych!!! więc gdzieś muszą być.

29

Odp: Degeneracja!

Również przyłączam się do gratulacji, mimo iż sam nie mogłem się pojawić. Podobnie jak Wilson - za rok postaram się być :) Cieszy też obecność sOnara. Eh, jak miło popatrzeć na niektóre mordki :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

30

Odp: Degeneracja!

AS... napisał/a:

@skrzyp myślałem ze mi side wybuchło! Proszę nie zmieniaj nic na tek karcie... W takim razie w moim side jest Twoja karta!!!!!

Nie ma problemu, karty są takie same (Kingston z "kwiatkiem") - zrzucę Ci zawartość i wyślę PM z linkiem.

.: miejsce na twoją reklamę :.

31

Odp: Degeneracja!

Dziękuję w imieniu Ekipy za miłe słowa;) Wieczorem postaram się coś więcej napisać - teraz niestety w pracy już jestem:P

32

Odp: Degeneracja!

skrzyp napisał/a:
AS... napisał/a:

@skrzyp myślałem ze mi side wybuchło! Proszę nie zmieniaj nic na tek karcie... W takim razie w moim side jest Twoja karta!!!!!

Nie ma problemu, karty są takie same (Kingston z "kwiatkiem") - zrzucę Ci zawartość i wyślę PM z linkiem.

Extra!!!

33

Odp: Degeneracja!

Ja też dziękuję za party. Za rok na pewno się zjawię w komplecie :)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

34

Odp: Degeneracja!

Jeszcze wczoraj wieczorem czułem w nozdrzach zapach grilla, mimo kąpieli. Bardzo fajna miejscówka - pieczenie kiełbasek pod dachem, a sam ośrodek też niczego sobie. Zloty robią się coraz bardziej luksusowe :)
Tylko pogoda bez zmian - dwa dni zimno, a w dzień wyjazdu słońce

Koncert Yerzmyey-a i Pina był przedni, chciałbym usłyszeć więcej!

Ukłony dla organizatorów za cały włożony trud organizacyjny i dla wszystkich przybyłych!

grzybson/SSG^NG

35

Odp: Degeneracja!

Dodam jeszcze że organizatorzy zapewnili nam wszelkie wygody i to nie prawda że dach przeciekał tym bardziej, że prawie nie padało ;)

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2015-05-04 17:36:21)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

36

Odp: Degeneracja!

W sumie, to party można podsumować tym obrazkiem.

http://a.pomf.se/aklvwc.gif

:)

.: miejsce na twoją reklamę :.

37

Odp: Degeneracja!

Hej hej! Jutro napiszę parę słów jeszcze jako "ogłoszenia parafialne" bo dziś nie dam rady:(
Dziękuje absolutnie WSZYSTKIM! Fajnie być atarowcem;) Dobrze że rodzice mi nie kupili comodore:P:P

@Skrzyp: Dobre podsumowanie;) Mam Twoją ładowarkę! Mam nadzieję że Ci się spodobało i zawitasz do Głuchołaz! Tam jest dopiero SUPEROWO!!!

@Grzybson: Mi dredy śmiedzą i przestać nie mogą! Tak więc zapach party jest cały czas przy mnie:P Handluj z tym...:D:D:D

38

Odp: Degeneracja!

Zdrowie nie pozwoliło dojechać. A chciałem żeby ktoś zerknął na moje SIO2SD i inne. Głuchołazy mam nadzieję odwiedzić.

39

Odp: Degeneracja!

Hejo! A więc na wstępie chciałem serdecznie podziękować: współorganizatorom: MarkowiP, Pinowi, Mikerowi, sponsorom: Xennowi, Lotharkowi, Ryszardowi Mauersberg, Duddiemu, Anonimowemu Darczyńcy, Montezumie oraz Yerzmyeowi i Lisowi za wspaniałe koncerty (wraz z Pinem) oraz sOnarowi za przeprowadzenie mors-compo, oraz oczywiście wspaniałym Partyzantom!

Nagrody jakie rozdaliśmy na party to:
1. Puchar oraz Ultimate powędrował do Grzybsona za 2 miejsce w Game Compo
2. Side2 wygrał TDC za 3 miejsce za Game Compo
3. Puchar oraz Magnetofon XC11 wygrał EPI za 1 i 2 miejsce w VBXE GFX Compo
4. SIO2SD wygrał Kris3d wraz z córką Hanią za 3 i 4 miejsce w VBXE GFX Compo
5. Puchar oraz czteropak wygrał przedstawiciel Animkomialsów w Wild Compo
6. SIO2SD wygrał Marquise Liebling Pejcz za pierwsze dwa miejsca w Zgadywankach
7. Czteropak otrzymał Pablo za udział w Mors Compo

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!
Ze względu na mała liczbę prac, oraz zmieniony charakter jednego z kompotów i dojście następnych, nagrody zostały rozdysponowane w trochę inny sposób niż zakładaliśmy na początku, ale po przemyśleniach wydaje się nam że to co się udało zrobić jest najbardziej optymalne i sprawiedliwe.
Ustaliliśmy także że nagrody od Montezumy (SIO2BT) oraz Duddiego (3x pokrywy na Atari) wędrują do Głuchołaz.

Teraz chciałem przeprosić za mankamenty organizatorskie, tzn: mało atrakcji które można by zorganizować w wolnym czasie, nie był on wypełniony przez po brzegi jakbyśmy chcieli, były obsuwy z koncertem co spowodowało przeniesienie mini kompotów na następny dzień, nie było siatkówki bo pogoda nie dopisała:( Na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć że trochę dobiła mnie mała ilość prac, spodziewałem się troszkę więcej:( Jedną nockę miałem nie przespaną bo mnie  nerwy trochę trzymały – wtedy „urodził” się pomysł na wkórwka (dziękuję Dracon__ za pomysł ze stonowaną nazwę :P). Może parę słów o nim: powstał on z eksperymentu (nieudanego:P) na detekcje kolizji na sprajtach (4 playery umiejscowone na kierunkacj i 4 pociski po ukosach). Na party powstało „ogierowanie”, czyli dodanie przejście poziomu, zmiana leweli, logo i ogólna refaktoryzacja kodu jaka była możliwa (pisałem to chyba 5 lat temu podczas pierwszej Grzybsoniady:P). Obiecałem sobie że już nigdy nie będę puszczał niedokończonych rzeczy – niestety złamałem tą zasadę za co wszystkich przepraszam:(
Co do dalszego działania w kierunku robienia kolejnych imprez – jest za wcześnie żeby się wypowiadać;) Raczej na pewno jakby coś było to nie w takiej formie. Kierunek luźnej imprezy z koncertami, dziwnymi fajnymi i śmiesznymi kompotami, grami, grilem. Bez prac przesyłanych i typowych kompotów. Może coś z piknikiem w nazwie? Derenegere-piknik? :D

Ostatnio edytowany przez koala (2015-05-05 10:57:26)

Odp: Degeneracja!

Hehe, chyba błąd masz, lepiej popraw na "Yerzmyeowi i Pinokiowi (...) wraz z Lisem", bo jak Pinokio to zobaczy, to problem będzie poważny. ;) A znam go, to wiem.

My dziękujemy Lisowi za pomoc i mixowanie całości.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

41

Odp: Degeneracja!

No może faktycznie źle się wyraziłem, ale Pinokiowi dziękowałem wcześniej - stąd ten dziwny spot w zdaniu. A więc podsumuję te koncerty:
w piątek odbył się koncert Yerzmyeya i Pinokia wraz z pomocą Lisa, a w sobotę Pin zagrał z Lisem jamesession. MEGA DZIĘKI CHŁOPAKI!!!
A i jeszcze zapomniałem o prezentacji Ryszarda Niebezpiecznorękiego! Kto nie widział niech żałuje!!! Dzięki Rastan i Konop!!!

jak jeszcze jakąś gafę popełniłem to proszę wybaczcie:]:]

42

Odp: Degeneracja!

Ode mnie gratulacje dla organizatorów. Super, że udało się zorganizować "Nowy Zlot". I że wypalił.
Za rok na pewno się pojawię.
Pozdrawiam!

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE